>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Brudnopis

chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
✅ KUPON 1. ✅
West Bromwich - Leicester @ Leicester over 1,5
Kurs 2,50 ( STS )
Stawka 53,02 zł ( 1/3 budżetu )
Zwrot 116,64 zł ( ✅ 63,62 zł )

Zacznę od tego, że meczem zainteresowała mnie analiza naszego kolegi &quot;Analyses&quot; ( zainteresowanych analizą tego Pana, odsyłam do działu na forum &quot;Typy Dnia&quot; oczywiście Sobota 10.03).. Po takich informacjach, nie można było przejść obojętnie obok tego spotkania. Analizę zacząłem od szukania potwierdzenia informacji w/w przez kolegę. I faktycznie w szatni gospodarzy jest gorąco. Tak więc kwestię gospodarzy zostawię, i nie będę nic szczególnego pisał, ponieważ nasz kolega już to zrobił.
Co do &quot;lisków&quot;, największą uwagę skupiłem na możliwości uzyskania kwalifikacji do LE. Aktualnie przyjezdni zajmują 8 pozycję w tabeli, do 6 miejsca ( Arsenalu ) premiowanego kwalifikacjami do LE tracą 8 oczek. Terminarz wygląda następująco : Arsenal Londyn, Brighton, Newcastle, Burnley, Southampton, Crystal Palace, West Ham oraz Tottenham. Jak widać jest gdzie te punkty wyłapać, tym bardziej jeśli udałoby im się ugrać choć jeden punkt w bezpośrednim starciu z Arsenalem. Ciekawostką dla niektórych może być fakt, że &quot;lisy&quot; być może wcale nie będą musiały awansować na 6 pozycję, a tylko na 7. Przypomnijmy sobie zeszły rok i 6 miejsce Manchasteru United który wygrał LE, i otrzymał kwalifikację do LM, a promocję na udział w pucharach otrzymał wtedy plasujący się na 7 miejscu Everton ! Dodam tylko, dla mniej wtajemniczonych, że Arsenal nadal jest w grze o puchar LE ????
Reasumując Leicester ma o co walczyć. WBA zmaga się z kryzysem. Typ wydaję się sensowny.
Pozdrawiam i owocnej soboty.
(Aktualny Stan Konta 222,68 zł )
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
⛔ KUPON 2. ⛔
Inter - Napoli @
BTS + Over 2,5
Kurs 2,20 ( STS )
Stawka 74,22 zł ( 1/3 budżetu )
Zwrot ⛔ 74,22 zł

Długo myślałem nad wyborem meczu z dzisiejszej oferty, a jeszcze dłużej nad wyborem samego typu.
Udało się, więc do rzeczy.
09.03.2018 Inter obchodził 110 urodziny założenia klubu. Na uroczystej kolacji z tej okazji zjawiło się kilka ważnych postaci zapisanych w historii klubu. Myślę, że spotkanie z takimi zawodnikami jak Ronaldo, Zanetti dobrze wpłynęły na drużynę.
Dzisiaj mecz w którym zawodnicy Interu mają okazję podziękować / wręczyć prezent kibicom, w postaci 3 oczek, a jeśli nie 3 oczek to zaciętego meczu i zostawienia serducha na boisku.
Sam trener na konferencji prasowej zapowiadał, że wychodzą na boisko po zwycięstwo. Pozwolę sobie wstawić cytat z jego wypowiedzi &quot;Nie godzę się na kolejny remis, ponieważ strach przed porażką nie jest żadną strategią. Możesz zremisować, ale tylko jeśli dasz z siebie wszystko w walce o zwycięstwo.&quot; . Dodatkowo do gry wracają Rafinha, oraz Icardi. Ten pierwszy wybiegł na boisko w poprzedniej kolejce, jednak jak sam Spalletti zapewniał, na treningach idzie mu co raz lepiej, i co raz więcej minut jest w stanie grać.

Napoli, na pewno zmotywowane poprzednią porażką. Zgubili punkty, i są świadomi tego, że Juve najprawdopodobniej już w środę odbierze im fotel lidera ???? Tym bardziej, że Ci drudzy mogą spokojnie myśleć o dzisiejszym meczu z Udinese, i środowym z Atalantą, bo LM mają zaliczoną i zostaje im tylko czekać na kolejnego rywala.
Motywacja do punktowania swoich rywali, jest po obu stronach. Z jednej strony mamy Inter który świętuje urodziny i walczy o LM. Z drugiej strony mamy Napoli, które walczy o mistrza i nie może tracić jakichkolwiek punktów, bo Juve nie śpi.
Pozdrawiam i życzę owocnej niedzieli.
(Aktualny Stan Konta 148,46 zł )
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
✅ KUPON 3. ✅
Arka Gdynia - Bruk-Bet T. @
Arka Gdynia Over 1.5 ( 2.15 )
Werder - Koeln @ Werder Over 1.5 ( 1.85 )
Kurs 3,98 ( STS )
Stawka 148,46 zł
Zwrot 519,96 zł ( ✅ 371.50 zł )
Dzisiaj bez analizy, jestem wypompowany po robocie.
(Aktualny Stan Konta 519,96 zł )
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
KUPON 4.
Man. United - Sevilla @
Man. United Over 1.5 ( 1.67 )
AS Roma - Szachtar @ AS Roma Over 1.5 ( 1.60 )
Kurs 2,67 ( STS )
Stawka 219,96 zł
Zwrot ??
O meczach napisano już chyba wszystko, nic nowego nie wystrugam. Zostaje tylko czekać na mecze i trzymać kciuki za bety.
 
Do góry Bottom