>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherstwo

kesio 0

kesio

Użytkownik
Witam z rana! :mrgreen:

Mam do was takie pytanie czy wogole ktos z was zarbia duze pieniadze na bukmacherstwie?? Czy to tylko traktujecie jak zabawe albo myslicie moze wygram tam jakies 20-50zl i okey??

Moze poradzicie jak grac zeby zarobic gruba kase?? Wiem ze nie jest to proste bo gdyby bylo to bysmy wszystcy byli bogaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PZDR
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
kesio 90% gra chyba dla zabawy lub liczy na jakas kase ale po kilkunastu przegranych dochodzi do wniosku ze sie nie da w to nic wygrac no chyba ze symboliczne kwoty, bo gdyby wszystcy wygrywali to buki juz dawno by poszly z torbami :mrgreen: :mrgreen:
ja juz gram od listopada i zadnych sukcesow
teraz jestem na forum i licze ze ktos mi pomoze a i ja mam doswiadczenie jakie mecze nie wchodza
robie tez dokladne analizy od 2 tygodni i od razu mam jakies wyniki :wink:
sprawdz moje kupony mam nadzieje ze teraz zaczna sie sukcesy
[glow=red:8a459b9e07]TRZA COŚ PRZEGRAĆ ŻEBY COŚ WYGRAĆ[/glow:8a459b9e07]
no i trzeba pamietac o swoich bledach [glow=blue:8a459b9e07](doświadczenie)[/glow:8a459b9e07]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja generalnie gram dla zabawy za male kwoty i co za tym idzie nie zbijam na tym &quot; kokosów &quot;. Jesli cos wygram to sie ciesze tak samo z wiekszej jak i z mniejszej wygranej ???? No oczywiscie fajnie jak sie jest na ✅ i sie ma wiecej kasy w portfelu w sumie za nic tylko dobre przewidzenie wyniku ????
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Witam
Ja powoli staram się przejść na &quot;zawodostwo&quot; i szczerze mówiąc coraz lepiej mi to wychodzi, wyniki też są coraz lepsze, ale jak wiadomo porażki (przegrane kupony) zawsze sie zdażają dlatego trzeba brać to po uwage. A co do wygranych to nie są jeszcze super wysokie ale w ostatni weekend wygenerowałem aż 45% zysku od podstawowej kwoty, najlepsze jest to, że tylko jeden gol dzielił mnie od 100% zysku, niestety tak bywa ????
 
Do góry Bottom