>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

brak slow

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wyobrazcie sobie ze jak to prawie kazdy forumowicz mam konto bwin zarejestrowane na prawdziwe dane, nie gralem tam jeszcze ale postanowilem wyslac do suportu maila z pytaniem czy oferuja jakas promocje zwiazana z bonusem przyjazni, emaila wyslalem z niezalogowanego konta bwin podpisujac sie imieniem i nazwiskiem a o to co mi odpisali na moje pytanie
Szanowny Panie Iw.....
Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa Dział Bezpieczeństwa zdecydował się na nieodwracalne zamknięcie Pana konta. Nie jest Pan upoważniony do nowej rejestracji.
Prosimy zapoznać się z poniższym punktem regulaminu.
https://www.bwin.com/help.aspx?mode=content&amp;amp;page=agb_allgemeines
Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.

Z poważaniem,
Support Team z bwin
normalnie jestem wsciekly jak mozna potraktowac klienta ;/;/;/
podali link do calego regulaminu i skad mam wiedziec o co im chodzi normalnie zal. napisalem im wylewnego maila zoaczymy co odpisza
nie wplacajcie im pieniedzy!!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak samo mialem, zapytalem o warunki bonusu urodzinowego a oni mi zablkowali konto.
Szkoda ze buk z taka oferta i takim LIVE ma zjebany support.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Pana konto zakładów zostało bezpowrotnie zamknięte przez Dział Bezpieczeństwa.

Upoważnia nas do tego nastepujący punkt naszego regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:
&quot;ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn.&quot;

Przykro nam, że musieliśmy podjąć taką decyzję.
Z poważaniem,
Support Team z bwin
nie no oni sa niedorozwinieci , nie mam wiecej pytan
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
grac tam nigdy nie zamierzalem na stale ale jakis bonusik jakby byl chetnie bym wyciagnal ???? i dlatego napisalem im maila. ale dla nich kazdy kto ma zamiar cos ugrac to zlodziej wrrr
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
frajery i tyle..
ale niestety lepszego live nie ma chyba nigdzie;/ a szkoda bo z cheia bym sie przetransporotwal gdzies indziej..
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
live wyzsze kursy, suport bo maja czat i da sie z nimi dogadac mimo ze pracuja tam babki ???? wszystko dokladnie wyjasniaja i nie blokuja kont jak sie cos zapytasz...
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Jasiek to prawda... Kursy na Live wyzsze bo firma zbiera kliento (ale i tak nei sa powalajaca jezeli chodzi o zwykla oferte) pozniej dobre czasy minal.. ????

NAJLEPSZY SUPPORT TO MA BETGUN ???? BEZ DWOCH ZDAN! NAJLEPSZY W SIECI!!!
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Jak taki z Ciebie gościu, to proszę o podanie przyczyny zamknięcia mojego konta po 3 latach, zabraniu zebranych punktów z programu.
Nie zamierzam już nigdy polecić tego bukmachera znajomym. Zajmuje dopiero II setce miejsce ( 140 dokładnie ) w rankingu bukmacherów na całym świecie, gdzie nie liczą się tylko kursy, ale kontak i problemy z bukiem. Bwin dla mnie jest na I miejscu jeżeli chodzi o problemy.
 
G 0

goku

Użytkownik
Widzę, że sprawą zajął się nasz ekspert. Proponowałem to w innym wątku. Dajcie znać na czym staneło.
A i jeszcze jedno pytanko. Czy to prawda, że bwin może zamknąć konto bez podania przyczyny? Jeśli tak, to regulamin pozwala na zwyczajne okradanie ludzi. Czy w takim razie to jest zgodne z prawem?? Przecież ten regulamin też chyba musi podlegać jakimś prawom i nie mogą tam sobie napisać co tylko chcą nie??
 
Do góry Bottom