>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher do dużych stawek

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli mogę się wtrącić do modemów przenośnych i kart z playa to tam za każdym połączeniem jeśli się nie mylę jest inne IP...Po co zatem kupować 5 kart ??
Odbiegamy trochę od tematu.
Kolega pewnie o tym nie miał pojęcia. Wystarczy jedna karta. Za każdym restartem ma się inne IP. Problem jest w tym, że z tego samego IP mógł już ktoś inny &quot;korzystać&quot; u danego buka. Człowiek może mieszkać na drugim końcu Polski.
Wcale nie jest to takie łatwe.
Ale koniec off topicu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiem wiem, że off topic, ale ostatnie pytanie odnośnie tego...bo mnie to zaintrygowało...
Jeśli mam playa to moje ip mogło być też kiedyś u kogoś innego ?? Szczerze nie wydaje mi się...Kiedyś pisałem do supportu playa, tyle że w innej sprawie, ale związanej właśnie z ip i odpisali mi jasno i rzeczowo, że za każdym połączeniem mam inne ip...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zwłaszcza play. Play przydziela losowo IP. Można mieć pecha i trafić na to samo IP u kogoś innego. Na forum tak często bywa. Kilka osób zupełnie przypadkowych mają to samo IP.
Mobilny dostęp nie jest bezpieczny pod tym kątem.
Ale już kolejne off topowe posty będę usuwał. Są wątki na forum o IP i bukach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rex 144

rex

Użytkownik
Chłopy trzeba sobie ułatwiać życie - od czego są naziemne STSy, Totomixy - fakt 12% podatku ale bez nerwów, i bez formalności w razie dużej wypłaty i raczej wypłacą kase za okazaniem kuponu :cool:
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Chłopy trzeba sobie ułatwiać życie - od czego są naziemne STSy, Totomixy - fakt 12% podatku ale bez nerwów, i bez formalności w razie dużej wypłaty i raczej wypłacą kase za okazaniem kuponu :cool:
Zawsze też można rozdać pieniądze żebrakom. Zero nerwów, a sumienie mocno na plusie.

Pierwsze dwa mecze w po otwarciu oferty stsu (wybieram kurs na faworyta meczu):
Avai - Goias 1 1.80
Independiente - D.Tolima1 1.65

Te same mecze w jednym z internetowych z kursami powyżej średniej (na pewno znalazłyby się wyższe):
Avaí-SC - Goiás-GO 1 1,90
CA Independiente - Deportes Tolima 1 1,65

1.8 * 1.65 * 0.88 (podatek) * 15000 = 39204
1.9 * 1.65 * 15000 = 47025

Nie ma o czym dyskutować. W 99% wypadków KAŻDY stacjonarny buk wypadnie wiele gorzej niż przeciętny internetowy. Stacjonarni traktują graczy jak idiotów i szczególnie dobrze widać to w wypadku gry na outsiderów:
Roddick - Gulbis 2 4.14 (pinn) |2.95 (toto) [2.59 po odliczeniu podatku]
Djokovic - Llodra 2 5.09 (pinn) | 3.8 (toto) [3.34]
Murray - Cilic 2 3.92 (pinn) | 2.95 (toto) [2.59]

Dziękuję za takie ułatwianie sobie życia. Polecanie bukmacherów stacjonarnych do gry dużymi kwotami to nieporozumienie. Inna sprawa, że o wiele prędzej bukmacher internetowy przyjmie wysoką stawkę niż jakikolwiek stacjonarny buk.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Lepiej wpakować kase do stacjonarnego i bulić te 12% ale mieć pewność że w razie wygranej nie wykrecą się regulaminem i kase napewno wypłacą. W buku na necie kase przelejesz te 15.000 zł i to jest już wirtualne, i niewiadomo nawet czy je stamtąd wypłacisz bo Ci bukmacher zablokuje konto po kilku takich wysokich wygranych i zrobi limit. A w stacjonarnych można do usranej śmierci za grubo grać i nikt żadnego limitu nie nałoży i w razie czego jest namacalny dowód w postaci kuponu a to już coś.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Rex, Twoj argument z tym czy nie wiadomo czy wyplaca jest lagodnie mowiac smieszny... moze grales w betway czy innych krzakach, z tymi blokadami konta to tez przesadzasz, blizej mi do teorii bludka, ale zloty kompromis to betfair i tam radze grac wszystkim grajacym 1x2 za duze stawki, mysle ze temat zostal juz wyczerpany,
Podsumowujac: jedni beda grac w fortunie, inni w expekcie a Ci ktorzy szanuja wlasne pieniadze wybiora pinnacle lub betfair
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przy wielu wygranych za wysokiej stawce limity są pewne, ale blokada konta i skonfiskowanie środków? Chyba w jakimś białoruskim buku ???? .

Pieniądze u solidnego bukmachera są tak samo wirtualne jak pieniądze na MB i dotyczy ich konkretne prawo finansowe, jeśli nie robisz wałków to możliwości bukmachera ograniczają się do nałożenia limitu i wymagania dokładnego potwierdzenia tożsamości. Jednak przy grze dużymi kwotami trzeba być z góry przygotowanym, że mogą chcieć wyciągu z banku, rachunku czy dwóch dowodów tożsamości. W ekstremalnych wypadkach mogą zamknąć konto, co nie zwalnia ich z obowiązku wypłaty pieniędzy.

Jestem bardzo ciekawy jak wyglądałaby historia kuponu za kilkanaście tysięcy w stsie. Maksymalna wygrana na jeden kupon to 10000 zł (nikt kto nie chce stracić roboty nie zrobi kilku kuponów za tak duże stawki). Uruchomiony, więc zostanie telefon do oddsmakera. Tracisz czas i nie masz ŻADNEJ pewności, że przyjmą całość stawki. Podobnie może wyglądać sytuacja u konkurencji (choć rozsądny człowiek grałby tylko u bukmachera oferującego najwyższy kurs).

Bezproblemowa wypłata 40000 zł w punkcie? Z kwotami rzędu 400 zł bywają problemy... 14 dni oczekiwania na swoje pieniądze pewne. Do tego przekraczasz kwotę, która jest zwolniona od podatku dochodowego i musisz liczyć się z kolejnym 10% podatkiem.

A w stacjonarnych można do usranej śmierci za grubo grać i nikt żadnego limitu nie nałoży
????

Wygraj kilka razy grube pieniądze i będą Ci odmawiali przyjmowania zakładów bez telefonu do oddsmakera.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Trzeba być szaleńcem by wpłacać grubą kase na konto w internecie u bukmachera, ta kasa staje się już wirtualna i należy do bukmachera, i jak będzie jakiś błąd w systemie to kasa przepadnie albo zwyczajnie bukmacher może z jakiegoś to powodu zablokować konto. Paprać sie w te ich regulaminy to śmiech. A u stacjonarnego sprawa prosta - płace, dostaje kupon, i odbieram kase za okazaniem kuponu. To wszystko. A jak stacjonarny bedzie chciał mi założyć limit bo przy wygranej okaże mu dowód i nie bedzie chciał już wypłacać kasy to przecież można wyslać kolege jakiegoś po odbiór kasy, i skrobnąć mu te 5% za fatyge:cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko bukmacher który zamknie konto od tak sobie, albo ukradnie pieniądze, ma opinię złodzieja, więc mniej klientów, a chyba na tym im nie zależy, żeby splajtować.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Trzeba być szaleńcem by wpłacać grubą kase na konto w internecie u bukmachera, ta kasa staje się już wirtualna i należy do bukmachera, i jak będzie jakiś błąd w systemie to kasa przepadnie albo zwyczajnie bukmacher może z jakiegoś to powodu zablokować konto. Paprać sie w te ich regulaminy to śmiech. A u stacjonarnego sprawa prosta - płace, dostaje kupon, i odbieram kase za okazaniem kuponu. To wszystko. A jak stacjonarny bedzie chciał mi założyć limit bo przy wygranej okaże mu dowód i nie bedzie chciał już wypłacać kasy to przecież można wyslać kolege jakiegoś po odbiór kasy, i skrobnąć mu te 5% za fatyge:cool:
Wszystkie banki oferują już konta internetowe. Bankomaty działają tylko dzięki internetowi. Systemy piszą tacy sami informatycy dla bukmacherów i dla banków, opierają się na tych samych algorytmach. Błędy są możliwe tu i tu. Zdarzyło mi się, że bankomat nie wypłacił całej kwoty, która została odjęta z konta i byłem zmuszony czekać na rozpatrzenie reklamacji. Takie rzeczy zdarzają się wszędzie.

