>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Budżet 100 i oby na PLUS ! ! !

_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Witam.
Zakładam nowy temat, gdzie będę próbował coś ugrać z budżetem 100 wirtualnych jednostek (lub jak kto woli zł, $, € czy kolumbijskich pesos). Typy będę się starał podawać przynajmniej kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania (a najlepiej dzień wcześniej). Do każdego zdarzenia będę także dopisywał grupę ryzyka na dany zakład (niska, średnia, wysoka) - oczywiście to będzie tylko moja opinia na ten temat i nie ma się nią co sugerować.
Tak jak już mówiłem budżet wynosi 100 i jeśli się skończy, to ja również kończę aktywność w tym dziale. Zobaczymy ile się uda wygrać.
P.S. Mówię to tak na wszelki wypadek: korzystasz z moich typów na własną odpowiedzialność - ja tu tylko prowadzę statystykę.
P.S. 2 Zabraniam kopiowania moich analiz i pomysłów, a potem podpisywanie się pod nimi jak pod swoim dziełem.
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: LM /// 24 kwietnia
Spotkanie: Borussia D. - Real M.
Typ: ilość goli poniżej 5.5 ✅
Kurs: 1.062
Bukmacher: bet365
Ryzyko: niskie
Co tu dużo mówić: myślę, że wynik 2:3 to najwyżej co może się zdarzyć, więcej raczej oba zespoły z siebie wycisnąć nie dadzą.
BD w ostatnim meczu ze słabym Mainz&#39;em strzeliła tylko 2 bramki z czego jedną wg mnie fartem i tak naprawdę zaliczyłbym to spotkanie do grupy wyników 1:0 , ale to tylko moje zdanie. Jutro zmierzą się oni z jednym z najlepszych zespołów na świecie, czyli z RM. To na pewno będzie widowiskowe wydarzenie i Borussii trudno będzie dostać się do piłki, a jeszcze mniejsze szanse ma strzelenie gola (mimo wszystko zostawiłem sobie malutką furtkę na wypadek gdyby jednak strzelili, dlatego to 1,5 a nie 0.5).
Dodatkowym plusem przy moim typie jest informacja, że jakoby rzekomo Lewandowski miał kontuzje w ostatnim meczu. Jednak wydał on (nazwijmy to) oświadczenie, że zagra w środę. Moim zdaniem: o ile to prawda i naprawdę miał jakąś kontuzję, to tak szybko do pełni sił nie wróci do 24 kwietnia i BD tym bardziej będzie miała trudności ze zdobyciem punktów bez ich napastnika (choć może to być tylko taka taktyka przedmeczowa wobec Realu - aby przynajmniej trochę wprowadzić zamętu w dobraniu odpowiedniej taktyki u przeciwników).
Moim ostatnim info dot. mojego typu jest to, że wypłynęła informacja, że od 1 lipca Gomez ma przejść do Bayern&#39;u. Ten transfer nie będzie bezpośrednio dotyczył LM, lecz myślę, że ta wiadomość obniży zgranie całego zespołu. Tak czy siak każdy ma swój rozum i ja tylko podałem swoją analizę - ryzyko istnieje mimo wszystko.

Dyscyplina: 1 liga PL /// 24 kwietnia
Spotkanie: Cracovia - Olimpia
Typ: ilość goli poniżej 4.5 ✅
Kurs: 1.071
Bukmacher: bet365
Ryzyko: niskie
Tak jak w poprzednim przypadku nie sądzę, aby obie drużyny dużo sobie postrzelały. Ostatnie ich spotkanie to wynik 0:2, więc i dzisiaj nie powinno być o wiele lepiej pod względem zdobytych bramek.

AKO: 2 spotkania
Stawka: 90,00w
Ewentualna wygrana (EW): 102,36w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: LM /// 24 kwietnia
Spotkanie: Borussia D. - Real M.
Typ: kartki handicap BD +3 ✅
Kurs: 1.16
Bukmacher: bet365
Ryzyko: średnie
Osobiście uważam, że to spotkanie pod względem kartek będzie wyrównane (z małą przewagą dla BD), więc +3 dla gospodarzy powinno być odpowiednim rozwiązaniem. Zresztą każdy wie, że RM należy raczej do tych zespołów symulacyjnych, a co za tym idzie nie zdziwiłbym się gdyby BD dostała czerwony papierek.

