>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium 17.11.2005

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Mecz: Bor. Dortmund - Bayern Munchen

Godzina: 15.30

Kursy(STS): 3.60 3.20 1.85 1.69 1.17

Statystyki ligowe:
Bor. Dortmund zajmuje obecnie 8 pozycję.
Mecze u siebie: 4 2 2 10-7
Łącznie: 5 6 5 22-22 21 pkt
Bayern Monachium jest Liderem Bundesligi.
Mecze na wyjeździe: 5 2 1 13-8
Łącznie: 13 2 1 33-11 41 pkt

Ostatnie mecze:
W ostatnich dwóch tygodniach Bor. Dortmund rozegrała dwa spotkania:
2005-12-10 Eintracht Frankfurt - Bor. Dortmund 2-0
2005-12-03 Bor. Dortmund - Hannover 96 0-2
a Bayern Monachium trzy:
2005-12-11 Bayern Munchen - Kaiserslautern 2-1
2005-12-07 Club Bruges - Bayern Munchen 1-1
2005-12-03 VfB Stuttgart - Bayern Munchen 0-0

Bardzo bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Bundeslidze. Borussia Dortmund podejmuje na własnym boisku lidera rozgrywek i raczej ciężko będzie im o zwycięstwo w tym meczu. Patrząc na lidera rozgrywek można przypuszczać ze ostatnio za bardzo mu nie idzie. Z ostatnich trzech meczy wygrał tylko jeden i to z ostatnią drużyną. Być może Bayern przeżywa jakiś kryzys ,ale nie sądze. Myślę że nasz rodzynek w tym meczu czyli :mrgreen: Ebi Smolarek :mrgreen: w pojedynke nie wygra tego meczu. Ja mogę tylko powiedzieć ze nie jestem w 100% pewny wygranej Bayernu dlatego...
Mój typ: X2

A wasze? :mrgreen:
 
H 0

h2o

Użytkownik
Według mnie tu zdecydowanym faworytem jest Bayern. Dortmund sprawuje się ostatnoi tragicznie, grają słabo i wygrywają tylko z najsłabszymi. Jedynym ich atutem jest własne boisko, gdyż według statystyk grają tam dużo lepiej niż na wyjazdach. Jednak dla mnie jest tylko jeden zwyciesca tego spotkania - Bayern.

Mój typ: 2
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Ja tutaj pokusiłbym sie o remis, w końcu Ebi musi zacząć szczelać, i tak naprawdę oglądając ostatni mecz Dortmundu moge stwierdzić, że grali dobrze i są w stanie zremisować liderem. No właśnie a co do lidera to właśnie on szczęśliwie wygrywał ze słabiakami ostatie czasy, wiadomo, że mobilizacji im nie zabraknie zwłaszcza, że zwycięstwo zapewnia im pierwsze miejsce dzięki czemu święta będą mieli spokojne ????
Co do ekipy Dortmundu to ich największym problemem jest wąska kadra, trener niema kogo zmienć z podstawowego składu = zmęczenie zawodników którzy nie mają szansy wypocząc, oraz przymusowa gra na pozycjach które im nie leżą

Mój typ: x
Typy ekspertów: 2
Under/over: no bet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym meczu padnie 2. Borussia jest w słąbej formie, 2 mecze pod rząd przegrała i nic nie zanosi na przełamanie tej passy. Do tego kłopoty kadrowe...
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Borussia Dortmund 1 - 2 Bayern Monachium

BRAMKI:
A. Karimi 53 min. (0:1)
C. Pizarro 73 min. (0:2)
F. Kringe 79 min. (1:2)

KARTKI żółte:
S. Gambino (Dortmund) 90 min.
A. Ottl (Bayern) 90 min.
Z. Roberto (Bayern) 91 min.

KARTKI czerwone:
K. Saka (Dortmund) 89 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom