>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poole (-13) - Coventry 1 @1.83 bet365 ⛔
Uważam, że Eastbourne jest drużyną lepszą od Coventry. Orły zostały pokonane w Poole w stosunku 52:37. Był to dotąd jedyny mecz Piratów, ale jak już widać, na swoim torze są mocni. Liderami są Przemek Pawlicki i Maciej Janowski. Teraz do składu wskakuje trzeci - gościnnie występującego w meczu z Orłami Cooka zastąpi znający każdą ścieżkę tego toru, Chris Holder. Craig zdobył zaledwie 4 punkty więc biorąc pod uwagę pozytywną zmianę w składzie i niższą klasę rywala, wynik powinien być jeszcze większy. Osy odjechały już 3 mecze w tym sezonie. W przedziwnych okolicznościach (bardzo trudne warunki torowe, przerwany mecz po 10 biegach) wygrały w Swindon. Następnie minimalna przegrana ze słabiutkim Birmingham i domowa porażka z Kings Lynn. Jeśli Coventry nie potrafiło wywieźć punktów z Birmingham, tu nie mają na co liczyć. Liderami tego zespołu są Hans Andersen i Chris Harris. Jednak jakimi potrafią być liderami pokazali w ten weekend w lidze polskiej - odpowiednio 0 i 4 punkty. Harris na Wyspach, poza Coventry traci na wartości. Spójrzmy jeszcze na zeszłoroczne wyczyny tej dwójki na torze Poole. Andersen w barwach Swindon odjechał tu 2 mecze: 8 punktów w pięciu startach i 6 w czterech. Harris podobnie: 2 razy po 7 punktów, raz w pięciu gonitwach, raz w czterech. Jak widać szału nie należy się z ich strony spodziewać. Maciek, Przemek i Chris spokojnie będą ich wozić.
Skoro Poole pokryło to handi z Eastbourne, a Coventry przegrało w Birmingham, nie widzę innej możliwości niż wysoka wygrana gospodarzy.
Piotr Pawlicki over 8 @1.83 bet365 ✅
Zacznę może od parowych Piotrka. 2 razy jedzie z Woffindenem i 2 razy z Proctorem. Ten drugi jest na początku sezonu w, delikatnie mówiąc, kiepskiej formie i Piotrek nie powinien mieć z nim problemów. Z kolei Woffinden po komplecie w pierwszym meczu obniżył loty. Forma lekko spadła, do czego przyczynić się mogła, nie taka lekka, kontuzja. Najlepszym tego dowodem jest wczorajszy nienajlepszy występ w barwach Sparty i kiepski turniej w GP. Należy również zwrócić uwagę na dość dawny już występ w Leicester - tylko 6 punktów. Myślę, że już nie będzie tak, jak w meczu z Brummies, kiedy to Woffinden 3 razy &#39;zabierał&#39; punkty Pawlickiemu. Przejdźmy do rywali. Pierwsza para: Bjerre-Schlein. Duńczyk jest makabrycznie słaby na Wyspach. W Polsce i GP śmiga elegancko, a tu klapa. W domowym meczu z Lakeside 6 punktów, na wyjeździe z Coventry zaledwie 3 ! Schlein zawsze swoje przywiezie, ale póki co nie prezentuje żadnych fajerwerków. Asekuracyjnie jednak przyjmę, że Piotrek pokona tylko jednego z nich, no i Proctora. 2 punkty. W biegu 5 jedzie z Woffindenem na parę Schlein-Lambert. Powinno być spokojne 5-1, jak to 3 razy ta para przyjechała w meczu Brummies. Po cichu liczę, że Piotrek przyjedzie przed Anglikiem i dodamy do jego dorobku 3 punkty. Bieg 11 - znowu Proctor i rywale Iversen-Lambert. Puk nie popisał się wczoraj we Wrocławiu, ale powiedzmy, że wygra ten bieg. Z pozostała dwójką Piotrek nie będzie miał problemów. 2 punkty, mamy już razem 7. No i najcięższy bieg 13 - Woffinden, Iversen, Bjerre. Kenneth do zrobienia, może punkt na Woffim i może wygra któryś z tych pojedynków z Iversenem. Nie będę prognozował ile zdobędzie tu punktów, bo może się tu zdarzyć wszystko. Myślę jednak, że 1 można dopisać. Myslę, że Piotrek pojedzie w biegu 15, bo kto ma jechać ? Wells, Thorssell ? Wątpię. Jeśli wcześniej Piotrek nie pokryje tej linii to myślę, że w ostatniej gonitwie wystarczy punkt by to zrobić.
Nie siedzą mi te handicapy... Przemek i Chris kompletnie zawalili, a wystarczyło 3 punkty więcej. Od dziś tylko over/under punktowy i h2h.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
chłopaki pożartowali to teraz na poważnie ????
Proctor(+2) - Lambert 1 @1.72 Bet365 ✅ 6-5
Dodatni handicap na zawodnika gospodarzy wydaje się być bonusem. CO tu dużo pisać początek sezonu, Tyron nie raz potrafił zaskoczyć dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę handicap i własny tor nie widzę innej opcji.

Newman
- Garrity(+1) 1 @2.10 Bet365 ✅
Tutaj podobnie widzę przewagę zawodnika gospodarzy. Kyle solidny na tę pozycję w silnym Poole daje radę. Garrity wyłania się gdzieś z Premier League, starty w najlepszej lidze żużlowej w Wielkiej Brytanii stoją przed nim otworem, póki co nabiera doświadczenia ten 21- latek. Tor w Poole nie jest jakoś trudny technicznie, ale dla świeżaka przyjeżdżającego na ciężki teren może to nie być zbytnio udane spotkanie.
Do tego zwycięstwo Poole różnicą 13 punktów wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. W Coventry zawodzą liderzy na wszystkich frontach już od początku sezonu, mowa tu o Andersenie i Harrisie
podaj jeszcze buka, na poważnie ;) / R_26 - zrobione
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder - Przemysław Pawlicki 2 1,71 Betsafe ⛔ jeden lepszy od drugiego
Fenomenalna forma w Anglii Przemka powoduje, że powinno być dobrze. Wczoraj nie zły występ ale jednak &quot;wyspy&quot; to &quot;wyspy&quot;. Holder zgubiony nadal poza Aucklad kiepskie występy i dzisiaj też na rewelacje bym jednak nie liczył. Pewnie takiej tragedii jak wczoraj w Gdańsku nie będzie ale też wyniku jakiegoś wielkiego również się nie spodziewać. Przemek 13 punktów ostatnio, 12 w sparingu widać, że na prawdę jadą mu tam te motory. Do tego łatwiejszy numer ma Przemek niż Holder. Holder jeżdzi z Mackiem i Joshem a Przemek z Maćkiem i Milikiem ale nie ma tego trudnego 13 biegu i to Chris jeżdzi po dwa razy przeciwko liderom gości obojętnie w jakiej by nie byli oni formie.. ;)
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - Kings Lynn Stars 2 Kurs 2,46 STS
Wolverhampton Wolves: Tai Woffinden, Jacob Thorssell, Tyron Proctor, Ricky Wells, Piotr Pawlicki, Joe Jacobs, Ashley Morris.
King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Nicklas Porsing, Rory Schlein, Robert Lambert, Kenneth Bjerre, Lewis Rose, Lewis Kerr.
Skład Gwiazd na papierze jest mocniejszy. W drużynie Wilków zdecydowany jeden lider jakim jest mistrz świata Tai Woffinden, jednak Tajski ostatnie nie jest w szczytowej formie, mimo wszystko będzie ciężko go pokonać na jego torze. Drużyna Kings Lynn ma 3 bardzo mocnych seniorów oraz jednego uzupełniającego Nickalsa Porsinga. Warto odnotować, że pod 4 pojedzie szesnastoletni Robert Lambert, który radzi sobie bardzo przyzwoicie na angielskich torach.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Woffy - Iversen 2 1,91 Betsson ✅ Potwierdza sie słaba forma Tajskiego, PUK raz wykluczony a i tak izzy.
Jak dla mnie spore value w tym kursie. Uwielbiam Taia ale ostatnio jest kompletnie bez formy, w Gp średnio w polsce słabo, w anglii też nie za różowo. Duńczyk też zresztą specjalnie nie zachwyca ale wali komplety w anglii co przemawia za duńczykiem i jego widzę w tej parze jako faworyta. Myślę że rostrzygnie się to w poszczególnych biegach między tymi zawodnikami czyli 1, 13 i być moze 15 wyścig.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Nicklas Porsing, Rory Schlein, Robert Lambert, Kenneth Bjerre, Lewis Kerr, Lewis Rose.
Belle Vue Aces: Matej Zagar, Michael Palm Toft, Scott Nicholls, Richie Worrall, Craig Cook, Stefan Nielsen, Ben Reade.
Matej Zagar - under 8,5 pkt - 1.65 ( pierwsze 4 biegi ) - STS
Wystarczy spojrzeć jak przedstawiają się biegi Zagara:
Iversen , Zagar , Porsing , Palm Toft
Zagar , Schlein , Cook , Lambert
Schlein , Zagar , Bjerre , Worrall
Iversen , Zagar , Bjerre , Cook
2x Iversen, 2x Bjerre, 2x Schlein , 2x Cook w parze...
I Zagar ma nie stracić 4 punktów ? Krótko mówiąc dla mnie najlepszy typ z STS-u.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/michael-palm-toft
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mi się bardzo podoba:
Nicholls over 7,5 w pierwszych 4 startach 1,97 STS 7pkt:grin:⛔

Anglik naprawdę w bardzo dobrej formie. 2 mecze w tym sezonie i 2x przekroczył tą linię. Dzisiaj rywale trudni bo Bjerre i Iversen ale tu wystarczy 4x2pkt. Schlein jak i druga linia spokojnie do objechania. Ze swojej ekipy też wygląda najmocniej. Po takim kursie warto.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Scott Nicholls over 8 @ 2,30 Bet365⛔7
Zakład podobny do tego, który zaproponował Radula, chociaz tutaj mamy linię o punkt wyższą, ale liczą się wszystkie starty, a także kurs mamy o wiele wyższy, bo ten over 7,5 po odjęciu podatku dawał ledwie 1,73. Forma Hot Scotta naprawdę wysoka w Anglii i to może napawać optymizmem włodarzy Asów, bo jest to lider z prawdziwego zdarzenia, co w ubiegłym sezonie w barwach Pszczół regułą nie było, a nawet częściej zawodził, aniżeli zachwycał. W tym sezonie 3 mecze i za każdym razem pokrywał tą linię. Co do jego biegów to najtrudniej ma na początek, bo najpierw para Bjerre i Schlein oraz jego kolega z pary Cook. Potem Puk i Bjerre, a obok niego Worrall, potem jednak jest zdecydowanie łatwiej, bo przeciwko niemu będą jeździć Lambert czy Porsing, a do pary raz dostanie Palm Tofta i tam powinien nastukać sporo punktów. Jako najlepszy jeździec Asów powinien również pojechać w biegu 15, tym bardziej, że Zagar i Cook mają chyba trudniejsze biegi ze względu na swoje ustawienie, a i forma nie jest taka, jak u Szkota. Na wszelki wypadek zabezpieczam się zakładem &quot;dokładnie 8pkt&quot;, który w jakimś stopniu może zniwelować ewentualny słabszy występ.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nicholls over 8 @2.30 bet365 ⛔ Potopił nas Skocik
Zdaję sobie sprawę, że Nicholls na tym torze w zeszłym sezonie nie błyszczał. Teraz jednak ma taką formę, że wchodzę w ten zakład z dużym przekonaniem. To Scott będzie w tym meczu liderem Asów. On i Zagar powinni trzymać wynik, nie spodziewam się tego po młodym Cooku, dla którego, według mnie, na 5 na plecach, trochę za wcześnie. Do tej pory Anglik zdobywał: 9 punktów w wyjazdowym meczu ze Swindon, 14 w Eastbourne i 11 u siebie z Leicester. Jak widać 3/3 pokryte. Skąd więc taki duży kurs na to zdarzenie ? Nie wiem. Owszem, są silni przeciwnicy, jak chociażby Iversen, ale według mnie linia jest ustawiona za nisko. Bjerre i Schlein spokojnie są tu do objechania. Australijczyk przedwczoraj zaledwie 3 punkty. Bjerre z kolei się przebudził, jednak wcześniej na Wyspach jechał kiepsko. Najtrudniej będzie pokonać Puka na jego torze, ale nawet bez tego linia powinna zostać pokryta. Spójrzmy jeszcze tradycyjnie na rozpiskę biegów czy wszystko się zgadza:
3. Rory Schlein, Scott Nicholls, Kenneth Bjerre, Craig Cook - w mojej ocenie 2 punkty. Cook coś bez formy w BEL i myślę, że pokona chociaż jednego z duetu nieobliczalnych Gwiazd.
5. Niels Kristian Iversen, Scott Nicholls, Kenneth Bjerre, Richie Worrall - 1 punkt. Bjerre jest do zrobienia, jednak Duny mogą wykombinować coś parowo. Worrall w takich biegach raczej się nie liczy.
8. Michael Palm Toft, Rory Schlein, Scott Nicholls, Robert Lambert - w takich biegach lider powinien przywozić spokojne 3 punkty.
10. Scott Nicholls, Niels Kristian Iversen, Craig Cook, Nicklas Porsing - no i tu 2 punkty na Cooku i Porsingu.
W najbardziej pesymistycznej wersji wychodzi mi 8 punktów. Nicholls z pewnością pojedzie w 15 biegu. To daje nam 3 pojedynki z Iversenem (jeśli Puk pojedzie w ostatnim biegu, bo możliwe, że z racji, iż wszystko rozstrzygnie się już wcześniej, może zakończyć mecz na 4 startach. Jeśli tak będzie, to tylko lepiej dla tego typu). Liczę, że Nicholls wygra chociaż jeden z nich. Over w moim odczuciu powinien być spokojnie pokryty.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Obstawiacie po dobrym kursie Nichollsa i słusznie, ja pójdę dzisiaj trochę w inną stronę. Postawie na lidera z King&#39;s Lynn. Z kim on ma dziś przegrywać się pytam? Zagar średnio na wyspach stać go na więcej. Wiem że zdobycze wskazują na coś innego, ale u siebie 10 oczek w 4 biegach, ale z Leicester opór postawił tylko Doyle. W Eastbourn 11 oczek, ale w 6 biegach, to jeszcze nie jest to. Bjerre 1 dobry mecz, nie wiem czy doszedł do ładu z silnikami czy był w gazie po Lesznie. Nicholls dobrze jedzie, Cook po dzwonie na kim ma Iversen tracić punkty?
Ok 1 oczko niech staci na Nichollsie/Zagarze 1 oczko na koledze z pary np Bjerre. Myślę, że spokojnie 12/13 powinien uzbierać. Forma wyśmienita 1 bieg mu nie wyszedł przegapił start upadek z Proctorem bodajże i wykluczenie, tak to 2ki, 3ki przywozi nie zawodzi.

Iversen powyżej 11
@1,95 b365 ⛔
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre - Scott Nicholls (0-1,5) 2 1,80 Sportingbet ⛔ Bad day ????
Bardzo fajny kurs w mojej ocenie na Scotta, który na chwile obecną jest liderem &quot;asów&quot;. Nie jedzie pod 1 i 5 więc teoretycznie łatwiejsze biegi bo w 13 nie pojedzie. Do tego do tej pory Scott bardzo dobre wyniki na poziomie 9,11 i 14 punktów. Bjerre pod 13 więc w 13 biegu się pojawi gdzie obsada bardzo mocna a jego wyniki do tej pory to 3,6 i 11 punktów więc bez jakiegoś szaleństwa. Jeśli w piątym biegu uda mu się być przed Bjerre to uważam, że bez problemu typ powinien wejść. Stawiam tutaj na Scotta.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Dziś o 12:00 rozpoczynają się zmagania Elite League w Anglii, pierwszy mecz Poole Pirates - Swindon Robins, i tu już widze swój pierwszy typ jaki będe grać, skupie się na polskim zawodniku Macieju Janowskim, zagram na niego over punktowy, linia wystawiona przez Bet 365 to 9 punktów, które wydaje mi się że przekroczy, Janowski od początku sezonu prezentuje świetną forme w ostatnim meczu Poole przeciwko Coventry Maciek był absolutnym liderem zdobył komplet 15 punktów, wszystkie swoje biegi wygrał ponadto ten zawodnik znalazł się w pierwszej siódemce zawodników 1 kolejki enea ekstraligi, dzielnie radził sobie gdy Sparta Wrocław walczyla z Gorzowem. Liczę na wygraną Poole jak i ponownie świetny dorobek Maćka w tym meczu.

