>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacherka sposobem na życie ??

chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Witam serdecznie. Jestem 23 letnim fanem piłki nożnej.
Jeszcze w technikum, dobry kolega zabrał mnie do buka naziemnego, no i właśnie wtedy moja przygoda z bukmacherką rozpoczęła się na dobre. Dzisiaj mija już parę lat od postawionego pierwszego kuponu. Wiadomo, z biegiem czasu jakieś tam doświadczenie wpadło, nie uważam się jednak za tego &quot; najmądrzejszego &quot;, ale nie ważne.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy z zakładów da się żyć. Sporo już czasu minęło od rozpoczęcia przeze mnie pracy, i przyznam szczerze, że harowanie na mojego obecnego jak i wcześniejszych szefów bardzo mnie irytuje... W głowie mam kilka pomysłów na własną działalność / biznes, jednak do zrealizowania któregokolwiek z nich potrzebna jest nie mała sumka PLN, a więc te kwestie póki co zostawiam w spokoju. Aktualnie pracuję w Niemczech, i staram się odkładać kasiorke na w/w cel, jednak jeszcze troszkę czasu minie nim będę mógł bez stresu podjąć się wyzwania jakim jest bez wątpienia własna działalność. Do tego czasu chcę jednak sprawdzić się w bukmacherce, a nóż widelec okaże się to moją mocną stroną, i po fazie testowej zacznę grać grubszą kasą, co nawiązując do nazwy tego tematu, stałoby się moim &quot;sposobem na życie&quot;.

Temat założyłem, ponieważ uważam iż jest to fajna opcja do księgowania. W odróżnieniu od innych użytkowników, liczę na waszą aktywność w tym temacie. Chciałbym poczytać wasze sugestie, rady, krytykę jak zwał tak zwał, wszystko po to by osiągnąć jak najlepszy sukces, i w końcu stać się prawdziwym &quot;typerem&quot;.


Na start przelałem sobie 100 zł. Spokojnie mógłbym przelać więcej, jednak jak już pisałem, w chwili obecnej jest to faza testowa, bądz też przygotowawcza ( kto jak woli ) do konkretnej gry. Może się okazać, że moje typy będą słabe, wtedy wiadomo, że bukmacherka nie będzie moim &quot;sposobem na życie&quot; no, ale zobaczymy, wszystko okaże się w praniu.

Z tego miejsca zapraszam również wszystkich do subskrypcji tematu, by być na bieżąco jak, oraz do aktywnego udzielania się w temacie.

Pozdrawiam.

PS: Temat otwieram po raz drugi, niestety pierwsza odsłona została zaniedbana przez moją osobę pomimo bardzo dobrej passy. Składało się na to wiele czynników, o których myślę, że nie warto tutaj wspominać ponieważ dotyczą one mojego prywatnego życia. Mam nadzieję, że teraz już temat będzie ciągniety przez moją osobę do w/w celu ????
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Pierwszy kupon, pierwszy stresik
I.
Mecz: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet T. ⛔
Typ: Gospodarze Over 1.5 ( 1.75 ) ⛔
Stawka : 20 zł ⛔
Aktualny stan konta : ✅ 80 zł
Edit: Wynik meczu 1:2, było blisko, niestety zabrakło troszkę szczęścia
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
II.
Mecz: Kazachstan - Polska
Typ: Handicap Polska -4 ( 20.00 )
Stawka: 12 zł
Aktualny stan konta: 68 zł
Kupon postawiony dla czystej zabawy, radze nie brać go na poważnie, i ja również nie traktuję go nazbyt poważnie, jednak coś tam w środku mówi mi, że nasi troszkę postrzelają, nie mówię tu o 5 bramkach z naszej strony, ale ze 3 myślę, że wpakują.
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
III.
Mecz: Kazachstan - Polska
Typ: Handicap Polska -1 (Kurs: 2,35)
Mecz: Słowacja - Anglia
Typ: Wygrane w jednej z połów Anglia (Kurs: 1,48)
Mecz: Malta - Szkocja
Typ: Wygrane w jednej z połów Szkocja (Kurs: 1,25)
AKO: 4.35
Stawka: 30 zł
Aktualny stan konta: 38 zł
Ten kupon, że tak powiem postawiłem ze spokojem i pełną świadomością. Jeśli kupon miałby nie wejść to każda inna opcja w tych meczach również, przynajmniej takie odnosze wrażenie.
 
Do góry Bottom