>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher z bonusem 100% od pierwszej wpłaty

chibs 241

chibs

Użytkownik
Szukam w miarę dobrego bukmachera, który oferuję bonus w postaci 100% od pierwszej wpłaty.
Przeglądałem forum i natrafiałem na różne opinie, jedne złe drugie dobre i dlatego ciężko mi się zdecydować.
Zależy mi by bukmacher posiadał w miarę dobra ofertę oraz był wypłacalny ( nie robił dużych problemów z wypłatą kwoty około 500-1000zł )

Odbieram bonusy u wszystkich bukmacherów, który taki oferują, szybko go obracam i wypłacam pieniądze. By później przenieść się na bet365 i tam już pozostać.

Z bukmacherów, które odpadają to: bet365, unibet, bet-at-home, ComeOn, Betsson.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przeglądałem forum i natrafiałem na różne opinie, jedne złe drugie dobre i dlatego ciężko mi się zdecydować.
Nie ma w tym nic dziwnego. Jeszcze nie powstała firma, która dogodziłaby wszystkim. Równie dobrze i w tym temacie jeden user może Ci napisać, że bukmacher A jest dobry, a drugi user napisze, że jest be. Ile ludzi tyle opinii.

Na forum wszystkie podawane firmy są wypłacalne. Co do oferty - nie napisałeś o jakie sporty (a może e-Sporty?) chodzi. To ważne. Niemniej, sam możesz pochodzić po stronach i obadać jak wygląda sprawa. Każdy bukmacher ma do zaoferowania coś innego aniżeli konkurencja.

&gt;&gt; Dział z promocjami od pierwszej wpłaty &lt;&lt;

Jeżeli dokładnie przestudiujesz powyższy dział to w końcu coś wybierzesz. Większość to znakomite oferty.

Natomiast co do złych opinii - niekiedy trzeba przymknąć na niektóre z nich oko. Nie każdy narzekający na jakąś firmę user jest święty. O ile jesteś w porządku, to żaden bukmacher reklamowany na forum nie robi pod górkę.

Odbieram bonusy u wszystkich bukmacherów, który taki oferują, szybko go obracam i wypłacam pieniądze. By później przenieść się na bet365 i tam już pozostać.
Jeżeli budujesz bankroll, to na sam początek polecam cashbacki w Expekt i Betclic.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ze swojego doświadczenia:
betsafe- to samo co betsson więc wiadomo. 50 % 200 słaba oferta, być moze lepiej poczekać na cos lepszego.
betano - 100% do 200, wg mnie warto, różnie ludzie piszą o nich, osobiście nie miałem problemów choć ta weryfikacje i dzwonienie to przesada bo i tak trzeba przeslac reszte czyli: skrin rachunku bankowego mimo, że depozyt przez skrilla i dowod tozsamosci.
otobet - tez pewnie warto, sam niewiele moge o nich powiedziec. Minus nie maja live.
Sportingbet - ja mialem z nimi problemy choc z pozostalymi bukami zadnych. Promocja byl zaklad bez ryzyka i nie chcieli wrocic kasy i rzneli głupa. Na koncu okazalo sie, ze to jakas pomylka, mimo wszystko w miedzy czasie poczytalem o nich opinie, ktore byly rozne.
Obecna promocja jednak 150 + 50 bonusu wg mnie warta skorzystania.
winmasters - dziwne warunki obrotu, dużo obostrzeń przy obracaniu bonusem, różne opinie.
Rivalo - nie mialem problemow, mieli bardzo ciekawy swego czasu bonus. Korzystalem w ub roku wiec nie wiem czy cos sie zmienilo.
ofc expekt, betclic cashbacki jak wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom