>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Brazylia 2018 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
może po prostu &#39;statystyk&#39; odhaczający akcje zasnął ???? Tak różowo nie było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 498

addam44

Użytkownik
Campeonato Sergipano
Lagarto-Olimpico
Typ;X
Kurs 3.40 Unibet.
Niska liga -zadziwiajace statystyki.
Logarto 4z10 ostatnich meczy to remisy.
Olimpico 8z10 ostatnich meczy to remisy.
Wszystkie mecze w br.
Ich bezposrednie starcie w styczniu br;2-2.
Reasumujac ;pobieram kurs 3.40 na remis.
⛔
Wynik 2;1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Gaucho:
Gremio - Brazil de Pelotas
(4:0)
1- @1,4 ✅
Kurs niski, ale i tak zawyżony. Pobieram go. Gremio jest w finale tylko dlatego, że by zgarnąć puchar Gaucho. Braziil.. dla nich sam finał to sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
A co sądzisz o meczu :
Real Potosi - Bolivar
Bolivar ma doskonały bilans z Real Potosi i myślę, że po kursie 1,85 warto spróbować ?
Pamiętaj, że za 5 dni (?) Bolivar podejmuje Atletico w Libertadores. Kurs nie jest za wysoki na Bolivar.. może lepiej over?
Aha.. ja ten mecz odpuszczam.
\\edit:
1-6... Bolivar nie dał szans. i ov i 2.. - pomysły były dobre
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Pamiętaj, że za 5 dni (?) Bolivar podejmuje Atletico w Libertadores. Kurs nie jest za wysoki na Bolivar.. może lepiej over?
Aha.. ja ten mecz odpuszczam.
\\edit:
1-6... Bolivar nie dał szans. i ov i 2.. - pomysły były dobre
Mam nadzieje że Barca tez wejdzie, bo zamyka mi ostatni kupon. Z Bolivar skorzystałem z overa
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie C-B
Godz: 21:00
Spotkanie: Bragantino - Operário
Typ: Bragantino
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Brazylii gdzie w tamtejszej Serie C grupie B w 8 kolejce ligowej na Estádio Nabi Abi Chedid zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Clube Atlético Bragantino a w gości przyjedzie drużyna Operário Ferroviário Esporte Clube.
Bragantino w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyło 11 punktów co daje obecnie 4 miejsce wtabeli ligowej natomiast Operário plasuje się na 2 pozycji w tabeli brazylijskiej Serie C-B ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz remis i bilans bramek 4-2 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie zdobywają więcej ligowych oczek co widać też po początku tego sezonu ligowego a goście w tym sezonie ligowym są beniaminkiem tej kasy rozgrywkowej i o ile u siebie grają dobrze bo być może są niedoceniani przez swoich rywali to już na wyjazdach tak ciekawie nie jest i już dali sobie wbić 6 goli i moim zdaniem Bragantino powinno sobie na swoim Estádio Nabi Abi Chedid poradzić z beniaminkiem i zgarnąć komplet 3 ligowych oczek.
⛔0:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom