>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Buk z fajnym bonusem

panika 63

panika

Użytkownik
Witam,
Swoje konto na internetowym buku rejestrowałem x czasu temu i wyszedłem z obiegu.
Potrzebuję buka od którego otrzymam:
- brak narzucanych limitów
- fajny bonus na start, który można wykorzystać w &quot;dosyć łatwy sposób&quot;
- przelewy bezpośrednio na konto, a nie żadne portfele (najlepiej)
- kursy na poziomie BET 365 minimum
Co do tych limitów, to nie gram za stawki rzędu tysięcy, ale żeby nie robił problemu przy np. progresji na x poziomie za spore pieniądze.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
T 4

t0uch97

Użytkownik
Polecam BetClic oraz Expect ???? Na start otrzymujesz odpowiednio 200 i 222 zł, które w przypadku nietrafionych typów możesz wypłacić bez ŻADNYCH warunków ????
 
panika 63

panika

Użytkownik
Tak jak kolega tutaj powiedział, bonusy fajnie, ale nie stoją na piedestale.
Brak limitów + &quot;zadowalające&quot; kursy są rzeczą nadrzędną.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Może nie tyle co niekonieczny, a podrzędny.
Właśnie z niego chciałbym podbić troszkę stan swojego konta na koncie bukmachera, ale też nie chcę sobie pozwolić na jakiś śmieszny limit ;)
 
F 29

flamingo

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie czy robiąc wypłatę od buka w adresie banku należy wpisać adres głównej siedziby banku ? Czy adres lokalnej placówki w której zakładałem konto ? Wydaję mi się że adres centrali ale wolę się upewnić.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Zapraszam do rejestracji w Expekt lub Betclic. Z miejsca nikt limitów nie dostaje, więc o to się nie ma co martwić. Można pograć, puścić kilkadziesiąt zakładów i wtedy wydać jakieś oceny. Większość osób, która wypowiada się na temat limitów tak naprawdę ich nie ma, a jedynie powiela opinie zasłyszane na forach. Bardzo często takie osoby pracują dla konkurencji (tzw. szeptanka). Zapraszamy do nas, jeśli nie będzie Pan zadowolony to przejdzie Pan do konkurencji ???? Pozwolę sobie na stwierdzenie, że bonus jest najbardziej atrakcyjny na rynku.
Pozdrawiam,
Cezary
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Problem betclica i expekta jest taki ze oszukuja graczy. Lubia sobie zvoidowac mecze nawet postawione na live wiec kto by chcial grac u takiego bukmachera? Chyba tylko idiota albo janusz co zobaczy twarz Bonka i mysli ze wszystko jest git a nie jest.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Problem betclica i expekta jest taki ze oszukuja graczy. Lubia sobie zvoidowac mecze nawet postawione na live wiec kto by chcial grac u takiego bukmachera? Chyba tylko idiota albo janusz co zobaczy twarz Bonka i mysli ze wszystko jest git a nie jest.
Proszę podać konkretny przykład, nawiązać do sytuacji lub podać numer kuponu w prywatnej wiadomości. Oszukiwanie graczy nie leży w interesie graczy. Czasami zdarzają się usterki technicznie lub kurs jest poprawiany na właściwy, ale takie sytuacje mają miejsce również u konkurencji. Jest to zjawisko MARGINALNE.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zapraszam do rejestracji w Expekt lub Betclic. Z miejsca nikt limitów nie dostaje, więc o to się nie ma co martwić. Można pograć, puścić kilkadziesiąt zakładów i wtedy wydać jakieś oceny. Większość osób, która wypowiada się na temat limitów tak naprawdę ich nie ma, a jedynie powiela opinie zasłyszane na forach. Bardzo często takie osoby pracują dla konkurencji (tzw. szeptanka). Zapraszamy do nas, jeśli nie będzie Pan zadowolony to przejdzie Pan do konkurencji ???? Pozwolę sobie na stwierdzenie, że bonus jest najbardziej atrakcyjny na rynku.

Pozdrawiam,
Cezary
to już jest typowa obrona swojej firmy. Ja wcześniej grałem u was (expekt) małe kwoty, i po jednym większym zakładzie - oczywiście w stosunku do poprzednich kuponów - na kwotę chyba 200 albo 250 dostałem limit na 20zł na większość wydarzeń.
Uważam że takie działania są na poziomie cienkich buków i jak z kimś rozmawiam to nie polecam waszej firmy po moich doświadczeniach z &#39;grą&#39; u was
 
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Do autora tematu, a co za problem założyć konto w expekcie dla bonusu a później grać po wysokich kursach bez limitów indywidualnych na pinnacle?
 
panika 63

panika

Użytkownik
Kolejne pytanie mam.
W Pinnacle jak lepiej wypłacać hajs?
Odrazu opcją bank transfer na konto czy może skrill czy coś takiego?
Nie będzie bank robił problemów ewentualnych z dochodów niewiadomego pochodzenia?
Jakieś wasze opinie?
Kwoty zapewne nie będą duże, ale zawsze jakoś tam to wyglądać będzie.
Czy może lepiej Pinnacle--&gt;Skrill--&gt;Bank
 
Do góry Bottom