Dyscyplina: NBA /// 25 kwietnia
Spotkanie: HOU Rockets - OKC Thunder
Typ: handicap HOU +11 ✅
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Ryzyko: wysokie
Ostatnio HOU wygrali 3 punktami z OKC. Dzisiaj ten wynik jest raczej mało prawdopodobny, ale myślę, że OKC nie da rady mieć większej przewagi niż te 10 punktów.

AKO: 2 spotkania
Stawka: 10,00w (tyle mi zostało)
Ewentualna wygrana (EW): 22,04w
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Zacznijmy od podliczenia zysków:
22,04w + 102,36w = 124,40w
124,40w - 100,00w = 24,40w czystego zysku po jednym dniu, a to daje nam 24,4% na plus

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Dyscyplina: Darts /// 25 kwietnia
Spotkanie: S. Whitlock - M. Gerven
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.45
Bukmacher: betclic
Ryzyko: średnie

Dzisiaj spotkanie 2 graczy: pierwszy bez szans na wygraną w całym turnieju, a drugi jego faworytem. Ten kto jest w temacie na pewno wie, że ze strony Gerven&#39;a to powinna być formalność, ponieważ bez problemu wygrywał z takimi graczami jak P. Taylor. Whitlock może jednym z najgorszych (w tych zawodach) nie jest, lecz musi się wysilać, aby się do nich nie zaliczać.



SOLO: 1 spotkanie
Stawka: 60,00w
EW: 87,00w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: NBA /// 26 kwietnia
Spotkanie: MIA Heat - MIL Bucks
Typ: MIA -7,5 ✅
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Ryzyko: wysokie

Miami idzie w tym sezonie jak burza - na 82 mecze 61 wygranych.

SOLO: 1 spotkanie
Stawka: 64,40w
EW: 122,36
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Budżet początkowy: 100,00w
122,36w - 100,00w = 22.36% na plus

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Dyscyplina: NBA /// 26 kwietnia
Spotkanie: BOSTON CELTICS - NY KNICKS
Typ: wynik meczu 2 ✅
Kurs: 2.3
Bukmacher: betclic
Ryzyko: średnie

NY ostatnio wygrali z Bostonem różnica 19 punktów! Wątpię, aby dali się oni pokonać także dzisiaj (nawet jako goście). Poza tym jeśli brać pod uwagę statystyki to NY zajmuje pierwsze miejsce w Atlantic Division (8196:7849), a boston trzecie (8196:7849 - jak widzimy więcej punktów tracą, niż zdobywają). Bardzo wysoki kurs jest warty uwagi przy tym zdarzeniu.



Dyscyplina: PL EKSTRAKLASA
Spotkanie: Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: 1 połowa - gole gości poniżej 1,5 ✅
Kurs: 1.02
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie

Średnia bramek gości z ostatnich 5 meczów wynosi równo 1. Nie sądzę aby to miało się zmienić, ale dla własnego spokoju typuję tylko pierwszą połowę. W tym przypadku kieruję się tylko statystyką.




AKO: 2 spotkania
Stawka: 42,62w
EW: 100,00w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
122,36w - 42,62w = 79,74w
79,74w + 100,00w = 179,74w , a to daje nam 79,74% na plus
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Dyscyplina: Bundesliga /// 27 kwietnia
Spotkanie: Bayern - Freiburg
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.18
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie
Bayern, który we wtorek roztrzaskał Barcelonę 4:0, nawet w zmienionym składzie nie powinien mieć problemu ze znacznie słabszym Freiburg&#39;iem.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 179,74w
EW: 212,09w
Obecnie &quot;na plus&quot; wynosi 112,09%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: NBA /// 27 kwietnia
Spotkanie: Chicago Bulls - Brooklyn Nets
Typ: ilość punktów poniżej 177
Kurs: 1.9 ⛔
Bukmacher: bet365
Ryzyko: wysokie
Ostatni mecz między tymi dwoma drużynami miał miejsce we wczorajszą noc. Chicago wygrało wtedy zaledwie 3 punktami, a suma meczu wynosiła 155 punktów. Dzisiaj spodziewam się kolejnego zażartego meczu, w którym obie drużyny będą starały się nie dopuścić przeciwnika do kosza jeszcze bardziej niż zwykle - dlaczego? Odpowiedź jest jedna: playoffs.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 12,09w
EW: 22,97w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy - 1 liga /// 27 kwietnia
Spotkanie: Torino - Juventus
Typ: 2, remis - zwrot ✅
Kurs: 1.18
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie

