>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

British Elite League 2016 - Sierpień

Status
Zamknięty.
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Moja uprzejma uwaga odnośnie JOKERA &quot;gogo&quot; została ostatnio skasowana ale mam nadzieję, ze ta pozostanie. Otóż Panowie. KK zostałby zawieszony gdyby w sobotę coventry zrobiło za niego z/z albo zaprosiło gościa. Havelock nie jest głupi i wie, że nie znalazłby teraz zastępstwa z Chrisa więc w sobote wystawił Morisa i było po temacie. Wszystko zgodnie z regulaminem i bez żadnych zawieszeń za złamanie przepisów.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Buk365 wystawił linię -23 na Poole, z kolei STS.pl wystawił -16.5, u kogo promocja na -/+?
W ostatnim czasie STS cały czas podaje zaniżone wartości w stosunku do innych więc zapewne kolejna promocja dla nas ale niech wypowie sie ktoś mądrzejszy w temacie
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ellis -4 - Huckenbeck 1 2,15 bet365 ZZ za Niemca zwrot tylko czekac na spory win gospodarzy ...szkoda

Adam u siebie fruwa, dzisiaj dali go pod 2, wcześniej raczej 6 lub 7. Wypada mu ciężki 11 bieg z Holderem, Batchem i Lambertem. Wcześniej mierzy się 2 razy w rozpisce z Niemcem, już po dwóch biegach powinien wyrównać handi z zawodnikiem z którego po za jakimś przerwanym meczem dawno nie korzystali goście. Nie ma się czemu dziwić Kai ostatnia (!) średnia ligowa, to nie Guestrow, czy Landshut żeby coś jechał.


Co do powyższego typu te -16.5✅ z sts bardzo korzystnie jak dla mnie. Na swoim torze Piraci bardzo mocni. Każdy ma fajną średnią, po prostu mocny skład jak na rywala, który przeciwstawi się Bomberem, Lambertem, Troy słabo. Dla mnie handi sts to promo ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Poole vs Kings Lynn
1. Poole (-23) 1,90
2. Polecam Kyle Newman (-2) vs Kyle Howarth 2,05 &gt;&gt;&gt; ZWROT - Kyle Howarth nie pojechał w meczu
3. Chris Holder - powyżej 10 1,57

1. Trzeba iść w stronę gospodarzy. Handi duże, ale Gwiazdy bez Iversena nie za bardzo mają kim straszyć. Jeszcze ostatnio Chrispy wziął się za jaja. Wraca Bjarne.może być pod 60.
2. Fajne handi do grania. Howarth bez szału. Ostatnio z Wilkami jak byli na południu to zrobił 3. Dzisiaj rezerwy jeszcze lepsze. Powinno się skończyć na 6:2.
3. Niski kurs, ale wydaje się, że Chris w końcu się ogarnął. W ostatnich dwoch meczach u siebie stracił 2 punkty (1*).
/Piękna masakracja. Szkoda że Howarth ostatecznie nie pojechał. Byłby easy hat-trick przy jego 10+1.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Chris Holder over 10, Bet.365 @1.57 ✅


Holder jedzie przyzwoicie, dzisiaj na własnych torze z osłabionymi przeciwnikami. Powinien wygrywać biegi, ewentualnie jakieś dwójki. Wczoraj również świetny wystep w Szwecji.

Poole (-23) vs Kings Lynn (+23), BET 365, @1.90 ✅


Wygrana tutaj będzie ewidentna i duża. Handi trochę duże i są lekkie obawy ale za mniejszą stawkę gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars v Poole Pirates (-2.5) @ 1.8 38:55
✅✅✅
STS

Wczoraj Piraci rozgromili na swoim torze Gwiazdy aż 40 punktami, StS wystawił nam fajną linie -16. Dziś rewanż i składy wyglądają podobnie, bez Iversena gospodarze słabo wyglądają, jedynym pewnym do punktów Lambert i może Batch i Schlein powalczą ale to i tak będzie za mało. Piraci właściwie beż zadnych dziur w składzie. Ten handicap to totalna pomyłka jak wczoraj tutaj powinni wystawić -10 co najmniej. Piraci wygrywając 7 punktami zgarniają 4 punkty także warto, kurs na pewno spadnie.

Dla mnie to był bet miesiąca, STS kompletnie nie ogarnia żużla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Kings Lynn vs Poole
1. Kings Lynn (+13) vs Poole - 1,83
2. Zakład dnia Lewis Rose (-1) vs Kyle Newman - 2,37
3. Robert Lambert - powyżej 9 - 1,83

1. Gwiazdy bez Puka, ale wciąż ma kto punktowac. U siebie są solidni. Kluczowa będzie druga linia i joker.
2. Perełka. Rose u siebie fajnie jedzie. Dzisiaj pewnie 6 biegów. Newman u siebie a na wyjazdach to inna bajka.
3. Robert dzisiaj powinien zrobił dwucyfrowke.
/Szkoda tego meczu. Robertowi brakło punkta z kolei drużynie brakło wsparcia Schleina. Handicap był w zasiegu. Tym bardziej, że jokerem udało się zrobic maxa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Kings Lynn vs Swindon (+8) 1,95
2. Chris Harris vs Josh Grajczonek (+5) 1,53
3. Troy Batchelor - powyżej 7 2,00
Polecam

1. Gospodarze mocno osłabieni i skład trochę Frankenstein. Jest Doyle, w razie co wskoczy joker choć uważam że będzie ciasny wynik i nawet może być niespodzianka.
2. Harris nie zachwyca. Josh solidnie. Jadą że sobą dwa razy. Grunt żeby Harris nie wszedł do 15.biegu.
3. I tu liczę na Troya. Jeśli wejdzie do 15.biegu to powinno być koło 10. Ostatnio zaczął jechać nieźle. Niech to potwierdzi.
/Kolejny wkur... dzień z BEL. Josh ładnie zaczyna, ale potem siada kompletnie. Harris coś tam jedzie, ale bez szału. Wchodzi jednak do 15.biegu, w którym może zrobić max 1 punkt. Gdyby jechali Doyle i Iversen to byłoby wiadomo, że nie da rady. Ale oczywiście Doyle został w parku maszyn i fajny bet się zesrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grajczonek +5 - Harris @1,53 but366
Kurs pewnie już spadł, ale nadal warto. No sorki Harris jak zrobi 8 oczek to jest dobrze. Jak słabo by musiał pojechać Australijczyk by nie ogarnąć handi +5 ? Przecież Schlein, Batchelor czy sam Harris są w jego zasięgu. Załóżmy nawet, że zrobi 5 oczek w 4 startach, to Boomber musiałby ich zrobić 10+, by wygrać... Przecież przy Iversenie i Doylu w 13, czy 15nastym biegu to niemożliwe! Handi na poziomie -2 byłoby 50/50 %. Dla mnie promocja, temu pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ale dawno nie pisałem na forum ???? Dzisiaj spróbuję coś takiego:

Munkebo - Holstebro

Miśkowiak under 10.5 pkt STS 1.85 ✅

Jak dla mnie linia ciut za wysoka. Robercik musiałby w każdym wyścigu przyjechać na 1 lub 2 miejscu a to ciężko mi sobie wyobrazić. Tym bardziej, że dwa razy będzie jechać z Andersenem więc szanse na zwycięstwo bardzo małe, dodatkowo liczę, że ktoś z trójki Łoktajew, Karpow, Aspgren pozabiera mu kilka oczek. Jak dla mnie zrobi coś koło 8-9 punktów.

Belle Vue Aces - Swindon Robins (+12.5) 2 STS 1.8 odwołane

Handi całkiem spore. Wczoraj goście pojechali z gwiazdkami i są coraz bardziej pewni play-offów. Fakt, przeciwnik nieporównywalnie inny, aczkolwiek myślę, że goście przywiozą spokojnie te 38-40 punktów. Doyle w mega formie, chyba nikt go nie pokona z asów. Wiele będzie zależało od postawy Grajczonka i Tungate&#39;a, bo Morris również wydaje się pewnym punktem. Liczę na ciekawe i w miarę wyrównane widowisko.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Rzeczywiście, przeoczyłem :O W takim razie wiele będzie zależeć od tego kto będzie gościem no i formy Grajczonka :/ w tej sytuacji typ ciężki do grania, może coś innego wybrać.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Chodzilo mi o numer 6 bo jeszcze chyba nie wiadomo kto pojedzie pod tym numerem a przynajmniej nigdzie znalezc nie moge ????
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Jak Howarth i Tungate to team wyglada niezle ???? + 12.5 jak najbardziej do grania, Miskowiak po 3 startach 3 punkty wiec under juz na plus ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom