>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BRAK REMISÓW

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Poszukajmy 4 spotkań, w których być może nie będzie remisów. Kurs na wszystkie trzy zdarzenia w spotkaniu jest większy niż 2.00.

PRZYKŁAD:

A Legia - Polonia 2.50 2.55 2.80
B Chelsea - Liverpool 2.50 3.30 2.55
C Inter - Udinese 2.30 3.20 3.00
D Milan - Juventus 2.35 3.90 2.45

A-1 B-1 C-1 D-1
A-2 B-1 C-1 D-1
A-2 B-2 C-1 D-1
A-2 B-2 C-2 D-1
A-2 B-2 C-2 D-2
A-1 B-2 C-2 D-2
A-1 B-1 C-2 D-2
A-1 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-2 D-1
A-2 B-1 C-2 D-2
A-2 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-2 D-1
A-1 B-2 C-1 D-1
A-1 B-1 C-2 D-1


Jeżeli postawiliśmy 16 kuponów za stawkę 1 PLN za kupon to w najgorszym wypadku zysk wyniesie 17.80 PLN, a w najlepszym 36.50 PLN.

Jak widać system może przynieść zyski, jednak nie może paść remis w żadnym meczu.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Tak apropo tego systemu to już wiele osób próbowało coś z nim działać, ale jak zawsze nic z tego nie wychoziło, a to dltego, ze w takich meczach bardzo łatwo o remis np. Milan - Juventus to mecz szlagier i remis jest bardzo prawdopodobny!

Ale ciesze sie, ze założyłeś ten temat, bo moze ktoś to wykorzysta!

Według mnie tym systemem najlepiej jest grać na NHL w bet-at-home gdzie kurs na gospodarza i gościa jest załóżmy 2,20 i 2,50 (a takie kursy sie bardzo często zdażają!).
Prawdopodobieństwo też wzrasta, bo remis w hokeju to zawyczaj sprawa przypadku, albo pojedynku dwóch wyrównanych zespołów!

POWODZENIA :!:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie sadze zeby to byl dobry system. W meczch gdzie kurs jest na oba zespoly ponad 2 czesto pada remis, w szlagierach derbach itp. a tak to ciezko jest znalezc pewniaka bez remisu o wysokim kursie na 1 i 2 :;/:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Właśnie też tak myśle że NHL to najlepsze pole do takiego systemu :p ???? Tylko to nie moja działka ja tylko piłka nożna i czasem siatka ;):p To jest prawda że remis w meczu piłkarskim o takich kursach jest bardzo prawdopodobny. Ale właśnie trzeba wybierać zespoły , np. pomiędzy którymi jest jakiś spór, zaciętość , typu Real- Barca , Milan-Inter itp. bo wtedy wiadomo że oba zespoły grają o zwycięstwo ???? W sumie i tak lepszy jest ten sytsem do NHL niż do bali przyznaje ????



Do Wiśłaka: Zamieściłem go bo może komuś się przyda ????
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Na tym systemie można na pewno zarobić, ale trzeba troche w to włożyć kasy i musi sie mieć troche szczęścia!

Sądze też, że warto zwrócić uwage na to jeśli poprzednie mecze w piłce nożnej np. Legia Warszawa - Wisła Kraków kończyły się remisami (załóżmy 3ostatnie mecze pomiedzy tymi zespołami to prawdopodobieństwo teraz wzrasta) [nie znam sie na piłce więc dałem przykład, który mi przyszedł pierwszy do głowy].

Sądze, że podobnie można grać w NHL tylko, ze np. załóżmy tacy New York Islanders zremisowali swoje osatnie 3mecze w lidze z rzedu to w kolejnym meczu szansa remisu jest już minimalna!


Tylko jest jeszcze jeden haczyk buki też patrzą na takie rzeczy i nie wiem czy wtedy zdecydują sie dać kursy powyżej 2,00 na oba zespoły! ;-) :-?
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Nie wiem, dlaczego ludzie nie chcą pomysleć. Zamiat tych 16 kuponów można dać jeden 4-zdarzeniowy 12 i kurs wyjdzie ok.2,50,a więc prawdopodobieństwo wejście kuponu wynosi średnio ok. 40%(nie licząc marży). Tak więc przenosząc to na ten system, gramy 10 takich kuponów 4-zdarzeniowych:
4 weszły-zakładamy, ze średnio na zyskanym, kuponie mamy 150%stawki zakładu. czyli z 16 mamy 24zł, czyli 8zł na czysto (8X4=32zł)
6 przepadło(-6X16=-96zł)
32-96=-64, a więc system obalony
 
Do góry Bottom