>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak wypłaty ze strony bukmachera.

P 0

Piegus1910

Użytkownik
Witam.
Mam problem z bukmacherem Superbet.pl.

08.04.2023 zleciłem wypłatę środków z konta głównego gracza na konto bankowe wybierając przelew tradycyjny jako formę wypłaty.
Niestety, do dnia dzisiejszego tj 21.04.2023 nie dostalem żadnego przelewu na konto.
W historii transakcji widnieje informacja ze przelew zrealizowano, co jest nieprawdą.
Kontakt z bukmacherem jest utrudniony, w poniedziałek 17.04.2023 dostalem odpowiedz że sprawę zgłoszono i proszą o cierpliwość.
20.04.2023 dostałem wiadomość o takiej samej treści jak poprzednio.
Co można zrobić żeby odzyskać pieniądze?
Gdzie można zgłosić taki przypadek?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam.
Mam problem z bukmacherem Superbet.pl.

08.04.2023 zleciłem wypłatę środków z konta głównego gracza na konto bankowe wybierając przelew tradycyjny jako formę wypłaty.
Niestety, do dnia dzisiejszego tj 21.04.2023 nie dostalem żadnego przelewu na konto.
W historii transakcji widnieje informacja ze przelew zrealizowano, co jest nieprawdą.
Kontakt z bukmacherem jest utrudniony, w poniedziałek 17.04.2023 dostalem odpowiedz że sprawę zgłoszono i proszą o cierpliwość.
20.04.2023 dostałem wiadomość o takiej samej treści jak poprzednio.
Co można zrobić żeby odzyskać pieniądze?
Gdzie można zgłosić taki przypadek?
podaj mi na pw swój login/mail do superbet, spróbuję się czegoś dowiedzieć
 
A 6K

alonzo2016

Użytkownik
a ile wypłaciłeś? może masz zajęcie komornicze na koncie bankowym? jak dla mnie to na 99% walisz ściemę albo jesteś niekumaty jakiś.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
U mnie to samo juz tydzień czekam....a kwota śmieszna, wypłata expresem zaznaczona, zawsze miałem w 10 minuta hajs..
 
Ostatnia edycja:
P 592

pingu5

Użytkownik
ja wybieram ekspresowy przelew bankowy i wybieram potem p24 ( moj numer konta) zadnych problemow od kilku lat
 
Do góry Bottom