>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Breaking Bet ~ nauka typowania

jessie 58

jessie

Użytkownik
Witam wszystkich,
Chcę zobaczyć jak mi pójdzie typowanie, dlatego ten temat będzie mi służył jako mały dzienniczek. Pojawią się tu analizy, jeśli coś mi nie będzie wychodziło próbuje czegoś nowego do skutku. Generalnie najbardziej przekonywujące typy będę wstawiał na typy dnia. A i jeszcze jedno:​

ZAKAZ KOMENTARZY W TEMACIE​


#1

Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Puchar Brazylii
Godzina: 1:30
Spotkanie: Caldense - Duque de Caxias
Typ: Caldense
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Dodaje na szybko. Caldense u siebie radzi sobie bardzo dobrze (średnio 2 przegrane mecze na 10 od paru lat), Caxias ostatnie dwa mecze ostro przegralo, bo 4-1 i 4-0. A czemu? Bo klub opuścili piłkarze - dokładnie bodajże 11. Ci co zostali nie chcą grac w tym meczu, oczywiście nie wszyscy. Pozdrawiam.
Stawka: 1/10 ✅ 1,05j

#2
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria, 1. liga
Spotkanie: Horn - SV Kapfenberg
Typ: Horn DNB
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Godz: 18:30

Analiza:

Witam wszystkich, mój drugi typ na forum, pierwszy z podobnym kursem na ✅. Mam nadzieje,że teraz będzie tak samo. Do rzeczy!

Sytuacja w tabeli/forma:

Horn który aktualnie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli wygrał ostatni mecz z pierwszą drużyną 1-0.
Kapfenberg który plasuje się na 2 miejscu przegrał u siebie ostatni mecz z 5 w tabeli Liefering 1-3 (Horn z tą samą drużyną zremisował 1-1 21 marca).

Absencje:

I tutaj zaczyna się przede wszystkim sens mojego typu.

Horn bez znaczących braków w składzie.
Kapfenberg ma nieciekawą sytuacje w tym aspekcie. W meczu nie wystąpi najlepszy strzelec Ronivaldo, który w 18 meczach strzelił aż 8 goli. Poza nim strzela tam tylko Wendler i Sencar (ten pierwszy prawdopodobnie też nie zagra). Na boisku nie pojawi się również pierwszy obrońca Schönberger i pomocnik Bingöl z dorobkiem 2 goli na koncie.

Podsumowanie:

Za moim typem przemawiają przede wszystkim absencje i forma w ostatnim meczu, no i oczywiście własne boisko. Gram DNB bo Kapfenberg nie wiadomo co zaprezentuje - remis jest możliwą opcją. To tyle, powodzenia Horn, liczę na was, bo moja analiza za was nie wygra! ????
Stawka: 1/10 ✅ 1j

Zacytowałem 2 typy gdyż chcę podsumować dokładnie cały miesiąc w przyszłości. Kolejne piszę tutaj na bierząco.
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#3
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja 3 liga
Spotkanie: Stenhousemuir - Arbroath
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godzina: 16:00
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Witam, kolejny typ na forum, tym razem trzeci. Poprzednie dwa trafione także jest dobrze.
Sytuacja w tabeli/forma:
Gospodarze bilans u siebie 5-7-3, Goście na wyjeździe 2-2-11. (dodam że Stenhousemuir jedyne mecze jakie u siebie przegrali to dwukrotnie z Glasgow Rangers oraz 2 w tabeli Dunfermline).
Gospodarze ostatnie dwa mecze u siebie wygrali gładko 4-1, 4-2 z 6 i 7 drużyną w tabeli. Goście natomiast musieli się w ostatnich 3 meczach pogodzić z porażką, nawet na własnym boisku. Arbroath na wyjeździe w ostatnich 15 meczach wygrało tylko 1 raz i zremisowało 2 razy!

Absencje:
Gospodarze nie są pewni występu pierwszego obrońcy McMillana, są niestety pewni nieobecności Malone - również pierwszego obrońcy. Czyli jak widać braki w obronie mogą sie pojawić, no ale nigdy nie jest idealnie.
Goście nie są pewni występu pierwszego obrońcy Hamiltona, najlepszego strzelca Alana Cooka z dorobkiem aż 10 goli oraz 18 letniego napastnika Robertsona, który zagrał już w 11 meczach z 1 golem na koncie.

