>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brąz dla Polski - Kochana Justyna Kowalczyk

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Cudowna Justynka, wspaniały bieg, wielki szacunek, wielkie dzięki. Tak w skrócie mogę skomentować fantastyczny wyczyn naszej Justynki, niestety nie widziałem tego na żywo ale zdążyłem na powtórkę. Wspaniale, jest brąz a mogło być nawet złoto, niestety ostatnie 200 metrów pobiegła trochę słabiej. Ale i tak wielkie dzięki, Justynka uratowała honor polskiej reprezentacji na Olimpiadzie w Turynie. A nikt na nią nie stawiał, nikt w nią nie wierzył a tu taki prezent. Jeszcze raz wielkie dzięki Justynko. :mrgreen:
 
L 0

lordkabal

Użytkownik
Zawsze bedzie niedosyt bo moglo byc lepiej ale nie badzmy az tak wymagajacy to dopiero nasz 7 medal w histori zio brawo justyna swietny bieg i tyle
 
Z 0

zez

Użytkownik
szczerze powiedziawszy to ja juz nie liczylem na medal na tych IO, tym wieksza z niego radosc
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Chyba nikt na to nie liczył i dlatego taka radość. Jeszcze raz dzięki Justynko. ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A ja przed Igrzyskami mialem cien nadzieji na medal Justyny .Ale po tym wypadku kiedy zaslabnela na trasie to juz myslalem ze nieda rady nic osiagnac.A tu taka niespodzianka tym wieksze gratulacje do ktorych sie dolanczam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom