>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Brand new $10 no deposit offer

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
tez tam grywałem ,ale coś mi konto nawaliło, nie mogę się zalogować , pisałem do supportu -ale oni jakby nie chcieli pomóc -każą mi do nich dzwonić... ktoś miał już taki przypadek? radzicie coś? a fakt faktem są wypłacalni -i można dużo zarobić
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
hmm kto zna dobrze angielski? potrzebuje pomocy , mianowicie chcą odemnie scan dowodu - i czy cos jeszcze? jesli mógł by ktoś przetłumaczyc maila byłbym wdzięczny ::

Dear Mateusz Maik, Regulations forbid us from paying prizes or winnings from online games to people less than 18 years of age. We are required to positively identify you before sending this payment. In order to process your withdrawal request: Please photocopy the following information and fax it to: Toll free (North America): 1-888-557-8851 International: 1-416-777-2891 Send your fax to the attention of the Security Department. You can, instead, scan the documents, attach them to your email and forward them to: [email protected] . - Your credit/debit card (front and back) used on your account (you may hide the middle eight digits for security reasons) - Your credit/debit card statement showing your name and mailing address - A valid photo ID (example: Passport, Driver&#39;s License, etc.) If you do not have a credit/debit card registered on your account, please fax/scan the following: - A valid photo ID (example: Passport, Driver&#39;s License, etc.) - A bank statement showing your name and mailing address - A utility bill (phone bill, electrical bill, etc.) showing your name and mailing address If you have already sent us the documents requested, you do not need to send them again. This information is for internal use only and will be kept strictly confidential. Your privacy is of the utmost importance. Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact our Customer Service Department. We are available 24 hours a day, 7 days a week, at: http://www.get21.com/support.html Thank you, Security Department http://www.get21.com
 
D 0

danielbjt

Użytkownik
Actione Points Freerolls Turnieje Plan:

Dwa razy dziennie: 10 dolarów za 80 AP wpisowego
Codziennie: 50 dolarów za 400 Ap wpisowego
W kazdy piatek : 100 dolarów za 800 Ap wpisowego
21 lutego: 500 dolarów za 4000 dolarów wpisowego
28 lutego : 1000 dolarów za 8000 AP wpisowego
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
no wszystko aktualne, ja już od nich wypłaciłem kaske ???? ale pograł bym jeszcze ale niestety konto mam zablokowane - tzn oficjalnie oni piszą mi ze niema zadnego problemu ,a mi sie niechce zalogowac i pisze mi zebym skontaktował sie z suportem :zoltakartka:
 
D 0

danielbjt

Użytkownik
Don&#39;t miss the $2,500 Special Valentines day tournament:

Buy-in is only $33+$3.3 - 14th of February at 19:30 GMT

See you there!

Daniel

Get21.pl - New site in Polish

Major86 - Our lobby manager has sent you an E-mail yesterday and I hope it will solve your problem, if not please contact me personally and I will try to fix it for you... sorry for the inconvenience. [email protected]
 
D 0

danielbjt

Użytkownik
Spread the word about Get21, and we will award you with $25 bonus.

For each of your friends who open a real money account you will be
grant with $25 bonus.

Your friends will enjoy our special 25% Welcome Bonus,
Free entry to a $1500 Tournament for first depositors and much much more.

The more friends you refer, the more money you can earn.
 
Do góry Bottom