>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buki bez wymogu obrotu

T 9

theart

Użytkownik
Witam
poszukuję buka w którym mogę wpłacić dowolną kwotę a potem ją wypłacić bez konieczności obrotu. Ewentualnie zagrać ale nie za całą kwotę. Jak znacie napiszcie, pytałem w BAH i bet365 ale tam trzeba obrócić wpłatę przed wypłatą, co uważam za łamanie prawa ale co tam. Aha nie mówię o korzystaniu z bonusów, wpłata bez bonusu i jej wypłata na konto bankowe.
 
T 9

theart

Użytkownik
Mam potrzebe i niczego wpłacając nie łamię, grając zresztą też.
Łamanie prawa gdyż nie mogą wymagać ode mnie abym ryzykował swoimi pieniędzmi jeśli po wpłacie się rozmyślę. Ale te spółki to zazwyczaj trzeci świat więc nie ma co drążyć.
Prosiłbym o zaproponowanie buków którzy to umożliwiają.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
poszukuję buka w którym mogę wpłacić dowolną kwotę a potem ją wypłacić bez konieczności obrotu. Ewentualnie zagrać ale nie za całą kwotę. Jak znacie napiszcie, pytałem w BAH i bet365 ale tam trzeba obrócić wpłatę przed wypłatą, co uważam za łamanie prawa ale co tam. Aha nie mówię o korzystaniu z bonusów, wpłata bez bonusu i jej wypłata na konto bankowe.
Powiedz po co chcesz wpłacić i odrazu wyplacać ?

Po co wpłacać kase do buka i od razu ją wypłacić bez grania? A prawo to ty łamiesz grając w internetowych bukach :grin:
Po to np żeby zalegalizować dochód z nielegalnej działalnosci tzw pranko
 
T 9

theart

Użytkownik
Powiedz po co chcesz wpłacić i odrazu wyplacać ?
To bez znaczenia, wątek jest o bukach które to umożliwiają a nie po co i na co. Ale niech będzie, mam kase na karcie prepaid i pomyślałem że wpłace ją do buka a wypłace na konto. I nie wałkujmy po co na co dlaczego, skupmy się na gdzie.
Poza tym ciekawi mnie który buk przestrzega prawa i pozwala wypłacić wpłacone środki na każdy wniosek konsumenta. Wpłacając środki nie stają się ich własnością, są wciąż Twoje więc możesz z nimi robić co zechcesz, również wypłacić. Przykładowo masz nadmiar gotówki chcesz się pobawić, wpłacasz do buka 5000zl, wtapiasz 500zl i corka mowi Ci o studiach więc rezygnujesz z dalszej gry. Buk ma obowiązek wypłacić pozostałe 4500 bez wymagania obrotu i narażenia Ciebie na przegraną, ale większość graczy tego nie wie/nie chce im się walczyć. Mi też nie dlatego pytam który buk nie robi problemu i jest fair.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To bez znaczenia, wątek jest o bukach które to umożliwiają a nie po co i na co. Ale niech będzie, mam kase na karcie prepaid i pomyślałem że wpłace ją do buka a wypłace na konto. I nie wałkujmy po co na co dlaczego, skupmy się na gdzie.
Poza tym ciekawi mnie który buk przestrzega prawa i pozwala wypłacić wpłacone środki na każdy wniosek konsumenta. Wpłacając środki nie stają się ich własnością, są wciąż Twoje więc możesz z nimi robić co zechcesz, również wypłacić. Przykładowo masz nadmiar gotówki chcesz się pobawić, wpłacasz do buka 5000zl, wtapiasz 500zl i corka mowi Ci o studiach więc rezygnujesz z dalszej gry. Buk ma obowiązek wypłacić pozostałe 4500 bez wymagania obrotu i narażenia Ciebie na przegraną, ale większość graczy tego nie wie/nie chce im się walczyć. Mi też nie dlatego pytam który buk nie robi problemu i jest fair.
Zdecydowanie takie działanie jest nie legalne z twojej strony. Albo nie rozumiesz tego o czym piszesz albo tylko udajesz. Równie dobrze może być taka sama sytujacja że masz 5K z nielegalnego źródła i wpłacasz do bukmachera tylko po to żeby wypłacić i zrobić legalne pochodzenie.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Na kilku bukach mozesz tak robic ale wtedy ty pokrywasz koszty tych operacji.
Na Betsonie jezeli uzywasz Skrila to placisz chyba 5% od wyplacanej kwoty.
Gdyby nie trzeba bylo robic obrotu to kazdy by wpalacal po 100k dzien w dzien i wyplacal nastepnego i zarabial 1k z cashbacku ze skrila na przyklad a buk byl tracil 4-5%.
Normlanie koszty transferu pieniedzy powinien ponosic wplacajacy ale buki ida na reke uzytkownikom i pokrywaja ta oplate (bodajze 3% wplaty ze Skrilla) ale w zamian musisz zrobic jakis obrot.
Na Betsonie mozesz wplacic a jak chcesz wyplacic przed obrotem to pokrywasz te koszty i to jest fair.
Mysle ze na innych bukach jak napiszesz ze pokryjesz te koszty to powinni ci wyplacic bez obrotu.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Przykładowo masz nadmiar gotówki chcesz się pobawić, wpłacasz do buka 5000zl, wtapiasz 500zl i corka mowi Ci o studiach więc rezygnujesz z dalszej gry. Buk ma obowiązek wypłacić pozostałe 4500 bez wymagania obrotu i narażenia Ciebie na przegraną, ale większość graczy tego nie wie/nie chce im się walczyć. Mi też nie dlatego pytam który buk nie robi problemu i jest fair.
Ma wyplacic i pewnie wyplaci ale nie ma obowiazku pokrywania kosztow.

