>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher od 5zł

stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Panowie mam pytanie, wiem ze to nie w tym temacie jednak nie mogłem znalęść lepszej opcji dlatego prosze o odpowiedź, JEST JAKIŚ DOBRY BUK GDZIE WPŁATA PRZEZ MONeYBOOKERS minimum to 5zł???????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kurde ???? ale lenie ???? wchodzisz w dział danego buka i lecisz po tematach wplaty , mi to zajelo 2 min ale nie powiem Ci czy gdzieś wplacisz 5 zł ???? sam sobie znajdz
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
kurde ???? ale lenie ???? wchodzisz w dział danego buka i lecisz po tematach wplaty , mi to zajelo 2 min ale nie powiem Ci czy gdzieś wplacisz 5 zł ???? sam sobie znajdz


Dobry człowieku pomóż jeżeli jest taki buk :jezora:
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Oj forumowiczowie.Czemu wprowadzacie kolege w błąd.Jest bukmacher w necie gdzie mozna wplacic nawet 1 PLN a jest nim centrebet.com
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
zapala81 ja mam konto w Euro na bet365 i jest od 1 Euro
Na expekt jest 5 zł minimalna, ale przelewy24, więc tego chyba temat nie dotyczy, ale jakby coś to tam też jest od 5 zł :p
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
no wpłacam do Centrebet najlepsze chyba z taką kwotą ;p dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Do bet365 można wpłacić min 5zł, do Interwetten można wpłacić przez ukash jaka się chce kwotę ale zakład to 4zł = 1euro. Do BaH można wpłacić prze ukash ile się chce, nawet 1zł.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
No i po co sie tu udzielacie dizeciaki ! przeciez napisal ze wplaca juz do Centrebet ! a ten znowu ze do Bah mozna i jeszcze wprowadza ludzi w blad bo jest od 10zl spamer jeden ! A nastepny ze przez Ukash ! co kogo obchodzi Ukash mi powiedz ! przeciez on sie pyta o MB ! banda gimnazjalistow na tym forum
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Nie mogę znaleść tematu o Centrebet dlatego tutaj piszę, przy wypłacie poprosili Mnie o skan dowodu i rachunku, okej wysłałem im na support ile to może trwać? wie ktoś może? i czy może powinienem wysłać na inny adres bo z tego emaila mało się doczytałem :-D
 
Do góry Bottom