Maciej Janowski @ over 9 pkt. [1.57] ✅ ✅
Bet 365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mikkel Bech Jensen over 9 @ 2,10 Bet365
Pojedynek dwóch duńskich nadziei czyli Mikkel Bech kontra Mikkel Michelsen. Obaj jak na razie liderują swoim drużynom, ale jest im o tyle łatwiej, że jeżdżą pod numerem 4, a zatem dwa biegi w meczu zawsze mają łatwiejsze. Tym razem gra over zawodnika gospodarzy, który według moich wyliczeń póki co ma średnią biegową aż 2,28. Jakie ma biegi? Dwa łatwiejsze, w których jedynymi rywalami będą Lahti i Michelsen. Rywale nie łatwi, ale pamiętajmy, że na Thurrocku jeździ się jeszcze inaczej niż na Arlington i też trzeba ten tor poznać dobrze. W miarę łatwy bieg numer 8, gdzie jedzie w parze z Wattem, a naprzeciw nich jadą Lahti i cienki w tym sezonie Kylmakorpi. Najtrudniej będzie w biegu numer 6, gdzie obok Watta pojadą Pedersen i Cam Woodward. Nawet przy trudnych rywalach uważam, że jest w stanie zdobywać trójki, bo forma naprawdę sprzyja, fury jadą, do tego własny specyficzny tor, więc powinno być dobrze. Bieg 15 również możliwy, bo Bridger jeździ katastrofalnie, Pikej różne ma wzloty i upadki, więc moim zdaniem Mikkel jest faworytem by tam się dostać.
Ricky Wells under 7 @ 2,25 Bet365
Tak się patrze na te biegi jankesa i wychodzi mi under jak byk:
5. Zagar, Cook vs Proctor, Wells - tutaj widziałbym maksymalnie 1pkt po objechaniu kolegi z pary, co też nie jest takie oczywiste.
7. Palm Toft, Reade vs Wells, Morris - jak dla mnie trójka, bo jednak Duńczyk nie jest aż taki mocny, a rezerwowi to wiadomo.
11. Nicholls, Cook vs Woffinden, Wells - obsada mega trudna, bo praktycznie sami liderzy obu drużyn, więc dla mnie zero.
14. Worrall, Reade vs Wells, Morris - Worrall u siebie i ogólnie jeździ naprawdę fajnie i jest dobrym uzupełnieniem dla liderów Asów i myślę, że tutaj wygra, a zatem dwa punkty.
Wychodzi mi idealnie 6 &quot;oczek&quot; więc zagram under, gdyż kurs całkiem znośny, a poza tym dochodzą jakieś defekty, taśmy, wykluczenia itp.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
duży wybór, szybka oferta co jest przeciwieństwem lat ubiegłych, ale na duży plus.
Woffinden over 7 @ 1.5
bet365
nie jest to nic niekonwencjonalnego, może i problemy Taia od początku sezonu, ale i tak linia spokojnie do pokrycia. Pięć startów na zrobienie ośmiu oczek to niewiele, bo innych kandydatów do biegu 15 nie będzie po stronie Wilków, a i Pawlicki to niewiadoma na torze BV. Cook czy Nicholls są słabszymi zawodnikami od mistrza świata, kurs nie powala, ale raczej pewna inwestycja.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
P.Kildemand over 9 2,37 ⛔

B.Pedersen over 8 1,95

Holder under 8 3,25 ⛔

wszystko bet365

Kildemand lata wszędzie na torach. Dzisiaj zapewne będzie podobnie. Rywale bardzo trudni tzn. Janowski i Pawlicki ale i oni są do ugryzienia. Dzisiaj Pająk bedzie liderem gości i linia 10pkt do zdobycia jest w Jego zasięgu już po 4 startach a w biegu 15 nie mam wątpliwości że też pojedzie.

Bjarne Pedersen ostatnio zaliczył wpadke gdzie zdobył 4 pkt jednak wcześniej 8,11 i 10pkt. Dzisiaj rywale nieprzewidywalni bo Karlsson to zagadka,Bridger bardzo słaby a koledzy z drużyny punktów nie powinni mu zabierać. W biegu 15 też pojedzie. Dzisiaj zdobędzie w okolicach 10pkt.

Holder niestety pod formą. Jeśli On w Anglii w meczu zdobywa 5pkt to jest katastrofa.Dzisiaj kolejny mecz. Rywale z jakimi będzie musiał się zmierzyć to:
1bieg: Kildemand , Grajczonek , Klindt tutaj 2pkt
5bieg: Batchelor , Janowski , Gustafsson i tutaj 1pkt
10bieg:Batchelor , Morris , Grajczonek tutaj 3-2pkt
13bieg:Kildemand , Janowski , Morris tutaj 1 pkt.

Według mnie bardzo realna szansa że ten under wejdzie a kurs jest przesadzony zdecydowanie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Worrall - Wells @ 2.33
betsafe
gość jedzie u siebie z wyższymi umiejętnościami (wg mnie) i dostajemy taki kurs? Worrall łatwiejszy układ biegów, bo ma tylko jeden ciężki wyścig, gdzie Wells w dwóch może dojechać na końcu. Powinno być odwrotnie wg mnie, nie zastanawiam się ani przez chwilę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Grajczonek -1.5 vs Klindt @ 1.8
sportingbet
Josh u siebie, można oczekiwać 7-8 punktów z jego strony. Nico bez błysku i tym razem powinno być podobnie. Panowie spotykają się bezpośrednio dwukrotnie i to w tych konfrontacjach Grajczonek powinien przechylić szalę handi na swoją korzyść. Mocny punkt drugiej linii na Wimborne Road i dziś nie powinno być inaczej.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Peter Karlsson under 9,5 x1,7 ⛔
Piotr Pawlicki over 5,5 x1,65 ⛔ gdyby nie upadek jak joker weszło by, pech to pech
Peter Kildemand over 7,5 x1,80 ⛔ nie popisał się ...
ACO 5,05
STS (4 pierwsze starty)
Moja oferta na dzisiaj. Peter spokojnie powinien stracić 3 pkt, przecież wybitnie nie jeździ, przeciwnicy jak Bjarne czy Michelsen bez problemu moga objechać starego weterana, tak samo może przyjechać za swoimi np szybkim u siebie Wattem.
Jeżeli o Piotra to nie wiem co napisać, narazie jeździ pieknie w anglii, nie wiem kto dał mu w sts tak niski próg...Nicholls czy Cook są przecież do objechania, nie wspomne już tu o drugiej linii jak Palm Toft. Przy słabej formie Woffindena to własnie Pawlicki powinien przejąć pałeczke lidera.
A Kildemand od początku sezonu pokazuję że jest w świetnej formie, jak nie będzie miał wykluczeń czy defektów to linia 8pkt powinna wejść gładko. Pawlicki Przemek, Janowski i Holder to bardzo silni przeciwnicy ale tutaj wystarczy żeby przywoził same dwójeczki i linia pokryta. Trochę może chaotycznie napisałem ale piszę w pośpiechu i &quot;na kolanie&quot;.
edit: dziś zdecydowanie nie mój dzień był...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tajski powyżej 7 @1,44 b365 ✅
Linia śmieszna, typ już opisany nie ma co tu polemizować.
Troy Batchelor +2 - Przemek Pawlicki @2,15 b365 ✅
Troy coś tam pojeździł w Poole, zna ten tor więc nie będzie to dla niego zagadka. Przemek poprzedni mecz słabiutko. Dziś wiem, że pojedzie lepiej niż te 2 oczka co zdobył ostatnio. Typ motywuje tym, że w ekipie Poole do biegu 15nastego jest kilku kandytów. Chris może się obudzi, Jankowski, może ktoś z dwójki Millik-Grajczonek zaskoczy. W ekipie gości pewniakiem jest Kildemand i właśnie drugi musi być Batch. 5 biegów, dodatkowo +2 punkty mnie przekonują.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles (0-18,5) 2 1,75 Unibet ✅
Bardzo dobry typ kapsztiego, Duńczyk w znakomitej formie i aż dziwne, że Falubaz po niego nie sięga.. Ale do rzeczy, wiadomo że gospodarze u siebie są bardzo grożni bo mają mocny skład. Jest Karlsson, Watt, Lawson no i oczywiście lider chyba na chwile obecną w postaci młodego Jensena. Jednak goście mają kim straszyć przecież jest Bjarne w bardzo dobrej formie Michelsen, do tego doświadczony Jonas, Cameron może jakieś punkty przywieżć. Hopwood i Halsey też jakieś punkty powinni przywieżć chociaż lepiej jak jechał by Blackbird. Reasumując nie spodziewam się aż takiego pogromu tym bardziej, że jest joker który może być wykorzystany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom