>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacherka

bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Witam, jestem nowy na tym forum . Bukamcherką zajmuję się od mniej więcej 2 lat.(Teraz miałem z 3 miesiace przerwy). Dodam , że ze znaczącym zyskiem ( tak bym już dawno odpuścił.) . Gram najczęściej single, max. duble. Chciałem zamieszczac swoje typy na forum. Gram tylo w totomixie. Zaczynam z kwotą 200 zł ( na które ciężko zarobiłem ) ;) ale myślię że się opłaci i przy tym moge pomóc z wyborem decyzji początkującym forumowiczom jak i starym &lt;&lt;wyżeraczom&lt;&lt; .A więc zaczynamy ????
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
MŚ w lotach narciarskich Harrachov
Deschwanden G - Schlierenzauer G [ 3 seria ]
TYP : 2
Stawka : 120 zł
Kurs:1.65
Wygrana :174 zł
Wczoraj Schliri przegrał z Deschwandenem , dlatego że spalił 1 skok . Dziś myśle że Austriak będzie bardziej skupiony , by wznieść się do góry w klasyfikacji lotów. Narazie zajmuje słabe 24 miejsce. Także myśle że przeskoczy swojego imiennika .
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
MŚ w lotach narciarskich Harrachov
Kasai - Koudelka
TYP : 1
Stawka : 80
Kurs :1.27
Wygrana: 89.41
Pewniak. Złożyłem ten zakład tak , żeby to 80 złoty także było wykorzystane. Myśle, że nie powinienem tego dziś stracić .
ZWROT
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
MŚ w lotach narciarskich - konkurs drużynowy
Niemcy - Czechy
TYP :1
Słowenia - Norwegia
Typ : 2
Stawka:200 zł
Kurs: 2.97
Wygrana: 522,72
Stawiam dzisiaj wszystko na ekipe Niemiec i Norwegi. Może troche ryzykownie , ale myśle że to dobry wybór. Na Niemców skusił mnie kurs równy Czechom.Tu myśle że sam Freund odpali dużo dalej od lidera Czechów Koudelki. Reszta mniej wiecej równa, chociaż w piątek lepsze miejsca zajmowali Czesi. Norwegowie to taka podbitka do kursu. Słoweńcy maja tylko Prevca , reszta skacze słabo. Nie mówie że Norwedzy zadowalają formą ale myśle że wygrają ze Słoweńcami.
ZWROT
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Piłka Nożna
Man Utd - Liverpool
TYP:X2
Stawka :200
Kurs:1.45
Wygrana:255.45

Odwołali skoki, no cóź. Szkoda, bo to moja ulubiona dyscyplina do obstawiania.
Swój typ stawiam na korzyść Liverpool&#39;u. Ale tylko czysto statystycznie. Manchester spisuje się poniżej oczekiwań, a Liverpool dosyć dobrze . Nie interesuje się za bardzo takimi zdarzeniami, ale wiem że w Liverpool&#39;u jest Suarez , a on lubi strzelać bramki. Mam nadzieje że w tym meczu mu to będzie wychidzić . Typ po to by dziś coś zarobić , a nie stać w miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
tu już czysto bez mojego obstawienia w totomixie. Jak byście chcieli to na dziś dobry mecz jest także Lyon - Monaco. Nie żebym namawiał , ale X2 zawsze można dać . Myślę że Monaco nie wyjedzie z Lyonu bez ani jednego punktu.Falcao gola;)
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Tenis
Federer - Djokovic
TYP : +1,5 handicap Federer
Stawka : 155
Kurs: 1.50
Wygrana: 204.60

Federer jest w znakomitej formie . Myślałem nad tym aby dać 1 na Rogera , ale jednak handicap bardziej za mna przemawia. Zwłaszcza że 1.5 to dobry kurs jak na takie zdarzenie ;) . Ja lece w kime, i mam nadzieje że dobra passa mnie nie opuści , i że rano będę bogatszy o 5dyszek;)
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Piłka Nożna
Torino - Napoli
TYP :X2
Kurs:1.29
Stawka: 250
Wygrana:283.80

Dzisiaj słabo wygląda oferta. Zbytnio nawet nie patrzałem , tylko wziełem najlepsze zdarzenie jakie według mnie było. Kurs słaby, ale cóź.. Mecz tak jakby pewny. Napoli walczy o 2 miejsce w lidze (bo raczej z Juve nie ma równych ) . Torino , średniacha.
Polecam do podbicia kursu dla tych którzy robią kupony długie jak papier ;)
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Piłka nożna
Chelsea-Galatasaray
TYP:Nie - 2 . Padnie gol 76 minut +

Stawka: 238 zł
Kurs : 1.80
Wygrana : 376 .99

Mój typ na jutro to mecz dosyć wyrównany , chociaż Chalsea powinna być górą w meczu u siebie. Bramki w Stambule padły tylko 2 i myśle że tak samo będzie w Londynie. Mało bramek przede wszystkim. A końcówka spotkania będzie już męcząca, i nikkt nie strzeli bramki. Takie jest moje zdanie.
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Piłka nożna
Anzhi - AZ Alkmaar
TYP:X2
Stawka: 303 zł
Kurs: 1.50
Wygrana :401 zł

Mój jutrzjszy typ pada na AZ Alkmaar . Myśle że będą starali się trzymać wynik z poprzedniego meczu , gdzie wygrali 1:0. W najgorszym i najbardziej możliwym wynikiem może być remis, także trzeba próbować ;) Typ bardzo dobry na singla. Tak się ogrywa bukacherów;) Kasa sama wpada, wystarczy chcieć . Mi jak narazie idzie zajebiście;)
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Piłka nożna
Fiorentina - Juventus
TYP:2 -Awans
Anzhi - AZ Alkmaar
TYP:X2
Stawka: 150 zł
Kurs: 2.25
Wygrana:297 zł


Zrobiłem drugi kupon , tym razem debla. Dołączyłem awans Juventusu , ktory świtnie spisuje sie w tym sezonie. Mam nadzieje że pierwszy mecz to tylko potkniecie ze strony Juve (1:1) . Jakby dzis wpdaly te dwa zdarzenia to 250 zł do przodu ;)
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
&quot;Chłopie&quot; śmiesz mnie cytować o zdanie którego nie rozumiesz a z Ciebie taki &quot;BUKAMCHAER&quot; że nawet nie wiesz, że Falcao nie gra ponieważ ma kontuzje.
Jaki ze mnie bukmacher to ja juz sam najlepiej wiem , i nie zamierzam z takim kims jak Ty dyskutować . Wracaj na swoje forum ciemnote ludziom wciskać i się nie ośmieszaj.
 
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
skoki narciarskie
Niemcy- Polska ( 1 seria )
TYP :1
Finlandia -Włochy
TYP :1
Kurs: 3.22
Stawka:300
Wygrana :850.08

Myślę że każdy w parach z polakami są lepsi. No i jeszcze Severin Freund. Nie rozumiem kursu , ale mi to na rękę . Stawiam twardo na Niemców.A Finlandia też lekko powinna wygrać z Włochami. Bo Włosi to wszyscy słabsi zawodnicy. Dla nich sukces to dostanie sie do finałowej 30 w k.indywidualnym. 550 do przodu , to byłaby super sobota ;)
 
M 0

maverick92

Użytkownik
Piłka nożna
Anzhi - AZ Alkmaar
TYP:X2
Stawka: 303 zł
Kurs: 1.50
Wygrana :401 zł


Mój jutrzjszy typ pada na AZ Alkmaar . Myśle że będą starali się trzymać wynik z poprzedniego meczu , gdzie wygrali 1:0. W najgorszym i najbardziej możliwym wynikiem może być remis, także trzeba próbować ;) Typ bardzo dobry na singla. Tak się ogrywa bukacherów;) Kasa sama wpada, wystarczy chcieć . Mi jak narazie idzie zajebiście;)
Tak się mówi, jak się wygrywa :razz:
 
Do góry Bottom