Solidni bukmacherzy nie blokują kont bez powodu i nie kradną pieniędzy. Powód? Zbyt dużo inwestują w kreowanie marki, żeby tracić dobre imię za kilkanaście tysięcy złotych. Oni dziennie zarabiają pieniądze NIEPORÓWNYWALNIE większe.

&quot;A u stacjonarnego sprawa prosta - płace, dostaje kupon, i odbieram kase za okazaniem kuponu&quot; - dopóki grasz za mniejsze kwoty i więcej wkładasz niż wyjmujesz wszystko jest spoko. Jeśli zaczynasz dużo wygrywać sprawa wygląda identycznie jak u internetowych.

Jeśli będziesz stawiał dużo i wygrywał dużo to bukmacher będzie wyczulony i nie ma różnicy kto pójdzie wysłać kupon gdyż:

Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnego uczestnika zakładu i w dowolnym czasie.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Dlatego ja nie chce być tym któremu zamkną konto i strace kasę ;) Wy grajcie u bukmachera internetowego z ryzykiem, a ja bez ryzyka u stacjonarnego. Wolna Polska, wolny wybór.
No jak sobie tak Totomix zastrzega, to mam jeszcze w mieście moim STS, Millenium.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wy grajcie u bukmachera internetowego z ryzykiem, a ja bez ryzyka u stacjonarnego.
No, a obstawiając mecze pewnie w ogóle nie ryzykujemy. Bukmacherka jak i cały hazard to jedno wielkie ryzyko.
Zresztą znasz jakieś przypadki, że kogoś okradli, komuś zamknęli konto ot tak sobie ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
No jak sobie tak Totomix zastrzega, to mam jeszcze w mieście moim STS, Millenium.
STS:
&quot;WŁAŚCICIEL&quot; ma prawo bez podania powodu odmówić przyjęcia zakładu.
Milenium:
Spółka zastrzega sobie prawo do : f) odmowy przyjęcia lub modyfikacji zakładów bez podania przyczyny,
Każdy bukmacher ma tak skonstruowany regulamin, że jesteś na straconej pozycji i w wypadku poważnego sporu nie obejdzie się bez sądu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Paprać sie w te ich regulaminy to śmiech.
Paprałeś się kiedyś w regulamin któregoś stacjonarnego?

Na dobry początek:
Każdy uczestnik zakładów „TOTO - MIX&quot; ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego regulaminu i ich przestrzegania.
Dalej:
Nieznajomość regulaminu nie powoduje, że zakład staje się nieważny.
Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów wynikających z zakładów nie będzie uwzględniana okoliczność, że uczestnik zakładów nie znał postanowień regulaminu.
I już pierwsza perełka:
W celu ochrony interesu uczestników zakładów „TOTO - MIX&quot; Spółka może odmówić wstępu do punktu przyjmowania zakładów osobie, która nie respektuje postanowień regulaminu lub stosuje techniki gry mogące wpłynąć na nieprzypadkowość wyniku zdarzenia
Szkoda, że nie wytłumaczyli o co im chodzi. &quot;Stosuje techniki gry mogące wpłynąć na nieprzypadkowość wyniku zdarzenia&quot; :grin:.

Przyjmujący zakłady nie ma obowiązku sprawdzania zgodności zapisów na potwierdzeniu z dyspozycją grającego.
czyli osoba przy komputerze swobodnie może robić błędy na kuponach licząc na gapiostwo gracza. W wypadku zakładów granych na &#39;ostatnią chwilę&#39; może być problem z anulowanie zakładu o czym mówi:
Uczestnik zakładów może anulować zawarty zakład w ciągu 15 minut od momentu uzyskania potwierdzenia - jeżeli nie doszło w międzyczasie do rozpoczęcia obstawianego zdarzenia
Jeżeli doszło do rozpoczęcia zdarzenia to co najwyżej możemy życzyć szczęścia.

Kolejna (wcześniej wymieniona) perełka:
Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnego uczestnika zakładu i w dowolnym czasie.
Jakieś pytania?

Wygrane do kwoty 2.000,00 zł za jednorazowe zawarcie zakładu, płatne są w punktach przyjmowania zakładów. [...] po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjalnego wyniku zdarzenia
Niech podniosą ręce wszyscy, którzy musieli czekać na wypłatę w totomixie.
Pozostałe wygrane wypłaca się w punktach wskazanych przez Spółkę lub w siedzibie Spółki. [...] po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów
Jak to było? &quot;Płace, dostaje kupon, i odbieram kase za okazaniem kuponu&quot;?

Dla zdarzeń, w których nastąpiła zmiana rangi zdarzenia (np. mecz pucharowy lub ligowy został zmieniony na towarzyski) – dla rozstrzygnięcia zakładów jako oficjalny wynik Spółka uznaje rezultat uzyskany w zdarzeniu o zmienionej randze.
Nic tylko wprowadzać klientów w błąd.

Spółka ma prawo do unieważnienia zakładu pojedynczego oraz zwrotu wpłaconej stawki uczestnikowi zakładów w przypadkach, gdy:
- zakład został zawarty po rozpoczęciu obstawianego zdarzenia z pominięciem zakładów określonych w § 21,
- nastąpiła zmiana miejsca zdarzenia tj. boiska (kortu, parkietu itp.) gospodarzy na boisko gości,
- ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca odbywania zdarzenia nie powoduje unieważnienia zakładu ani zwrotu stawki
[...]
Ma prawo, czyli raz zrobi zwrot, a raz nie. Otwarta furtka do podwójnego standardu.

Do czasu rozpoczęcia się zdarzenia, Spółka ma prawo do unieważnienia przyjętego zakładu lub zakładów na dowolne zdarzenia w przypadku zaistnienia okoliczności wskazujących na konieczność zastosowania przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł, w szczególności gdy okoliczności wskazują, że środki finansowe na transakcję pochodzą z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł, bez względu na wartość transakcji. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconych na takie zdarzenia stawek.
Pole do nadużyć. Każde pieniądze mogą pochodzić z nieujawnionych źródeł, bo obstawiając zakład nie dowodzę skąd mam pieniądze za, które gram.

Spółka ma prawo :
- wstrzymać przyjmowanie zakładów na dowolne zdarzenie lub dowolny wynik zdarzenia (1, 0, 2, 10, 02 lub 12),
- ograniczyć wysokość stawki za zakład dla określonych zdarzeń lub kombinacji zdarzeń
Brzmi coś jakby limit.

Spółka ma prawo zablokować przyjmowanie zakładów w poszczególnych punktach przyjmowania zakładów.
I nawet wysłanie dzielnicowego, żeby wysłał kupon nie pomoże.

Decyzje Spółki w postępowaniu reklamacyjnym są ostateczne.
:grin:

Regulamin stacjonarnych NICZYM nie różni się od internetowych. Wyróżniają się tylko lichwiarskimi kursami, 12% podatkiem na starcie i 10% po przekroczeniu 2280 zł wygranej. Nikt kto chce zarabiać nie powinien grać za duże kwoty u stacjonarnych, bo to szybciutka droga do bankructwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom