>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bułgaria (A Grupa) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Ludogorets-Beroe 1 1,75 100=175 betcilc

Mecz o superpuchar Bułgari Ludogorets – Beroe. Bułgaria jest to kraj dość słynący z niespodzianek w futbolu, ale jeśli chodzi o superpuchar to zazwyczaj wygrywa faworyt : w tamtym roku Ludogorets wygrał z kursem 1,49 rok wcześniej CSKA 1,84. Oznacza to, że bez żadnych osób trzecich mecze si odbyły. Mam nadzieję, że tutaj też nie bedzie żadnych żartów. Zespoły są na różnych poziomach. Ludogorets wygrał dwa ostatnie mistrzostwa z rzędu, a mimo to zespół kontynuuje wzmacnianie silnymi piłkarzami, prezes klubu Cyril Domuschiev inwestuje dużo pieniędzy. Celem Ludogortsa w tym sezonie jest dostać się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, zespół naprawdę wierzy w to, aby wykonać zadanie kupił dobrych graczy – 3 ofensywnych piłkarzy z rodzimej ligi, obrońca z Celty i pomocnik z mistrza Portugalii. Mecz kwalifikacji Ligi Mistrzów Ludogortsu jest za tydzień, więc zespół jest gotowy na pewno i nie odpuści tego meczu. Beroe - średni zespół, który zdobył Puchar głównie dlatego, że nikt w Bułgarii o niego zbytnio nie walczy. W lidze Beroe zajął 7. miejsce, a do Ludogortsa tracił aż 28 punktów. Jeśli chodzi o H2H w ostatnich dwóch sezonach zespoły spotkały się pięć razy, cztery razy wygrał Ludogorets i był jeden remis. Beroe jest to zespół bez wielkich ambicji w LE , zespół praktycznie się nie wzmocnił. Jeśli tutaj nie będzie jakiej ustawki to Ludogorets powinien wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 907

pawel-1

Użytkownik
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv DNB @ 2.30 BetCity
remis lub Lokomotiv Plovdiv @ 1.65 Bah
W CSKA panuje totalny burdel, na naszych oczach upada jedna z największych bułgarskich drużyn. Długi szacowane na około 6 milionów euro, zakaz gry w europejskich pucharach, kibice wkurzeni do oporu. W takich warunkach przyjdzie inaugurować ligę gospodarzom. Co więcej, już bez takich zawodników: Venkov(18/2 w ubiegłym sezonie), Krachunov(21/1), Bandalovski(23/2), Sasha(29/1), Serginho(19/5), Andrianantenaina(26/6), Priso(22/0), Delev(14/5), Platini(16/8), do tego kilku mniej lub bardziej wartościowych zawodników rotacji. Dochodzi brak gotówkowych transferów do klubu, zresztą kto by chciał się kisić w tym sosie? Możliwe jedynie, ze kolejni odejdą. 8 lipca Stoiczkow zrezygnował z prowadzenia zespołu w tym sezonie. Zastąpił go Mladenov, który zespół prowadził już trzykrtonie w przeszłości. Drużyna miała ogromny problem, by w normalnych warunkach przeprowadzić trening, bo liczba dostępnych zawodników kręciła się koło 15. Lokomotiv Plovdiv pozbył się 3 istotnych zawodników z punktu widzenia poprzedniego sezonu(Kotev, Georgiev i Zlatinski), ale sprowadzili też piłkarzy regularnie grających w swoich poprzednich zespołach(Lazarov czy Kuang). Zwykłe ruchy na rynku transferowym, nic specjalnego. W poprzedni sezonie na wyjazdach 2-7-6 przy bilansie bramkowym 12:19. Zbierając to wszystko do kupy, CSKA moim zdaniem nie jest faworytem tego meczu. Mimo gry u siebie.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy UEFA 2013/2014
Spotkanie: Botew Płowdiw - Pirin Goce Dełczew AHC (0:2) – dwubramkowe zwycięstwo = zwrot
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: MarathonBet
Data i godzina: 28.07.13, 17:00

Dziś o godz. 17:00 w drugiej rundzie A PFG Botew Płowdiw zmierzy się z Pirin Goce Dełczew. Botew w ubiegłym sezonie zajął czwarte miejsce w lidze, Pirin jedenaste.

Botew Płowdiw wygrał ostatni mecz ligowy z Levskim Sofia 2:1 – dwie bramki strzelił Nedelev, z czego trafienie na 2:1 było wyjątkowej urody – bez przyjęcia, uderzeniem prostym podbiciem pokonał bramkarza gości. Botew wygrał w LE ze Zrinjskim Mostar 2:0 i awansował do III rundy eliminacji LE. W składzie Botew zobaczymy: Tomasa Jirsaka – byłego gracza Wisły Kraków, 109-krotnie zagrał dla Białej Gwiazdy, dołączył do zespołu w 2012 roku. W bramce Botew Płowdiw zobaczymy Adama Stachowiaka – wychowanka Olimpii Poznań, byłego gracza Jagiellonii, Odry Wodzisław Śląski, Górnika Zabrze i GKSu Bełchatów. W składzie ekipy z Płowdiw znaleźli się tacy gracze jak: Weselin Minew – 17-krotny reprezentant Bułgarii; Waleri Domowczijski – 11-krotny reprezentant kraju, były gracz Herty Berlin i MSV Duisburg; Boban Grnczarow – 31-krotny reprezentant Macedonii, były gracz Metalurga Donieck, KAA Gent i APOELu Nikozja; Iwan Cwetkow – były gracz S.C. Heerenven, Zwolle, Sparty Rotterdam, Sivassporu i Chazaru Lenkoran; Civard Sprockel – pochodzący z Curacao były gracz Excelsioru, Vitesse oraz Anorthosis Famagusta; Luis Pedro – Holender, były gracz Feyenoordu, Heracles Almelo były młodzieżowy reprezentant kraju oraz Brazylijczyk Vander,

Pirin zremisował pierwszy mecz sezonu z Lokomotivem Sofia 2:2 – mimo prowadzenia po 20 minutach 2:0 gospodarze dali sobie strzelić w drugiej połowie dwie bramki, a mecz obie ekipy kończyły po „10”. W ubiegłym sezonie bilans wyjazdowy Pirinu w lidze wynosił 4W-1R-10P.

Nie ukrywam, ze stawiam zespół Botewu Płowdiw w roli zdecydowanych faworytów. Oglądałem ich starcia z FK Astaną oraz rewanż ze Zrnijskkim i zrobili na mnie spore wrażenie. Myślę, że podtrzymają passę i rozgromią gości. Musza tylko utrzymać wysoka skuteczność.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Slavia Sofia - Ludogorets under 2,5 2 bwin no bts 2,04 bwin
Dla mnie powinno być odwrotnie, Slavia nie ma siły w ataku,
do tego Ludogorets na wyjazdach nie jest bramkostrzelny jak w domu.
Rok temu było 0-0 po słabym spotkaniu, wcześniej Slavia wygrała 3-2,
z czego dwie bramki dla nich padły po strzałach zza pola karnego,
które nie powinna wpaść z tego co pamiętam. Goście zagrali wczoraj z Partizanem w el. LM,
więc niekoniecznie kluczowi gracze zagrają od początku w tym meczu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie chcę doszukiwać się jakiś teorii spiskowych czy wałków, ale dodatkowym argumentem na Slavię może być coś w stylu chęci &quot;podziękowania&quot; temu klubowi, że w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu to oni zatrzymali CSKA i dzięki temu Ludogorets został mistrzem kraju. Nie wiem jak tam się Szef Elity zapatruje na ten argument ale myślę że może być coś w tym prawdy ;)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Bułgaria / PFG
Spotkanie: Levski Sofia - Chernomore
Typ: Levski Sofia
Kurs: 1,40
Bukmacher: WilliamHill
vs.


Analiza: w ubiegłym sezonie drużynie Levski Sofia zabrakło 1 punktu by zasiąść na fotelu mistrza Bułgarii, wyprzedził ich w drodze do tego Lodogorets. W eliminacjach do Pucharu Europy odpali z Irtysh przegrywając w dwumeczu 2:0. H2h bardziej przychylne ku drużynie Levski ale zajmijmy się obecną formą. Levski całkiem nie odzwierciedla swojej ostatniej formy z ubiegłego sezonu.., gdzie mają na 5 kolejek jedna wygraną, 2 remisy i 2 przegrane.. Chernomore gra wcale nie lepiej. Bułgaria to skorumpowany kraj jak jasna cholera ! Gospodarze grają bez żadnych braków w kadrze prócz obrońcy Nuno Pinto który jest mało kluczowym graczem, natomiast przyjezdni bez: pomocnik Todor Palankov, oraz napastnik pozyskany z hiszpańskiej Almeria II Stanley Okoro. Cały czas wracam do ubiegłego sezonu, ale warto.. Levski u siebie przed własną publicznością potrafił 16 kolejek z rzędu wygrać. Jest to drużyna zdecydowanie bardziej odważnie grająca przed swoimi kibicami.

wynik: Levski Sofia 1:1 Chernomore / ⛔ nie zaliczony !


..osoby które zasugerowały się moim typem przepraszam, ale jak wyżej napisałem w Bułgarii piłka nożna jest mega skorumpowana.. tym rządzi mafia. Dla wtajemniczonych nie będę się rozpisywał.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bułgaria, A PFG
Spotkanie: Lokomotiw Płowdiw - Lokomotiw Sofia
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,91
bwin
Tym razem zdecydowałem się na analizę meczu z ligi bułgarskiej. O dwudziestej na obiekcie w Płowdiw tamtejszy Lokomotiw zmierzy się ze swoim &quot;imiennikiem&quot; z Sofii. Moim zdaniem wytypowanie tu zwycięzcy meczu jest trudne i bardziej prawdopodobne może być to że obydwie ekipy strzelą przynajmniej po bramce. Gospodarze zajmują obecnie po czterech kolejkach piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Na swoim obiekcie jak dotąd grali dwukrotnie wygrali z Beroe trzy do jednego oraz ulegli zero do jednego Ludogorets. Jak więc widać tracili bramki w obydwu tych spotkaniach. Co do gości to zajmują oni odległe trzynaste miejsce w tabeli z pięcioma punktami na koncie. Na wyjeździe jak dotąd grali trzykrotnie. Raz zremisowali z Pirin Gotse Delchev dwa do dwóch i dwukrotnie schodzili z boiska pokonani: Lyubimets 1-2 i Slavia Sofia 1-3. Tu z kolei widoczny jest fakt że w każdym z tych spotkań strzelali bramkę. Za moim typem przemawia też historia spotkań. W ostatnich dziewięciu tylko dwukrotnie zdartzyło się aby obydwie ekipy nie trafiały do siatki rywala. Padały rezultaty 3-3, 2-4, 3-2 i czterokrotnie 2-1. Mecze pomiedzy tymi zespołami obfitowały w bramki i nie zawsze wygrywał faworyt zatem dzisiaj liczę na dużą ilość bramek.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Puchar Bułgarii
CSKA Sofia - Haskovo
under 2.5 @ 2.87 Bet365
(Oczywiście trzeba był się zastanawiać pół godziny, żeby @ 3.10 uciekło.)
Wyniki gospodarzy w tym sezonie:
Loko Płowdiw 0-0
Beroe 1-1
Cherno More 0-0
Ludo 3-0
Neftochimic 4-0
Loko Sofia 1-1
Gotse 0-1
Same undery z wyjątkiem 2 meczów. Najpierw sami zgładzeni przez o wiele mocniejszego mistrza kraju, by potem rozbić w pył jakiś ogórkowy klubik. Każdy z grubsza wie, jaka tam afera była przed sezonem. Na pucharze to się odbije moim zdaniem. Dodatkowe rozgrywki w ich sytuacji = dodatkowy kłopot. Kadra bardzo wąska, więc trzeba się oszczędzać. Pogromu to ja tutaj nie widzę. W ostatnim meczu zagrali piach i gdyby nie rzut karny, to straciliby punkty z outsiderem ligi.
Oczywiście na wypadek, gdyby CSKA postanowiła skupić się na lidze lekko ukąsiłem Haskovo @ 12.00 Expect. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Ludogorets - Botev 1,8 bet365

Gospodarze na początku sezonu dobrze się prezentują, ograli nawet PSV poza domem w LE :cool:
Mecz na szczycie, ostatnie spotkania z Botevem wygrywali, choć ten wyjazdowy budził sporo kontrowersji.
Ludogorets u siebie wygrał wszystkie mecz, nie stracił nawet bramki, goście to drużyna własnego podwórka, ostatni wyjazd przegrali z Beroe, z CSKA i Litexem remisowali bezbramkowo, wieje też underem.
 
ostry1555 26

ostry1555

Użytkownik
Loko Plovidv - Levski 2 @ 1.85 bet365
Duże spadki na Levski 2.20 ---&gt; 1.85, a np. Expekt wycofał mecz z oferty. Polecam grać na Levski.
Zagrałem, bo w bułgarskiej lidze nie zawsze sport wygrywa.
✅✅✅ 2-3
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
zagrałeś tylko bo inni zagrali ?

Lokomotiv ma teraz wielką formę, pokonali CSKA u siebie, a oni też byli w gazie,
Levski na wyjazdach jest słaby, a gospodarze u siebie rok w rok piekielnie mocni w domu.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Lok. Plovdiv - Cherno More
KRAJ/LIGA: Bułgaria / A PFG
TYP: 1
KURS: 1,85
BUK: Bet At Home
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Na zakończenie 17 kolejki mecz sąsiadów w tabeli 6 Loko podejmować będzie 7 Cherno More. Ekipa gospodarzy na własnym boisku bardzo dobrze sobie radzi 8 meczy 6 wygranych i tylko 2 porażki. Goście 8 wyjazdów i 1 wygrana 3 remisy i 4 porażki i tylko 3 bramki strzelone. Widać gołym okiem że na wyjazdach źle się im gra a jak weźmiemy pod uwagę h2h pomiędzy obiema ekipami to widać że drużyna grająca w roli gospodarza zazwyczaj wygrywa mecz:
10.08.13 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 0
18.05.13 APF Cherno More Lok. Plovdiv 3 : 0
17.11.12 APF Lok. Plovdiv Cherno More 1 : 0
28.04.12 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 2
27.10.11 APF Lok. Plovdiv Cherno More 1 : 0
13.07.11 MIE Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 3
06.03.11 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 1
07.08.10 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 0
14.03.10 APF Cherno More Lok. Plovdiv 3 : 2
24.08.09 APF Lok. Plovdiv Cherno More 1 : 0
13.04.09 APF Cherno More Lok. Plovdiv 2 : 1
21.09.08 APF Lok. Plovdiv Cherno More 1 : 0
23.03.08 APF Cherno More Lok. Plovdiv 2 : 1
15.09.07 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 1
12.05.07 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 0
04.11.06 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 0
15.04.06 APF Cherno More Lok. Plovdiv 0 : 0
24.09.05 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 0
06.04.05 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 0
18.09.04 APF Cherno More Lok. Plovdiv 2 : 0
24.04.04 APF Lok. Plovdiv Cherno More 8 : 1
31.10.03 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 2
19.04.03 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 0
05.10.02 APF Lok. Plovdiv Cherno More 4 : 1
13.03.02 APF Cherno More Lok. Plovdiv 1 : 3
08.09.01 APF Lok. Plovdiv Cherno More 2 : 1
Czy dziś będzie podobnie ? mam nadzieje że tak ???? Kursy spadają także oby było dobrze http://www.oddsportal.com/soccer/bulgaria/a-pfg-2013-2014/lok-plovdiv-cherno-more-ATx8ZXIb/
Powodzenia ????
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
fortuna95: spoko będzie dobrze... poczytaj sobie moją analize w typie dnia ;) jeżeli to nie wejdzie to ta liga jest ustawiona i tam jakiś fryzjer działa ;)
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
ciam: za jaką jedną żółtą kartke? nie wiem o co Ci chodzi... na soccerway każdy z nich ma po 4y żółte kartki... a gdzieś na innej stronie widziałem że pauzują więc nie wiem skąd to zamieszanie.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
kurna... przepraszam najmocniej za wprowadzenie w błąd :/ najwidoczniej znalazłem stare informacje ???? mam nadzieje, że wejdzie mimo tych błędnych informacji...
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Bułgaria 1 Liga
Spotkanie : Neftochimik - CSKA Sofia
Typ : over 3.5
Kurs : 2.80
Bukmacher : eXpekt
Analiza:
Znalazłem w sieci informacje odnośnie tego spotkania, że będzie ono rozgrywane na boisku neutralnym, ale dokładnie z jakich przyczyn to nie mam zielonego pojęcia. Jest to spotkanie pomiędzy 13 (Neftochimik), a 6 drużyną (CSKA Sofia) w tabeli ligowej. Pomimo tego że jak w/w mecz rozgrywany jest na boisku neutralnym, to jeszcze zastanawia mnie 11 wyjściowa w tym spotkaniu drużyny Neftochimik, która wygląda tak: Dentchev, Lefterov, Ivanov Patev, I. Yanev, K. Yanev, Tsonkov, Manev, Bojinov, Angelov oraz Petkov. Wychodzi na to że spora absencja w tej drużynie odnośnie tego meczu z racji tego że brakuje im takich kluczowych graczy moim zdaniem jak :
pomocnik Lemperov 17/0, pomocnik Dimitrov 13/3, napastnik Hristov 12/1, obrońca Hashev 11/1, pierwszy bramkarz Karamanov 10/0, napastnik Kaloyanov 11/0, obrońca Yoshev 11/0.
Jak wszystkim wiadomo nie od dziś, że w Bułgarii piłka nożna jest okropnie skorumpowana i w tym meczu również może być jakiś wałek, ale mecz w 100 % jest rozgrywany na neutralnym boisku. Ponad to przeglądając ostatnie spotkania drużyny Neftochimik mogę stwierdzić jednoznacznie że większość grajków za kartki pauzuje (czerwone i żółte). Można w ofercie buka doszukiwać się tu wielu typów, ale ja spróbuje swojego szczęścia na maksymalny over. Drużyna Neftochimik formą nie zaskakuje, skład dziurawy, może coś z tego wyjdzie. Spieszcie się, bo mecz o 13:30 !
✅ siadło ! Pozdrawiam / emoboy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia
Typ: Gospodarze Wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/bulgaria/a-pfg/cska-sofia-lok-sofia/pAZxw7Pj/

Drużyny te spotkały się ze sobą już 39 razy z czego CSKA wygrało te pojedynki aż 23 razy, 11 razy padł remis i tylko 5 wygranych dla Lokomotiv w lidze Bułgarskiej są aż 4 drużyny z Sofii także to takie małe derby. CSKA zajmuje 3 miejsce, natomiast jego rywal to średniaczek w tabeli ligowej. W tym meczu gospodarze nie mogą liczyć na Bruno Moreira 9/1, Rangel Abushev 3/0, Revson 5/0, Brian Howard 9/0. Ostatnio CSKA przed własną publicznością miała passe rozegranych 14 meczu bez porażki, tak więc w tym meczu też na to liczę.

Goście poważniej osłabieni bo nie zagrają kluczowi gracze tacy jak Tom 18/1, Aleksander Branekov 15/0, Rumen Trifunov 13/1, Jean Yakassongo 0/0. Lokomotiv zdecydowanie słabiej gra na wyjeździe !
✅ CSKA Sofia 5:0 Lokomotiv Sofia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom