>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher internetowy

K 0

kosiara

Użytkownik
Cześc , nie mam 18 lat wiec pewnie zrobie konto sobie na mame. Ale teraz pytanka :

1. Jaki buk wybrać ? Chce mieć czytelny i zrozumiały (obstawiam tylkko piłke , gole , single i handicap)
2. Jak długo ida pieniadze z banku bph przelewem internetowym do buka.
3. Ile trzeba czekać na pełną rejestracje?
4. Zakłady LIVE.

Czekam na odpowiedz.
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
Wg mnie najlepiej wybrac bet365 lub betsson (chociaz oni nie maja az tak dużo zakladow LIVE tak jak bWin czy bet365 bo te firmy sa jak narazie liderami jesli chodzi o zaklady LIVE). Jednak przed bWin bym ostrzegal poniewaz oni czasami niezle wałki robia (blokady kont itp.). Ja Ci polecam na poczatek bet365. Na pelna rejestracje czeka sie pare minut (otrzymanie wiadomosci od bet365 na maila i aktywowanie go). A jesli chodzi o wplaty to mozna wplacic przez moneybookers (kolejno: konto -&gt; przelewy24.pl -&gt; moneybookers). Odbywa sie to w ciagu max 15minut (zalezy od pory dnia - w nocy trwa to nieco dluzej bo ok. 2 godzin). Minimalna wplata to 40zl. Wg mnie jest to na ten moment jedyny uczciwy i rzetelny buk internetowy. Pozdrawiam!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zdecydowanie polecam w tym wypadku Bet365. Jedynie wpłata pieniędzy troche kłopotliwa bo musiałbyś najpierw wpłacić na Moneybookers i dopiero stamtąd na Bet365. Oferta świetna, zakłady LIVE też niczego sobie. Bardzo polecam.

pzDr
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;)
jak widać dużo osób proponuje Bet365 i ja też sie ku temu przychylam.Rejestracja jest niemalże natychmiastowa. Podzielam pozytywne zdanie moich przedmówców o tym buku, lecz decyzje bedziesz musiał podjąć sam. Widze ze temat &quot;Najlepszy bukmacher internetowy&quot; przeglądasz, więc pewnie znalazłeś dużo cennych informacji na temat pozostałych bukmacherów ;)
daimler
 
Do góry Bottom