Tak samo na Pinnacle jest 1 wyplata darmowa gdzie Pin pokrywa koszty a jak chcesz wiecej razy to mozesz wyplacac ale koszty pokrywasz ty.
 
T 9

theart

Użytkownik
Zdecydowanie takie działanie jest nie legalne z twojej strony. Albo nie rozumiesz tego o czym piszesz albo tylko udajesz. Równie dobrze może być taka sama sytujacja że masz 5K z nielegalnego źródła i wpłacasz do bukmachera tylko po to żeby wypłacić i zrobić legalne pochodzenie.
Zapętliłeś się, jakie ma znaczenie tutaj czy trzeba czy nie trzeba robić obrót? Wpłacam legalne 5k i nielegalne 5k i co nagle te nielegalne po obrocie będzie legitne? Weź się puknij zanim dalej będziesz pisał głupoty.
Poza tym to nie prosiłem o rady z cyklu ja wiem lepiej jaki z Ciebie łajdak ale o konkrety, który buk działa legalnie i pozwala wypłacić moją kasę z mojego konta.
 
T 9

theart

Użytkownik
Na kilku bukach mozesz tak robic ale wtedy ty pokrywasz koszty tych operacji.
Na Betsonie jezeli uzywasz Skrila to placisz chyba 5% od wyplacanej kwoty.
Gdyby nie trzeba bylo robic obrotu to kazdy by wpalacal po 100k dzien w dzien i wyplacal nastepnego i zarabial 1k z cashbacku ze skrila na przyklad a buk byl tracil 4-5%.
Normlanie koszty transferu pieniedzy powinien ponosic wplacajacy ale buki ida na reke uzytkownikom i pokrywaja ta oplate (bodajze 3% wplaty ze Skrilla) ale w zamian musisz zrobic jakis obrot.
Na Betsonie mozesz wplacic a jak chcesz wyplacic przed obrotem to pokrywasz te koszty i to jest fair.
Mysle ze na innych bukach jak napiszesz ze pokryjesz te koszty to powinni ci wyplacic bez obrotu.
O tym mówię nie jakieś pieprzenie jak koleś od religii z niestworzonymi historiami o praniu. Wszelkie koszty jak najbardziej pokrywa gracz, możesz mi podać kilka byłbym wdzieczny, dzieki.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Mozesz w sumie tez przed wplata zapytac czy jest mozliwosc ze pokryjesz koszty wplaty i na koncie zaksieguja ci kwote ktora oni faktycznie dostali, a w zamian nie bedziesz musial robic obrotu. Bo jezeli ty wyplacasz ze skrila do buka 1000zl to buk dostaje na przyklad 970zl a 30zl daje ci gratis.
 
T 9

theart

Użytkownik
Aha nie wiedziałem że dostają mniej, szczerze to dostałem kartę PSC 200zl w prezencie a nie chcę pierdół kupować więc chcę nią wpłacić do buka i wypłacić na konto. Ewentualnie obróce 1,01 to Wam powiem na co i postawicie kontre ???? będzie zwiększone prawdopodobienstwo że traficie ???? .
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Betsson/Betsafe pozwalają na taką wpłatę i wypłatę bez konieczności obrotu - jeśli chodzi o kanał płatności Skrill. Tak samo Unibet nic się nie skarżył, jak tak zrobiłem, bo wpłaciłem po rozpoczęciu wydarzenia i nie chciałem na byle co stawiać.
 
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Tak samo na Pinnacle jest 1 wyplata darmowa gdzie Pin pokrywa koszty a jak chcesz wiecej razy to mozesz wyplacac ale koszty pokrywasz ty.
Cytując Pinnacle:

O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (pięciokrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.​
 
D 20

devorious

Użytkownik
Witam
poszukuję buka w którym mogę wpłacić dowolną kwotę a potem ją wypłacić bez konieczności obrotu. Ewentualnie zagrać ale nie za całą kwotę. Jak znacie napiszcie, pytałem w BAH i bet365 ale tam trzeba obrócić wpłatę przed wypłatą, co uważam za łamanie prawa ale co tam. Aha nie mówię o korzystaniu z bonusów, wpłata bez bonusu i jej wypłata na konto bankowe.
łamanie prawa:-| sorry ale najchętniej bym Cię teraz zwyzywał. Ktoś Ci karzę wziąć ten bonus?
 
K 0

krecior15

Użytkownik
@Devorious:
1. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisał wyraźnie &quot;nie mówię o korzystaniu z bonusów, wpłata bez bonusu i jej wypłata na konto bankowe&quot;
2. To nie jest łamanie prawa. Jest to zwykłe przetrzymywanie pieniędzy. Wyobraź sobie, że pożyczyłeś koledze 100zł na 2 dni. Po dwóch dniach prosisz go by Ci oddał, a on mówi, że Ci odda jak mu postawisz piwo
3. Kup sobie słownik języka polskiego
4. Temat ciekawy. Miałem pytać o to samo, ale skoro już powstał wątek to będę g obserwował.
@TheArt
Daj znać jak sobie z tym poradziłeś ????
 
Do góry Bottom