Zaryzykuję i postawię całą dostępną kwotę (tj. 200w). Szanse, że Turyn wygra są bardzo małe - są po prostu za słabi przy takiej drużynie jak Juventus, z którym nawet Bayern miał problem wygrać. na wszelki wypadek jednak wezmę podpórkę w formie zwrotu stawki w przypadku remisu. Zysk może nie będzie duży, ale wg mnie ryzyko także.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 200,00w
EW: 236,00w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Francja - 1 liga /// 27 kwietnia
Spotkanie: Evian Thonon G. - Paris Saint-Germain
Typ: gole gości poniżej 3,5 ✅
Kurs: 1.06
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie

Wg bukmacherów faworytami tego spotkania jest PSG, lecz to Evian wygrał ostatni pojedynek tych dwóch zespołów. Evian nie będzie chciał dać wygrać PSG za wszelką cenę i sądzę, że obrona dzisiaj skutecznie będzie powstrzymywać gości.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 236,00w
EW: 250,16w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: LIGA MISTRZÓW /// 30 kwietnia
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: handicap Borussia D. +3 ✅
Kurs: 1.15
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie

Każdy kto widział mecz sprzed tygodnia, ten pamięta wynik 4-1 dla BD. Dzisiaj faworytem jest RM, lecz mimo to uważam, że nie uda mu się wygrać więcej niż jednym golem (ale tak na wszelki wypadek obstawiam +3). Borussia za wszelką cenę nie będzie chciała dopuścić Real do swojej bramki i liczę na to, że Królewscy będą mieli problem ze zdobyciem jakichkolwiek goli, ale jak już mówiłem - ja dużego ryzyka nie lubię i wolę obstawić coś bardziej pewnego niż awans BD.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 250,16w
EW: 287,68w
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Dyscyplina: LIGA MISTRZÓW /// 30 kwietnia
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: handicap Borussia D. +3
Kurs: 1.15
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie

Każdy kto widział mecz sprzed tygodnia, ten pamięta wynik 4-1 dla BD. Dzisiaj faworytem jest RM, lecz mimo to uważam, że nie uda mu się wygrać więcej niż jednym golem (ale tak na wszelki wypadek obstawiam +3). Borussia za wszelką cenę nie będzie chciała dopuścić Real do swojej bramki i liczę na to, że Królewscy będą mieli problem ze zdobyciem jakichkolwiek goli, ale jak już mówiłem - ja dużego ryzyka nie lubię i wolę obstawić coś bardziej pewnego niż awans BD.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 250,16w
EW: 287,68
w tym wypadku szansa ze BD+3 wejdzie jest praktycznie identyczna jak awans druzyny BD, poniewaz 3 bramki dla realu daja mu awans ????
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów /// 2 maja
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: 2 (remis - zwrot) ✅
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betclic
Ryzyko: średnie
Po wygranym meczu sprzed tygodnia Bayern za wszelką cenę nie dopuści Barcelonę do odrobienia strat. Obrona gości w poprzednim spotkaniu świetnie się spisała i dzisiaj także to powinna zrobić. Ale Bayern ma nie tylko świetną obronę, lecz także doskonały atak, więc i dzisiaj może wygrać.
W poprzedni wtorek Messi się nie popisał w konfrontacji z dzisiejszymi gośćmi, a to podobno najlepszy piłkarz świata?
Uważam, że wynik na dzisiejsze spotkanie to zdecydowana wygrana Bayernu (jednak na wszelki wypadek zastosuje podpórkę w formie zwrotu w przypadku remisu).
SOLO: 1 zakład
Stawka: 287,68w
EW: 863,84w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: NBA /// 3 maja
Spotkanie: Chicago Bulls - Brooklyn Nets
Typ: zwycięstwo 1 ⛔
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Ryzyko: średnie
Ostatnie dwa spotkania wygrały byki raz przewagą 11 punktów, a za drugim razem 3. Dzisiaj stawka wzrasta i wg mnie tym bardziej Chicago wygra.
W tym przypadku nie ma sensu się rozpisywać - po prostu kto jest w temacie, ten wie, że Brooklyn tej nocy nie ma wielkich szans na zwycięstwo.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 63,84w
EW: 116,82w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: PL Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Polonia Warszawa
Typ. 1 (remis-zwrot) ✅ remis
Kurs: 1.40 (remis kurs 1.00)
Bukmacher: betclic
Ryzyko: niskie
6 porażek i remis to dorobek Czarnych Koszul w 7 ostatnich kolejkach. Kryzys finansowy i sportowy w tej drużynie jest widoczny gołym okiem. Kielczanie, z kolei prezentują się w rundzie rewanżowej bardzo dobrze.
Brak zgranej, dobrze wyszkolonej kadry to nie tylko jedyne problemy Polonii - do tego dochodzi już wspomniany problem z pieniędzmi klubu. Piłkarze nie mają motywacji, nie mają o co grać, brak im impulsu do działania. Wiedzą, że nawet jeśli wygrają ten mecz to im to za wiele nie da. Dla nich zwycięstwem w tym przypadku będzie sam remis, bo na wygraną za wiele szans nie mają. Krótko mówiąc morale załogi Polonii nie są najlepsze.
W wiele lepszej sytuacji jest za to Korona, która także ma jeden remis, ale posiada również na koncie 3 zwycięstwa (w ostatnich 7 meczach). Myślę, że w piątkowym spotkaniu dużą rolę będzie odgrywała przewaga lepszego samopoczucia u gospodarzy, ponieważ nie grają oni tylko na swoim podwórku, ale także jak już wcześniej wspomniałem są w lepszej sytuacji niż przeciwnik.

Dyscyplina: Niemcy /// Bundesliga I
Spotkanie: Borussia D. - Bayern M.
Typ: 2 (remis - zwrot) ✅ remis
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Faworytami tego spotkania jest Bayern Monachium, którego zawodnicy już chyba zapomnieli kiedy ostatnim razem ponieśli porażkę. Pokonali oni do tej pory najlepszą drużynę świata w półfinałach Ligii Mistrzów (wynik dwumeczu 0:7 dla klubu z bawarii). na temat tej drużyny i ich zwyciestw w tym sezonie nie ma sensu się rozpisywać - idą przed siebie i niszczą każdy zepół, który staje im na drodze.
Ale Borussia także nie zalicza się do jakiś amatorów - w pólfinałach LM wygrali z Realem Madryt, lecz w drugim meczu już nie poszło im tak dobrze (mimo to udało im się awansować przewagą jednego gola). Niestety jednak ich forma jest znacznie gorsza od gości - gdzie Bayern strzela po 4-6 bramek, tam Borussia ledwie 2-3 (mówię o meczach ligowych). Bayern o swoje pierwsze miejsce w tabeli nie musi się obawiać i gdyby nawet dał wygrać gospodarzom, to za wiele by im to nie dało. Wg mnie jednak bayern pokaże kto tu rządzi i da nam przedsmak finału ligii mistrzów dając zaspakajając lud niczym gladiator w koloseum.
Ze statystyk dodam tylko tyle, że Bayern ostatni raz przegrał z Borussią rok temu.

AKO: 2 zakłady
Stawka: 714,28w
EW: 714,28w
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: PL Puchar
Spotkanie: Legia - Śląsk
Typ: 1 (remis - zwrot)
Kurs: 1.30
Bukmacher: WilliamHill

Ostatni mecz Legii i Śląska okazał się dwubramkowym zwycięstwem gości (Śląsk był gospodarzem). Tym razem obie drużyny spotkają się na terenie Legii, która wg mnie nie będzie miała problemu z zatrzymaniem ataków przeciwnika (jak w poprzednim meczu) oraz sama strzeli przynajmniej jednego gola (myślę, że będzie coś w granicach 2-3). Dodatkowo Śląsk ostatnio ledwo co wygrał z klubem Pogoń, a Legia wygrała z nimi 3:1, więc jak widać forma gospodarzy w tym meczu jest o wiele lepsza.

SOLO: 1 zakład
Stawka: 800w (stawiam all in)
EW: 1040w
 
Do góry Bottom