Podsumowanie:
Forma gospodarzy jest kontrastem przy formie gości, którzy nie potrafią grać na wyjazdach, niepewność występu najlepszego strzelca u gości, który tak na prawdę prowadzi ich grę do zwycięstwa, niezły kurs - są to czynniki, które na prawdę przekonały mnie do tego typu. Dodam również, że Abroath pokonało u siebię właśnie Stenhousemuir 2-1 18 stycznia. Liczę na rewanż za poprzedni mecz i łatwą wygraną gospodarzy. Do boju chłopaki, ja za was nie wygram! ???? Pozdrawiam Jessie.
Stawka: 1/10 ⛔ 1j remis...
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#4
Dyscyplina: Piłka nożna – Cypr, 1 liga
Spotkanie: Anorthosis - Ermis
Typ: Ermis DNB
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Godz: 17:00

Sytuacja w tabeli/forma:
Gospodarze na ostatnim, 6 miejscu w w tabeli z dorobkiem 38pkt.
Goście na 4 miejscu z dorobkiem 52 pkt.
Anorthosis od 9 meczu zremisowało tylko 1 nie wygrywając żadnego z nich.
Ermis ostatnie 3 mecze przegrane, ale 4 meczem jaki grali był mecz właśnie z Anorthosis również na wyjeździe, który wygrali 1-0.
Absencje:
Gospodarze bez drugiego z najlepszych strzelców Garcii, pierwszego bramkarza Vegi, oraz aż czterech pierwszych pomocników.
Goście bez żadnych braków.
Podsumowanie:
Nie wiem czy jest tutaj co podsumowywać, taki kurs nawet z DNB oraz tyle czynników wpływających na mój typ myśle że wystarczą. Pozdrawiam Jessie ????
Stawka: 1/10 ✅ 1,25j
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#5
Dyscyplina: Pilka Nozna, Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta - Sassuolo
Typ: 1 (AH -1)
Kurs: 2.52
Buk: Pinnacle
Stawka: 2/10 ⛔ 2j

Chyba nie trzeba mówić w jakiej formie jest Atalanta. 4 grudnia ubiegłego roku goście również przegrali 2-0. Dzisiaj będzie tak samo.
#6
Dyscyplina: Pilka Nozna, Szwecja, 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Syrianska - Sirius
Typ: 2
Kurs: 1.78
Buk: Unibet
Stawka: 4/10 ✅ 3,12j

Gospodarze wygrywali w poprzednim sezonie średnio 1 mecz na 15.
Goście przegrali 2 mecze na około 35.
Dziękuje za uwage.
Tak na serio, Syrianska ma problemy finansowe, prawdopodobnie będą grać młodzi zawodnicy. Sirius w formie, ostatnio wyeliminowali z pucharu Goteborg czyli trzeci z najlepszy klubów w Szwecji. Myślę, że to wystarczające argumenty dla mojego typu. Zwycięzca może być tylko jeden. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#7
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv Moscow - V. Novgorod
Typ: Lokomotiv AH -2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ✅ 1,10j

Nie mogłem znaleźć nic przekonywującego na dziś, ale myślę, że ten typ daje radę.
Gospodarze plasują się na 2 miejscu w tabeli tracąc 2 oczka do Zenitu. Mają natomiast jeden mniej rozegrany mecz. Lokomotiv na pewno chciałby zdobyć mistrzostwo i będzie do tego dążył. Co do spotkania gospodarze mają u siebie bilans 7-3-1 (20 bramek strzelonych i tylko 4 stracone!). Ostatnie 6 meczów zakończyło się 4 razy wygraną i 2 razy remisem.
Goście plasują się na przedostatnim miejscu. Bilans na wyjeździe to 1-3-8 (9 goli strzelonych i aż 34 stracone). Są drużyną, która traci najwięcej bramek w lidze! Ostatnie 6 meczów tej drużyny zakończyło się porażką. Mecze te kończyły się wynikami 3-0, 3-1, 5-1, 6-1. Jak widać tracą dużo bramek.
Moim zdaniem ta linia jest spokojnie do pokrycia. Liczę na wysoki wynik i wygraną gospodarzy. Jeśli ktoś chce skorzystać z typu do kuponu aby podbić kurs, proponuję zagrać czystą 1 po kursie 1.20. Pozdrawiam Jessie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jessie 58

jessie

Użytkownik
#8 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia L.P. @ typ: 1 [2.72] Pinnacle / Stawka: 1/10

Postanowiłem ze to zagram, dodaje na szybko na mobilnym, wiec bez analizy.

