>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buk z możliwością samodzielnego wyboru linii punktów

R 190

rednee

Użytkownik
Witam,
Szukam bukmachera, który umożliwi mi samodzielnie wybranie lini pkt. drużyny w NBA, czyli jak np. buk wystawia linię 90 pkt, ja chciałbym zagrać 80 pkt po lepszym kursie. Czy ktoś się orientuje gdzie tego szukać?
Znalazłem coś takiego w Sportingbet, jednak tam tylko są do wyboru line na pkt w całym meczu. Dla przykładu wkleję linka ze Sportingbetu, żeby można było mnie zrozumieć.
W poście nr #6 w tym temacie napisałem rozwinięcie tego czego poszukuję.


Pozdrawiam ????
 
R 190

rednee

Użytkownik
Pinnacle, bet365, 5Dimes
Żeby zobaczyć (sprawdzić) dodatkową sumę punktów musisz być zalogowany u tych firm.
Witam, w bet365 niestety mam stałe linie na PKT. drużyny. W Pinnacle również tego nie ma. 5Dimes nie obczaiłem jeszcze dobrze. Być może pomyliłeś TOTAL w meczu z PKT. DRUŻYNY o które mi chodzi. Podbijam jeszcze temat i proszę o pomoc osób które wiedzą gdzie mogę znaleźć rozwiązanie mojego problemu.
rednee
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Masz rację - zerknąłem na screen i nie czytałem zbytnio sądząc, że piszesz o total na mecz a nie total na daną drużynę.
Ale jeśli tego nie znalazłeś spośród tych wymienionych buków to obawiam się, że nigdzie nie będzie...
 
R 190

rednee

Użytkownik
WilliamHill, z tym że tam masz podane kilka linii bodaj ze 4 i nie co 1pkt, a np.co 3-4...
Tak jak mówisz, znalazłem na WilliamHilll po części to czego szukam, a wygląda to tak (4 dodatkowe linie):



Również na sportingbet znalazłem, ale tylko 3 opcje do wyboru:




Masz rację - zerknąłem na screen i nie czytałem zbytnio sądząc, że piszesz o total na mecz a nie total na daną drużynę.
Ale jeśli tego nie znalazłeś spośród tych wymienionych buków to obawiam się, że nigdzie nie będzie...

Jednak jestem zdeterminowany i szukam dalej informacji, może ktoś coś widział, może ktoś coś wie? (Szukam większego w yboru lini pk t. dru żyny w NBA) . Dziękuje z góry.
 
Do góry Bottom