>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacherzy pod Siatkówke dla Profesionalnych Graczy

sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Witam,
Chciałbym wywołać dyskusje nad tematem bukmacherów siatkarskich w których można grać bez problemów za wysokie stawki. Dochodzę do takiego etapu w swoim obstawianiu że grać swobodnie mogę już tylko w 2 bukmacherach. W zasadzie zostają mi dwie opcje:
1. Znalezienie bukmacherów z poza topu z ciekawą ofertą siatkówki.
2. Powielanie kont na członków rodziny. W moim przypadku jest to dość trudne ponieważ brat również bawi w typowanie, zresztą jest dość znaną osobą na forum.
Przedstawię poniżej charakterystykę bukmacherów u których gram lub grałem.
Obecnie gram:
Pinnacle:
✅zdecydowanie najlepszy bukmacher, najlepsze kursy, wysokie limity, szeroka oferta
⛔ oferta szeroka pod względem ilości lig jednak brak zakładów na u/o i handi punktowych, możliwość grania jedynie singli
Limity: ✅ dali mi zdecydowanie najwięcej kasy a limity wciąż wysokie
Bet365:
✅ gdy zaśpią można znaleźć dobry kurs, świetne zakłady live,
⛔ generalnie dość uboga oferta pd względem ilościowym i kursowym
Limity: mało u nich wygrałem, a limity już rzędu 1000-2000 zł
Tobet:
✅bardzo bogata oferta w zasadzie wszystko co potrzeba można u nich zagrać
⛔śmieszny regulamin odnośnie wypłat
Limity: Tu mi ciężko powiedzieć bo Tobet jest praktycznie jedynym który więcej wyciągnął ode mnie niż ja od nich. Limity na poziomie 4000-5000 zł
Sportingbet:
✅ dobra oferta, często ciekawe kursy
⛔ bardzo późno wystawiają swoją ofertę
Limity: jestem u nich jakieś 10.000 na ✅ limity po 300 zł na każdy kupon więc można obejść przy odrobinie wysiłku
Bet-at-home:
✅ bardzo szybko wystawiają swoją ofertę
⛔ tylko zakłady na zwycięstwo
Limity: tu jestem jakieś 5000-6000 na✅ limitów narazie brak
Bwin:
✅ szeroka oferta i dobry live
⛔ niskie kursy, limity
Limity: bardzo miły bukmacher jeżeli są na plusie, w momencie wygrania kilku koła odrazu zaczynają się cuda z limitami na kilka stówek, gram juz tylko pod punkty b&#39;inside

Bukmacherzy w których grałem:
Unibet:
✅ najlepsza oferta siatkarska na rynku,dobre kursy
⛔ w zasadzie brak
Limity: bardzo długo u nich grałem, obecnie limity na siatkówkę w moim przypadku wynoszą ok. 20-25 zł;) plus oczywiście żadnego akceptowania stawki ponad limit, złego słowa na nich jednak nie powiem bo dali zarobić niewiele mniej niż pinnacle, no może tłumaczenie suportu na temat limitów dość żałosne
Party bets i gamebookers:
✅dość dobra oferta
⛔ limity od początku
Limity: bukmacherzy z grupy &quot;przygodowych&quot; do ogrania i wypłacenia, limity od początku a czym dalej w las tym gorzej
Ladbrokes:
✅bardzo dobra oferta,wysokie kursy
⛔bardzo szybkie limity
Limity: tu miałem nadzieje że znalazłem następce unibeta, brak limitów na początku ale, po 3 kuponie limity rzędu 1500 zł a po 10 kuponach, limity poniżej 100 zł, przygoda fajna ale krótka, choć słowa uznania że nie owijają w bawełnę tylko od razu podają powód limitów
Betsafe:
✅fajna oferta, jako jedyni mają zakłady na u/o zawodnika
⛔mało przyjazny bukmacher
Limity: od początku po kilka stówek, a potem już tylko gorzej
Betgun:
✅był fajny na początek przygody
⛔po miesiącu zostałem oficjalnie poproszony o wypłacenie środków i wyłączony z ich oferty
Polskie ziemniaki:
⛔nie dość że wszyscy w pomieszczeniu patrzą na Ciebie jak na idiotę kiedy podajesz stawkę zakładu to kiedy okazuje się że nie żartujesz to jeszcze zawsze musisz czekać na odpowiedz centrali
✅ mina ludzi kiedy przychodzisz po odbiór wygranej a kobieta mów że nie może tego zrealizować bo nie dysponuje taką kwotą

To chyba z grubsza wszystko. W Expekcie grać nie mogę bo gra tam brat a nie można mieć 2 kont na jedno domostwo.
Kwoty jakie podałem przy okazji limitów nie mają na celu chwalenie się wygranymi tylko mają obrazować sposób działania danego bukmachera.
Bukmacherzy jakich szukam powinni mieć ofertę szerszą niż sam zakład na zwycięstwo bo takie zakłady gra się z reguły na pinnaclu.
Bukmacherem w którego uderzę w najbliższym czasie jest napewno NordicBet czyli skandynawski odpowiednik Tobetu. Jednak jak widać opcji nie zostało zbyt wiele, dlatego nie wiem czy nie zwrócę się w kierunku bukmacherów azjatyckich.
Wypowiedzi osób które obstawiają siatkówkę w innych bukach byłyby mile widziane.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mógłbyś rozwinąć? ????
Sądzę, że kolega ma na myśli jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Kolejne obciążone opłatą.
Wypłaty
Jedna wypłata w ciągu 4 tygodni jest bezpłatna. Każda kolejna w tym okresie będzie obciążona prowizją w wysokości 2%, maksymalnie 30 USD (wypłaty w wysokości 1500 USD i więcej będą obciążone prowizją 30 USD). Minimalna kwota wypłaty to 100 PLN.
Chociaż w sumie podobne zasady ma pinnacle.
Być może jeszcze coś jest na rzeczy.
Podsumowanie bukmacherów do siatki solidne i rzetelne ????
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Jeśli wpłacisz powiedzmy 1000zl przez MB i 2000zl przelewem, to nie możesz potem wypłacić całości na jeden rachunek, tylko trzeba odpowiednio 1000 na MB i 2000 na konto, a resztę można już dowolnie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Takie zasady ma kilku bukmacherów. Inna sprawa, że nie każdy je rygorystycznie egzekwuje...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Unibet:
✅ najlepsza oferta siatkarska na rynku,dobre kursy
⛔ w zasadzie brak

Limity: bardzo długo u nich grałem, obecnie limity na siatkówkę w moim przypadku wynoszą ok. 20-25 zł;) plus oczywiście żadnego akceptowania stawki ponad limit, złego słowa na nich jednak nie powiem bo dali zarobić niewiele mniej niż pinnacle, no może tłumaczenie suportu na temat limitów dość żałosne


Betsafe:
✅fajna oferta, jako jedyni mają zakłady na u/o zawodnika
⛔mało przyjazny bukmacher

Limity: od początku po kilka stówek, a potem już tylko gorzej

.
Unibet ostatnio zaniedbał swoją oferte przynajmniej jeżeli chodzi o Europejskie puchary. Żadnych handi, under/over ani nic. Pisałem nawet do nich pare razy o to ale nic nie wskurałem niesttey... Na Plus Lige rzeczywiście oferta najlepsza i kursy najwyższe. Co do limitów to nie wiem bo tak ostro nie grywam.

Betsafe akurat ma jedną wielką zalete. Chcesz jakiś ciekawy zakład piszesz na czacie i dodają go do oferty. Pisałem żeby dodali ROsje panów do oferty w ktorys dzień i bez problemów po 30min było wszystko dodane.
Mankamentem akuarat są tutaj niskie kursy w porównaniu do innych buków, ale oferta jest bodaj najszersza ze wszystkich w których grałem/przeglądalem oferty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Betsafe akurat ma jedną wielką zalete. Chcesz jakiś ciekawy zakład piszesz na czacie i dodają go do oferty. Pisałem żeby dodali ROsje panów do oferty w ktorys dzień i bez problemów po 30min było wszystko dodane.
Mankamentem akuarat są tutaj niskie kursy w porównaniu do innych buków, ale oferta jest bodaj najszersza ze wszystkich w których grałem/przeglądalem oferty.
Podobnie jest w Tobet jeśli chodzi o ofertę. Nie tylko na siatkę. Wystarczy wejść na czat, poprosić o konkretne zdarzenie i powinno być dodane. Czasami nawet po 10-15 minutach jest.
Bukmacherem w którego uderzę w najbliższym czasie jest napewno NordicBet czyli skandynawski odpowiednik Tobetu. Jednak jak widać opcji nie zostało zbyt wiele, dlatego nie wiem czy nie zwrócę się w kierunku bukmacherów azjatyckich.
Wypowiedzi osób które obstawiają siatkówkę w innych bukach byłyby mile widziane.
Co do NordicBet. To jest dokładnie to samo co Tobet. Ofertę mają prawie identyczną. Szersza jest z krajów Skandynawii. Minusem NB jest szybsze limitowanie Polaków. Bo Polacy mają grać w Tobet a nie w NordicBet.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Podobnie jest w Tobet jeśli chodzi o ofertę. Nie tylko na siatkę. Wystarczy wejść na czat, poprosić o konkretne zdarzenie i powinno być dodane. Czasami nawet po 10-15 minutach jest.
Oj nie na wszystko tak dodają, na zimowe czasem jakoś nie chcą dawać.
Na futsal też nie chcieli z tego co wiem.
Więc już nie jest tak znowu super. Ale fakt, że bardzo szybko idzie się z nimi dogadać, w porównaniu np z Bwinem, który na moją prośbę o wystawienie zdarzenia odpisuje po zakończeniu tego zdarzenia.
 
Do góry Bottom