>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

buk bez szybkiego limitu

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
czesc. szukam buka ktory daje mozliwosc rejestracji ludzi z Polski oraz nie da szybko limitu.
gram głównie tenis obecnie.
Unibet odpada.
No i żeby był wypłacalny

pozdrawiam i czekam za odp
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
czesc. szukam buka ktory daje mozliwosc rejestracji ludzi z Polski oraz nie da szybko limitu.
gram głównie tenis obecnie.
Unibet odpada.
No i żeby był wypłacalny

pozdrawiam i czekam za odp
graj przez betbrookera w pinnacle i tyle, albo w jakim chcesz

Tylko no musisz się liczyć z tym że jest to nielegalne w Polsce i jak wygrasz konkretną sume to już może być strach, że skarbówka coś tam wywęszy. Ale na to też są sposoby. Niestety ja się na nich nie znam - wole w spokoju już grać w tej fortunie też dają bonusy fajne tylko trzeba grać duże ako i dużo kursów, albo nawet sts potrafi się jebnąć nieraz na linii siatkarskiej czy tenisowej względem buków internetowych.Wystarczy takie okazje wyłapywać i idzie wychodzić na plus na naziemnych
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
czesc. szukam buka ktory daje mozliwosc rejestracji ludzi z Polski oraz nie da szybko limitu.
gram głównie tenis obecnie.
Unibet odpada.
No i żeby był wypłacalny

pozdrawiam i czekam za odp
Nic takiego chyba nie istnieje. Niby są brokerzy ale jednak mają mocno okrojona ofertę. Założyłem konta na kilku ale 3/4 zdarzeń które chce pograć nie ma a limity stawek też są. U buka 10 typów i po koncie niestety. Jedyne opcja obejścia to granie na kontach znajomych ale i Ci się szybko kończą.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja proponuję ivibet. Grałem tam ustawki i najdłużej dali pograć. I mimo,że moje mecze śmierdziały na kilometr to zawsze wypłacali kasę. Nie raz trzeba było powalczyc tydzień ale koniec końców zawsze wypłacali.
A u mnie po otworzeniu konta i zagraniu kartek w Hiszpanii za lacznie okolo 500zl od razu limit do paru PLN a po kilku dniach na wszystkie rynki limit 0 zl. Nawet na plus 1k nie ugralem. Chyba jakas wspolprace maja z 20bet bo tam mam limity i chyba w ten sposob mnie namierzyli. Generalnie gowno warty ten buk chociaz wyplacili bez problemu.

a swoją drogą ten sportingbet teraz sportingbull to nadaje sie do gry teraz?
Badziewie z beznadziejnymi limitami. Nic nie szkodzi ci potestowac bo wyplacalni ale generalnie szkoda czasu.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Teraz wszystkie firmy nastawiają się na zarobek z kasyn. W zakładach sportowych szybko limitują bo wiedzą że każdy ogarnięty ich ogra. Jest źle a będzie jeszcze gorzej.

Corleone polskie buki tez limitują.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
A u mnie po otworzeniu konta i zagraniu kartek w Hiszpanii za lacznie okolo 500zl od razu limit do paru PLN a po kilku dniach na wszystkie rynki limit 0 zl. Nawet na plus 1k nie ugralem. Chyba jakas wspolprace maja z 20bet bo tam mam limity i chyba w ten sposob mnie namierzyli. Generalnie gowno warty ten buk chociaz wyplacili bez problemu.


Badziewie z beznadziejnymi limitami. Nic nie szkodzi ci potestowac bo wyplacalni ale generalnie szkoda czasu.
Jak miałeś limity na 20bet to z automatu przeszły na Ivi. Ja tam mam kilkanaście kont na znajomych i 15-20k dawali ugrywac na każdym więc jak dla mnie to Mercedes wśród buków😁 Wczoraj na przykład założyłem konto na Coinplay i po dwóch typach po 100$ odrazu limit 0🤣 To dopiero patologia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To mówicie, że jak się ma limity w 20bet to nie ma sensu zakladac na ivi?
Nie przechodzą. Tzn. mi nie przeszły a w ogóle nie czyszczę ciasteczek, nie wchodzę incognito, nie zmieniam dns nie robię nic... mam jednego emaila od 20 lat... (dwa emaile mam w sumie). Z ivi na vave.com przejdą limity jak już, bo to ten sam właściciel. Prędzej zbieg okoliczności niż przejście limitów. Jak chcesz to możesz założyć konto nic nie grać albo zagrać jeden bet, zostawić konto na kilka tygodni... jak limity mają przejść to przejdą bez grania.
Post automatycznie złączony:

Vave.io sorry...
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom