>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacherka Sposobem Na Życie ?

chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Co na dzisiaj proponujesz? ????
dzisiaj również odpuściłem, niestety brak tej &quot; wewnętrznej pewności &quot; co do typów, więc wolę pominąć kilka meczów,

Pamiętajcie, wtopić sianko jest bardzo łatwo ???? o wiele trudniej jest wygrać, i utrzymać wygrana na koncie. Polecam wszystkim sie stosować do tej wskazówki. Niejednokrotnie przekonałem się o tym na własnej skórze. Sęk w tym, że ja już to zrozumiałem i teraz toczę bój z samym sobą, by nie ulec pokusie, jaką bez wątpienia jest &quot;możliwa wygrana&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Witam po raz kolejny. Miałem prowadzić temat systematycznie, jednak pewne sprawy w życiu prywatnym spowodowały przymusową przerwę w śledzeniu rozgrywek i typowaniu, co za tym idzie w aktywnym prowadzeniu tego tematu na forum.

Dzisiaj jest dzień w którym stwierdziłem, iż jestem gotowy do powrotu do bukmacherki, i kontynuowania swojego &quot;testu&quot;.

Dzisiaj pierwszy dubel, niestety nie byłem w stanie nadrobić wszystkich braków, oraz przyswoić wiedzy ze świata piłki nożnej, jednak starałem się pograć typy z &quot;ChłodnymUmysłem&quot; :p


1.
Premiership

West Ham - Watford @ Wygrane w jednej z połów : West Ham ( 1.25 )

La Liga

Athletic Bilbao - Atletico Madryt @ Wygrane w jednej z połów : Atletico Madryt ( 1.58 )

AKO: 1.98 50.00 zł
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
✅ Nr. Kuponu I ✅
Spotkanie/a:


EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Polska - Armenia @ Polska i Pow. 2.5 w meczu ( 1.55 )

EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Norwegia - San Marino @ Pow. 2.5 w meczu ( 1.10 )

AKO : 1.705​
6/10j

✅4.2j✅
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
⛔ Nr. Kuponu III ⛔
Spotkanie/a:

Crystal Palace - West Ham United @ OVER 1.5 ( 1.22 )
Stoke City - FC Sunderland @ 12 ( 1.25 )
Borussia M&#39;gladbach - Hamburger SV @ Wygr. w jednej z połów Borussia ( 1.35 )

AKO : 2.05​
3.5/10j
⛔ 3.5j ⛔

Borussia ..... Ja wszystko rozumiem, nie wykorzystać karnego w meczu, zdarza się, ale żeby nie wykorzystać DRUGIEGO ! to już coś mi nie pasuje, do tego od 25 min w przewadze .... tak się zastanawiam czy czasem ktoś tu nie chciał, aby Gospodarze odnieśli dzisiaj zwycięstwo
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
Nr. Kuponu V
Spotkanie/a:

Fiorentina - Atalanta @ Fiorentina ( 1.67 )

AKO : 1.67​
6/10j​
Troche zapóźniłem, grane na Live 7min. typ wstawiam tu na forum, aby statystyki nie były oszukane ????
 
Do góry Bottom