>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

brak run w 1 inningu [MLB]

sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś się w coś takiego bawił, ale ja spróbuje. Sam już gram od pewnego czasu, ale na razie pobawię się wirtualnie. Będę grał na to, że nie będzie run w 1 inningu, kursy tylko powyżej 1.90. W przypadku porażki podwajam stawkę. Żeby szybciej szło to będzie Budżet A i B, zaczynamy od 1000. Kursy z bet365
A:
1. Brewers - Padres @ 1.95 || 50 ⛔
B:
1. Blue Jays - Houston @ 2.10 || 50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
A: 650
3.Blue Jays - Houston @1.95 || 200✅
B: 1000
2.Rockies - Brewers @2.15 || 55✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ciekawi mnie - jak dobierasz spotkania można wiedzieć :?: Czy raczej na chybił trafił ?
Jesli to drugie to zakoncz na fazie testów gre
 
B 3

belfegor1

Użytkownik
Kiedyś grałem tak, ktoś kiedyś gdzieś podawał takie typy.
Zasada była taka:
Mecze rozgrywane są seriami (chyba 3-4 mecze) jeżeli w danej serii w żadnym meczu w 1 inningu drużyny nie zdobyły punktu to w serii rewanżowej gramy progresją na punkt 1 inningu.
Ten system miał wysoką skuteczność.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ciekawi mnie - jak dobierasz spotkania można wiedzieć :?: Czy raczej na chybił trafił ?
Jesli to drugie to zakoncz na fazie testów gre
Patrze na statystyki miotaczy, ostatnie mecze drużyn h2h i każdy kurs powyżej 2 biore w ciemno + czutka (bo to najważniejsze :cool:) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj lepiej skupić sie na statach pierwszego inningi i kto zaczyna spotkanie w line-upie.
Ja bym tak na przykład robił.
I omijał bym mocno ofensywne stadiony ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Tutaj lepiej skupić sie na statach pierwszego inningi i kto zaczyna spotkanie w line-upie.
Na to patrze.
I omijał bym mocno ofensywne stadiony
Nie wiem, które to ofensywne stadiony. Tylko ostatnio z tego co pisałes w Dyskusjach to stadion Colorado ???? Ale jak widzę kurs @2.35 to nie patrze na nic, tylko gram (doświadczenie nauczyło, że warto). Może dziwnie to wygląda, ale zobaczymy po większej próbce czy będzie zysk czy torba ????
Jedziemy dalej
A: 990
4. Blue Jays - Houston @2.10 || 50
B: 1060
3. Rockies - Brewers @2.40 || 58
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
- stadion Yankees jeszcze jest ofensywny , ale z obecnym ich line-upem cięzko to wygląda.
- Texas
- Colorado.
Jak cos mi przyjdzie do głowy to napiszę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom