>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brazylia 2024 (Serie A & Copa do Brasil)

W 172,9K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Brazylia - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sao Paulo FC - Atletico Clube Goianiense
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Na początek tabela i trochę statystyk:
bra.jpg
Sao Paulo u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjeździe zanotował 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek. W ogólnym rozrachunku jak widać AC Goianiense odstaje w tej lidze dość mocno. FC Sao Paulo to uznana marka nie tylko w Brazylii ale całej Ameryce Południowej i myślę, że dzisiejsze spotkanie wygrają bez większych problemów. Kadrowo na papierze gospodarze są dużo silniejszym zespołem do tego ich rywal znajduje się w fatalnej formie i od 14 spotkań nie wygrał meczu (12 w lidze i 2 w pucharze) ! Ostatni raz Goianiense wygrał swój ligowy mecz 16 czerwca na wyjeździe z Fluminense 2-1. Od tamtej pory 9 razy przegrał a 5 razy zremisował. Zaskoczył mnie tu i tak dość wysoki kurs na Sao Paulo bo raczej bym się tutaj spodziewał kursu w granicach 1,30 - 1,40. Dla mnie te kursy na wygraną gospodarzy tutaj to promocja i trzeba spróbować. Sytuacja kadrowa na to spotkanie również przemawia na korzyść gospodarzy.

Absencje w Sao Paulo:
pomocnicy Alisson (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Pablo Maia (3 występy w tym sezonie)

Absencje w Goianiense:
obrońcy Vinicius (16 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Tubarao (14 występów w tym sezonie), pomocnicy Kal (17 występów w tym sezonie), Max (14 występów w tym sezonie), Roni (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Janderson (5 występów w tym sezonie) i Freitas (3 występy w tym sezonie)
1-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2057
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
GD Prudente SP - Mirassol
Typ: Mirassol
@3.75 Fortuna

Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn, Mirassol wydaje się być w dużo bardziej optymalnej, niż jego przeciwnik. Mirassol odniósł ostatnio cztery zwycięstwa i jeden remis w Serie B, nie tracąc ani jednej bramki. Ponadto nie licząc przegranego spotkania przeciwko Ponte Preta, gdzie ujrzeli czerwoną kartkę w końcówce pierwszej połowy, to nie przegrali meczu od drugiej połowy czerwca. Prudente z kolei przegrywa bądź remisuje mecz za meczem. Dość powiedzieć, że po raz ostatni wygrali spotkanie 13 kwietnia. Od tamtej pory rozegrali dziewięć spotkań, pięć remisując i cztery przegrywając. Mirassol jest w ścisłej czołówce Serie B i uważam, że mecz w ramach Copa Paulista przeciwko Gremio Prudente wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
Do góry Bottom