MECZ PRZEŁOŻONY
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#9
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria, 1 liga
Spotkanie: St. Polten - Kapfenberg
Godzina: 18:30
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-at-home
Stawka: 1/10 ✅ 1,30j
Analiza:

Jeszcze pare dni temu grałem Horn DNB [2.00] w spotkaniu właśnie z Kapfenberg (wynik 2-1 dla Horn ✅). Tutaj także jestem za gospodarzami. Kapfenberg ostatnie 2 spotkania przegrane. W meczu u gości nie zagra najlepszy strzelec Ronivaldo oraz pierwszy pomocnik Bingol. Występu nie są pewni drugi najlepszy strzelec Wendler oraz 3 pomocników. U gospodarzy bez poważniejszych osłabień. St. Polten gra u siebie dobrą piłkę (7-3-3, +14 bilans bramkowy). Ostatni mecz ligowy rozegrany na swoim boisku przegrali 30 sierpnia ubiegłego roku. Kapfenberg na wyjazdach w kratkę, ale z takimi osłabieniami nie ma zbytnio kto u nich goli strzelać. Boję się troche remisu w tym meczu,. Ostatni mecz tych drużyn rozegrany 28 listopada, w którym Polten był w roli gościa zakończył się remisem 2:2. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#10
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Conference Premier
Spotkanie: Braintree - Macclesfield
Godzina: 20:45
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ⛔ 1j
Analiza:

Czasu zostało coraz mniej a Braintree jest blisko dostania się do baraży. Macclesfield ma spokojne miejsce w środku tabeli, więc nie powinni się zbytnio przejmować. Gospodarze na swoim boisku 11-2-6(+9 bilans bramkowy), Goście na wyjazdach 5-2-13(-10 bilans bramkowy). Macclesfield ostatnie 3 mecze zakończyli porażką. Liczę na pewną wygraną gospodarzy. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#11

Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Puchar Brazylii
Godzina: 20:45
Spotkanie: AFC Totton - Redditch
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ⛔ 1j

Analiza:


Na szybko. Gospodarze muszą wygrywać, żeby wyjść ze strefy spadkowej. Ostatnie 4 mecze u siebie wygrane. Redditch ostatnie 3 mecze przegrane. Pozdrawiam Jessie ????

TAK TO JUŻ JEST JAK SIĘ STAWIA 15 LIGE ANGIELSKĄ ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#12
Dyscyplina: Piłka Nożna, Łotwa, 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: FK Daugavpils - FC Jurmala
Typ: FK Daugavpils (AH -1)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10 ✅ 2,8j
Analiza:

Początek sezonu w Łotwie. Liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy. H2H 5-2-0. Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami wygrało FK Daugavpils. Goście na ostatnie 15 meczy przegrało 13. Przegrywali znaczną liczbą bramek (wyniki rzędu 3-0, 4-1, nawet 8-0). Gospodarze natomiast na ostatnie 5 meczy 3 wygrane, remis i przegrana w pierwszym meczu ligowym z Jelgawą. Co do gry u siebie potrafią wygrywać 3-0, 7-0 co pokazali w ostatnich meczach. To tyle. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#13
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Graafschap - Willem II
Typ: Willem II (AH -1)
Kurs: 2.28
Bukmacher: Marathon
Stawka: 1/10
Analiza:

Coraz bliżej końca sezonu, goście chcą wrócić do 1 ligi i są na dobrej drodze. Ostatnio wygrali 3-1 z liderem w tabeli i teraz wygrywając ten mecz awansują na 1 miejsce. Powodzenia Willem II ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#16
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - FC Porto
Typ: Sevilla awans
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10 ✅ 3,5j
Analiza:

W poprzednim meczu padł wynik 1:0 dla Porto. Tym razem Sevilla w roli gospodarza. Sevilla obecnie w formie - z 6 ostatnich spotkań na własnym terenie wygrali 5. Porto ostatnio słabiej. Nie wygrali na wyjeździe od 5 spotkań. Nie zapominajmy o wygranej Sevilli z Realem 2:1. Jak dla mnie Sevilla jest zupełnie innym klubem na swoim boisku, gra świetnie. Porto w tym meczu bez pierwszego bramkarza i najlepszego strzelca Martineza. Myślę, że to spotkanie będzie wyglądało tak samo jak wczorajszy mecz Bayern - Man UTD, czyli Porto broni rezultatu z pierwszego meczu a Sevilla spokojnie wygra ten mecz dwubramkową przewagą o ile nie wyższą i awansują do kolejnej rundy. Kurs 2.75 jest bardzo wysoki, myślę że spokojnie Sevilla powinna awansować. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
-----&gt; YIELD: ~ 75 % &lt;-----​


W typach dniach moja skuteczność wynosi 85 % po 7 typach przy średnim kursie około 1.90, także nie jest źle.

Śledzi ktoś moje typy czy piszę sam do siebie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jessie 58

jessie

Użytkownik
Właściwie gram dla zabawy. Yield na poziomie nawet 5 %, a stały by cieszył. Wynik 75 % myślę, że spadnie ostro w dół (no chyba, że odkryłem w sobie talent w co wątpie ???? ). PS. Cieszę się, że obserwujesz ????
#17
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Groningen - Breda
Typ: remis lub Breda
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ⛔ 1j

Groningen wygrało 2:1, mieli tylko 2 sytuacje (gol z karnego i w doliczonym czasie gry) :zy3ou:

Analiza:
Myślę, że po takim kursie na prawdę warto spróbować. Niby Groningen ostatnie 3 mecze wygrał, a Breda 2 przegrała, ale widzę w tym typie potencjał. A czemu? Temu, że Groningen bez pierwszego bramkarza, drugiego najlepszego strzelca i pierwszego obrońcy. Gospodarze myślę, że spokojnie podejdą do tego spotkania, gdyż mają ustabilizowaną sytuacje w tabeli. Po drugiej stronie Breda zajmująca miejsce o jedno wyżej od strefy spadkowej. W sezonie zostały 3 mecze i jeśli wszystkie z nich przegrają to prawdopodobnie znajdą się w tej strefie, czego by nie chcieli. Goście dużo remisują i również w tym meczu widzę remis, ale zagram trochę bezpieczniej.
H2H też korzystne:
Od stycznia ubiegłego roku na 4 rozegrane mecze pomiędzy tymi drużynami Breda wygrała 2 z nich i 2 zakończyły się remisem. Kolejny fajny argument przemawiający za moim typem.
Podsumowanie:
Uważam, że Breda wykorzysta braki w składzie gospodarzy (aż 8 zawodników) i na spokojnie chociażby zremisuje ten mecz. Groningen nie jest jakimś tam świetnym klubem, ostatnio strasznie słaba forma (teraz ostatnie 3 wygrane możliwe, że o czymś świadczą, ale jakoś nie widzę tutaj kolejnej wygranej). Do boju NAC, trzymam kciuki! Pozdrawiam Jessie ????
#18
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke - Eintracht Frankfurt
Typ: Schalke (AH -1)
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ✅ 1,02j

Chociaż Schalke pokazało jak się gra, ale wynik też powinien być okazalszy niż 2:0 (niewykorzystany karny, poprzeczka itp)
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#19​

Nacional Montevideo - Defensor Sporting
Piłka Nożna » Urugwaj » Primera Division » 13 Kwiecień, 21:00
Stawka 10/10 @ 2.00 Bet365 ✅ 10j
Nacional Montevideo jest jedną z lepszych drużyn w Urugwaju. Na początku ligi utracili swój tytuł. Nie byli skupieni na lidze z powodu uczestnicwa w Copa Libertadores. Teraz odpadli z Libertadores, więc chcieliby wygrywać kolejne mecze w lidze, aby zdobyć tytuł. Ten mecz będzie dla nich bardzo ważny, poniewać muszą się w końcu przełamać. W tym spotkaniu wyjdą wszyscy zawodnicy, bez szczególnych absencji.
Z drugiej strony Defensor Sporting zaskoczony swoim awansem do następnej rundy Copa Libertadores. W piątek grali bardzo trudny mecz przeciwko Universidad Chile, który zakończył się wynikiem 1:1. Zawodnicy bardzo przyłożyli się do tego meczu, a co za tym idzię są teraz wycieńczeni. Tak na prawdę zawodnicy mają dośc grania 2 meczy tygodniowo i na pewną chłopcy czują to w swoich nogach. Remis ten zapewnił im dostanie się do kolejnej rundy w Libertadores. 17 kwietnia przyjdzie zmierzyć im się z The Strongest w 1/8 finału.
Trener nie ma teraz innego wyboru niż skupienie się na kolejnej rundzie pucharu. Chcę aby jego zawodnicy w końcu odpoczeli i wyszli wypoczęci na mecz z The Strongest. Mecz z National nie ma dla nich teraz znaczenia, są skupieni właśnie na Libertadores. Dodatkowo mecz z Strongest odbędzie się na wysokości 3500m n.p.m., a średnia wieku najlepszych zawodników w Defendors wynosi 35-39 lat. Możecie wyobrazić sobie jak wpłynie chociażby sama podróż dla tych &quot;staruszków&quot;. W niedziele również nie zagrają obrońca Silva 13/0 i napastnik Luna 16/2.
Podsumowując goście odpuszczają sobie to spotkanie wychodząc drugim zespołem. Z takim składem Defendors będą mieli ogromne problemy aby cokolwiek zdziałać w tym meczu z National, którzy w końcu chcą się przełamać i pokazać kibicom na co ich stać. Pozdrawiam Jessie ????
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
#20
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania, 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Marienlyst - Bronshoj
Typ: Bronshoj (AH -1)
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 1/10 ✅ 1,43j

Analiza:
Gospodarze aktualnie plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 8 pkt po 21 kolejkach. Ich gra wygląda tragicznie, spadku już nie unikną. Ich bilans bramkowy wynosi -32. Na ostatnie 15 meczy przegrali 13. Gościć będą tym razem Bronshoj, którzy są w formie. Na ostatnie 5 meczów wygrali aż 4 i jeden przegrali zaledwie 1-0. Co do sytuacji w tabeli plasują się mniej więcej w jej środku. Myślę, że spokojnie azjan handicap powinien zostać pokryty, a kurs warty gry. Co do zwycięstwa nie mam wątpliwości. Kurs na czystą 2 wynosi 1.77 w Pinnacle ale ja lubię grać azjany. Powodzenia!
#21
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 5 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sonthofen - Hankofen-Hailing
Typ: Sonthofen
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10 ⛔ 1j

Analiza:
Coraz bliżej do końca sezonu, a jeśli chcą zostać w lidze muszą takie spotkania wygrywać.
#22
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, 3 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Almeria B - Lucena
Typ: Almeria B
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10 ✅ 1,76j

Analiza:
Ostatni mecz w lidzę. Almeria jeśli chcę nie grać w barażach o pozostanie w lidze musi wygrać ten mecz. Ostatnio nawet dobrze im idzie, ostatnie 3 spotkania na swoim boisku wygrali 2-0, 3-0, 3-0. Lucena na ostatnie 5 spotkań przegrała 3 i zremisowała 2. Polecam typ, początkowy kurs na Almerię B wynosił 2.00, także widać potencjał ????
Typy prosto z Rumunii: ????
Koniec sezonu, pełno fixów. Dzisiaj już jeden o 10 rano był http://www.oddsportal.com/soccer/romania/division-2-serie-2-2013-2014/satu-mare-gloria-bistrita-UXmxk6ck/. Spójrzcie na sytuacje w tabeli tych drużyn.
Co do typów, mam nadzieje kolejne prawdopodobne fixy w Rumunii dadzą zarobić ????
#23
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia, 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: CS U Craiova - Mioveni
Typ: X2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10 ⛔ 5j

Sam trener Craiova powiedział, że wypuści rezerwy żeby dać im szanse. Spójrzcie na sytuacje w tabeli http://pl.soccerway.com/matches/2014/04/12/romania/liga-ii/cs-u-craiova/cs-dacia-mioveni/1577632/?ICID=HP_MS_382_05 ????
#24
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia, 1 liga
Godzina: 17:15 jutro
Spotkanie: Otelul - CFR Cluj
Typ: Otelul
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10 ⛔ 5j

Te drużyny współpracują ze sobą od dwóch lat. Rok temu transmisje w telewizji na jeden z ich meczy nawet wyłączyli. Myślę, że tym razem będzie tak samo. Sytuacja w tabeli ???? http://pl.soccerway.com/matches/2014/04/13/romania/liga-i/sc-fc-otelul-sa-galati/scs-cfr-1907-cluj-sa/1595893/?ICID=HP_MS_360_01
 
Do góry Bottom