>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

BRAK REMISÓW

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Poszukajmy 4 spotkań, w których być może nie będzie remisów. Kurs na wszystkie trzy zdarzenia w spotkaniu jest większy niż 2.00.

PRZYKŁAD:

A Legia - Polonia 2.50 2.55 2.80
B Chelsea - Liverpool 2.50 3.30 2.55
C Inter - Udinese 2.30 3.20 3.00
D Milan - Juventus 2.35 3.90 2.45

A-1 B-1 C-1 D-1
A-2 B-1 C-1 D-1
A-2 B-2 C-1 D-1
A-2 B-2 C-2 D-1
A-2 B-2 C-2 D-2
A-1 B-2 C-2 D-2
A-1 B-1 C-2 D-2
A-1 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-2 D-1
A-2 B-1 C-2 D-2
A-2 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-2 D-1
A-1 B-2 C-1 D-1
A-1 B-1 C-2 D-1


Jeżeli postawiliśmy 16 kuponów za stawkę 1 PLN za kupon to w najgorszym wypadku zysk wyniesie 17.80 PLN, a w najlepszym 36.50 PLN.

Jak widać system może przynieść zyski, jednak nie może paść remis w żadnym meczu.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Tak apropo tego systemu to już wiele osób próbowało coś z nim działać, ale jak zawsze nic z tego nie wychoziło, a to dltego, ze w takich meczach bardzo łatwo o remis np. Milan - Juventus to mecz szlagier i remis jest bardzo prawdopodobny!

Ale ciesze sie, ze założyłeś ten temat, bo moze ktoś to wykorzysta!

Według mnie tym systemem najlepiej jest grać na NHL w bet-at-home gdzie kurs na gospodarza i gościa jest załóżmy 2,20 i 2,50 (a takie kursy sie bardzo często zdażają!).
Prawdopodobieństwo też wzrasta, bo remis w hokeju to zawyczaj sprawa przypadku, albo pojedynku dwóch wyrównanych zespołów!

POWODZENIA :!:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie sadze zeby to byl dobry system. W meczch gdzie kurs jest na oba zespoly ponad 2 czesto pada remis, w szlagierach derbach itp. a tak to ciezko jest znalezc pewniaka bez remisu o wysokim kursie na 1 i 2 :;/:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Właśnie też tak myśle że NHL to najlepsze pole do takiego systemu :p ???? Tylko to nie moja działka ja tylko piłka nożna i czasem siatka ;):p To jest prawda że remis w meczu piłkarskim o takich kursach jest bardzo prawdopodobny. Ale właśnie trzeba wybierać zespoły , np. pomiędzy którymi jest jakiś spór, zaciętość , typu Real- Barca , Milan-Inter itp. bo wtedy wiadomo że oba zespoły grają o zwycięstwo ???? W sumie i tak lepszy jest ten sytsem do NHL niż do bali przyznaje ????



Do Wiśłaka: Zamieściłem go bo może komuś się przyda ????
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Na tym systemie można na pewno zarobić, ale trzeba troche w to włożyć kasy i musi sie mieć troche szczęścia!

Sądze też, że warto zwrócić uwage na to jeśli poprzednie mecze w piłce nożnej np. Legia Warszawa - Wisła Kraków kończyły się remisami (załóżmy 3ostatnie mecze pomiedzy tymi zespołami to prawdopodobieństwo teraz wzrasta) [nie znam sie na piłce więc dałem przykład, który mi przyszedł pierwszy do głowy].

Sądze, że podobnie można grać w NHL tylko, ze np. załóżmy tacy New York Islanders zremisowali swoje osatnie 3mecze w lidze z rzedu to w kolejnym meczu szansa remisu jest już minimalna!


Tylko jest jeszcze jeden haczyk buki też patrzą na takie rzeczy i nie wiem czy wtedy zdecydują sie dać kursy powyżej 2,00 na oba zespoły! ;-) :-?
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Nie wiem, dlaczego ludzie nie chcą pomysleć. Zamiat tych 16 kuponów można dać jeden 4-zdarzeniowy 12 i kurs wyjdzie ok.2,50,a więc prawdopodobieństwo wejście kuponu wynosi średnio ok. 40%(nie licząc marży). Tak więc przenosząc to na ten system, gramy 10 takich kuponów 4-zdarzeniowych:
4 weszły-zakładamy, ze średnio na zyskanym, kuponie mamy 150%stawki zakładu. czyli z 16 mamy 24zł, czyli 8zł na czysto (8X4=32zł)
6 przepadło(-6X16=-96zł)
32-96=-64, a więc system obalony
 
Do góry Bottom