>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

booryss ...:::: RTS ::::...

booryss 66

booryss

Użytkownik
Witam, i ja postanowiłem wrowadzić swoje przemyślenia i typy, zaczyam od budżetu 24 zł ???? obstawiam single lub double, czas nauczył mnie unikać taśmówek jak ognia ???? jak narazie gram za małe sumy ale jak wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia.. Zobaczymy co z tego będzie, życze wszytskim powodzenia .... ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Bursaspor - Glasgow Rangers ⛔⛔⛔ ????
typ: 2
kurs : 3,55
Stawka : 10 zł
Ewk : 35,50 zł

Benfica - Schalke 04 ✅✅✅
Typ : 2
Kurs : 4,25
Stawka : 2 zł
Ewk : 8,50

Werder - Inter Mediolan ⛔⛔⛔
Typ : X
Kurs : 3,30
Stawka : 2 zł
Ewk : 6,60

Barcelona - Rubin ✅✅✅
Typ : Barcelona strzeli pierwsza bramkę
Kurs : 1,50
Stawka : 5,50
Ewk : 8,25

Benfica - Schalke 04 ✅✅✅
Typ : Schalke strzeli pierwsza bramkę
Kurs :1,55
Stawka 10 zł
EWk: 15,50

BILANS : 26,75 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
powyżej to typy z dnia wczorajszego, szkoda mi rengers bo ladnie sie bronili ale dali sobie wbić juz prawie w samej końcówce, zakłady na sztrelenie bramki grałem a zakładach live.
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Bayern - FC Basel ✅✅
Typ : 2
Arsenal (-1) - Partizan ✅✅
Typ : 1
SR Kurs : 1.95
Stawka : 5 zł
EWK : 9,75 zł

AC Milan - Ajax ⛔⛔⛔
Typ : 1
Kurs : 1.90
Stawka : 7,75 zł
EWK : 14,72

Arsenal - Partizan ✅✅✅
Typ : Sami Nasri strzeli
Kurs : 2,25
Stawka : 5
EWK : 11.25

BILANS : 26 zł

Takie moje typy na dzis ???? może zagram jeszcze cos na żywo ???? jak widac stawki i ewentualne wygrane nie sa za bogate, ale po czasach wielkich ewentualnych wygranych na tasiemnach i kupie kasy przegranych w realu dopuscilem do siebie troche zdrowego rozsądku i pokory. Zobaczymy co dzis sie z teo urodzi ???? pozdrawiam ????

Nie powiem, troche mnie zawiedli piłkarze Milanu, ale suma sumarum dobrze ze sie Ajaks przebudził, bo mam nadzieje ze tak to mozna nazwac i zaczną grać wkońcu na swoim poziomie.
Z pozostałych meczy to troche Arsenal mnie nastraszył ale jednak pokazal dobra piłke i ladnie mi kupon zrobił.
Podsumowując lige mistrzów ciesze sie tylko ze nie jestem na ⛔ bo raczej zawrotnej sumy na niej nie zarobilem, no ale lepiej mała łyżką a stale ????
Zobaczymy co przyniosą kolejne dni ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Luton - Charlton ✅✅✅
Typ : 2
Kurs : 2,20
Stawka : 5 zł
EWK : 11 zł
BILANS : 32 zł
Raczej staram sie unikać pucharów, ale ze nie był mały wybór to tak z ciekawosci zagrałem ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
QPR - Watford ⛔⛔⛔
Typ : 1
Heracles - VVV Venlo ⛔⛔⛔
Typ : 1
Śr Kurs : 2,20 zł
Stawka : 10 zł
EWK : 22 zł

Polska - Bośnia i Hercegowina ⛔⛔⛔
Typ : 1
Kurs : 1,90
Stawka : 10 zł
EWK : 19 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
ZAŁad LIVE
Polska - BiH ⛔⛔⛔ ????????????
Typ : Polska strzeli pierwsza bramke ???? 20 min )
Kurs : 1,60
Stawka : 10 zł

Podkusiło mnie :;/: niewiele 3 min po postawionym zakładzie Polacy stracili bramke ! szybko stracony pieniadz, ale nauczka na przyszlosc zeby nie byc tak pazernym !! samo życie :;/:

Bilans : 2 zł ( przy czym 2 kupony w trakcie gry, więc mam nadzieje ze sie odbije ???? )
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
ZAŁad LIVE
Polska - BiH ⛔⛔⛔
Typ : Polska strzeli pierwsza bramke przy stanie 2:2
Kurs : 1,80
Stawka : 2
EWK : 3,60

BILANS : 0 zł !!!!

No i stało sie ! nie wiem za brdzo co napisac :;/: Nie pokazali sie dzisiaj nasi gracze za dobrze, wiekszość nie wykorzystała swojej szansy.
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Jako ze spłukałem sie dziś do zera ???? ???? ???? Pasuje zrobić jakieś podsumowanie wpłacić kojeną kwote ( 30 zł ) i zacząć od nowa, bardziej analizując i nie dać ponisić sie chwili i emocja, tego sobie życze ????
PODSUMOWANIE
Ilość Kuponów :14
Pozytywnych : 6
Negatywnych : 8
Ilość Wydarzeń :16
Pozytywnych : 7
Negatywnych : 9
Średni kurs :2,26
Najwyższy Kurs :4,25 ( trafinoy :grin: )
Najniższy kurs : 1,50​
YIELD : - 27,20 ⛔⛔⛔
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
:hokej: Ottawa Senators - New Jersey Devils ✅✅✅
Typ : 1
Kurs : 2,15
Stawka : 10 zł
EWK : 22,15
Przy tym zdarzeniu chciałbym złożyć podziękowania użytkowniowi OrngCrsh, którego analiza spotkania i reptuacja przekonały mnie do grania tego spotkania. Propsy ????
???? Washington Wizards - NY Knicks ✅✅✅
Typ: 2
???? Golden State Warriors - Miami Heat ✅✅✅
Typ: 2
SR Kurs : 1,87
Stawka : 5
EWK : 9,35 zł
BILANS : 45,85 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
West Ham - Manchester City ✅✅✅
Typ : 2
Kurs : 1,80
Stawka : 10 zł
EWK : 18 zł

Bayern - St Pauli ✅
Typ : 1
Borussia Dortmund - Werder ⛔
Typ : 2X
Hamburg - Bayer Leverkusen ✅
Typ : Oba zespoły strzelą gole : Tak
SR KURS : 4,20
Stawka : 2,85
EWK : 11,97

Everton - Wigan ⛔
Typ : 1
Sevilla - Almeria ⛔
TYp ; 1
Valenciennes - PSG ✅
Typ : 2X
SR KURS : 2,54
Stawka : 5 zł
EWK : 12,70

BILANS : 46 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
ZAKLAD LIVE :
De Graafschap -PSV ⛔
Typ : PSV strzeli pierwszy bramke
Kurs :2,50
Stawka : 5 zł
EWK : 12,50

Cos mi ostatnio live nie wchodza, skupie sie chyba na normalnych typach a live sporadycznie ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks ⛔
Typ ; 2
Kurs : 2,75 zł
Stawka : 3 zł
EWK : 8,25 zł


New York Islanders - Atlanta Thrashers ✅
Typ : 2
Kurs : 2,20 zł
Stawka : 5 zł
EWK : 11 zł

BILANS : 44 zł

Kolejna noc na delikatym plusie ???? powoli tworzy mi sie reguła ze przez dzień przegrywam na glupich, tzn nie do konca przemyslanych zasadach a w nocy po trochu odrabiam ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Vitesse Arnhem vs Ajax Amsterdam ✅✅✅
Typ : 2
Kurs : 1,55
Stawka : 10 zł
EWK : 15,50 zł

Stawiam na Ajax ponieważ, maja nowego trenera który wniósł dużo świeżości do zespołu, co bylo zreszta widac na San Siro, Ajax juz w tej rundzie stracił dość pkt, na 15 mozliwych zdobył zaledwie 5 ! a każda passa nawet ya zła musi sie kiedys odmienic.

Bologna vs Milan ✅✅✅
Typ : 2
Kurs :1,55
Stawka ; 10 zł
EWK : 15,50

mecz Dawida z Goliatem. Milan lider Serie A Bologna zespół raczej niszujący w lidze chodz dwa ostatnie spotkania wygral. ZA Milanem przemawia fakt iz prawie cały pierwszy skład odpoczywał podczas spotkania z Ajaxem. Oraz drugi smaczek Ibra bedzie chciał strzelić dzis bramki aby gonic Di Natale, który ma juz 2 bramki przewagi. Milan ma także najlepsza defensywe w Serie A także myśle ze było by tu nawet można zagrać handicap ALE ja zagram bardziej asekuracujnie ????

Jak narazie tyle, poczekam jak sie rozwiną te mecze i mysle ze cos dzis jeszcze zagramy : bede myslal nad Freiburg -Moenchengladbach, Mallorca-Santander ,Zaragoza - &quot;Galaktyczni&quot;(-1) i mam jeszce kilka cichych typow ale zobaczymy jak bedzie przebiegał ????
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Bologna vs Milan ✅✅✅✅
Typ :Zlatan Ibrahimovic strzeli bramke
Kurs : 2 zł
Stawka : 5 zł
Ewk : 10 zł

j.w Milan mało traci dużo strzela, Zlatan na 14 meczy w Serie A zdobyl 9 bramek, i co najlepsze zdobywał po jednej bramce w meczu, takze tylko w 5 meczach ne trafiał. Ostatnio nie trafił nic z Ajaxem wiec moze teraz cos ustrzeli. Ale to tylko takie gdybanie moje ???? a tak poza tematem wogle to bardziej mi sie podoba jego gra w Milanie niz w Dumie Katalonii, jego styl gry i charakter bardziej pasuje do bardziej silowej Serie A niz technicznej La Ligi.

BILANS : 60 zł


No i do wczesnego popołudnia wszytsko idzie jak należy ???? dziś będe grał stopniowo i kontrolował mecze i z biegiem wydarzeń dokładał kupony ????
Kojeny kupon to dubelek ????

Mecz :Charlton - Walsall ⛔⛔⛔
Typ : 1
Mecz: Freiburg - Borussia M&#39;gladbach ✅✅✅
Typ :1
ŚR Kurs : 2,66
Stawka : 5 zł
EWK : 13,30 zł

Tak na bierząco i bez komentarza, chodz przy wyborze meczu Freiburga kierowałem sie głównie brakiem kilku podstawowych zawodników w i tak słabo brająej Borusii. Zobaczymy co sie z tego meczu urodzi .

Szkoda mi tylko tego kursu na Freiburg, Charlton dołożyłem w sumie to z pazerności bo sie wydawał pewny mecz, no ale jak widac bez analizy i na pale to na dłuższa mete nie da sie grac. Freiburg bardzo ladnie gra w tym sezonie i jest niewatpliwie niespodzianka rundy jesiennej.

BILANS : 55 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
GRamy dalej ????

Mecz : Mallorca - Rancing Santander ⛔⛔
Typ : 1
Kurs : 1,65
Stawka : 10 zł
EWK : 16,50

BILANS : 45 zł

Piłkarze mallorcy przegrali na własną prośbe, praktycznie cały mecz kontrolowali przebieg gry, brakowało tylko wykończenia i zemściło sie to w doliczonym czasie gry !
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Wiec to co zarobiłem wczesnym popoludniem poszlo w ... ???? ale taka gra, teraz zagram troche ryzykownie, ale ...

Spotkanie : Zaragoza - Real Madryt ✅✅✅
Typ : Ronaldo strzeli
Kurs : 1.50
Stawka : 20 zł
EWK : 30 zł

ale, Ronaldo strzela ze słabymi rywalami czesto a do takich trzeba zaliczyć Zaragoze. Jest to najwyższa stawka postawiona ostatnimi czasy, mam nadzieje ze sie nie przyjade na szybkiej checi odrobienia ???? Pazerny dwa razy traci ... zobaczymy ????

No i siedzi ???? pierwszy raz sie cieszylem chyba z bramki dla realu :razz:
Na dzis to chyba juz tyle, nie ma co kusic losu, jestem troche do przodu wiec nie jest zle ???? A i tak z zasady nie stawiam barcelony, gdyz jestem zdania ze ulubionego klubu nie obstawiam ????
Chyba ze jeszce postawie dzis Juve - Lazio ale nie wiem jak i czy wogle ???? pozdrawiam

BILANS : 55 zł
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Valencia - Osasuna
Typ : 1
Bursaspor - Kasimpasa
Typ : 1
Manchester United - Arsenal
Typ : Padnie więcej niż 1,5 gola

ŚR KuRS : 2,19
STAWKA ; 10 zł
EWK : 21,90

Bilans :
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Nashville Predators - New York Islanders
Typ : 1
Kurs : 1,65
Stawka : 10 zł
AKO ; 16,50 zl

[B]San Jose Sharks[/b] - Dallas Stars
Typ : 1
Kurs : 1,80
Stawka : 10 zł
AKO ; 18zł

BILANS : 41,50
 
Do góry Bottom