>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bony z serwisów do bet-at-home

Status
Zamknięty.
S 0

sowa_90

Użytkownik
Witam!! A Znacie teraz jakies stronki które daja chodz by Bon na 2 zł za Free?? .i co trzeba zrobic zeby dostac ?? ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Witam!! A Znacie teraz jakies stronki które daja chodz by Bon na 2 zł za Free?? .i co trzeba zrobic zeby dostac ?? ????
Ja dostałem już 3 bony bet-at-home za kazdym razem od innego serwisu.

Podaje SERWISY ktore przysłały mi bony (oczywiscie uprzednio trzeba sie w nich zarejestrowac)

1) LIGA TYPERÓW
2) http://WWW.PRV.PL
3) http://www.ligapolska.biz


Z tych trzech dostalem wiec napewno przysylaja.

Slyszalem tez ze podobno bajer.pl i home.pl tez przysylaja ale nie mam dowodu bo od nich nie dostalem.


Kto zna jakies jeszcze niech dopisuje !
 
S 0

sowa_90

Użytkownik
OK Dzieki Zalogowałem sie na Lidze Polskiej i na Meila przysyłaja Bonik.?? a Wlasnie jeszcze jedno jak juz mam konto na BAH tylko 0 zl to moge tym bonem .uzupelnic ??.Sorki za pytania ale jestem Nowy ???? ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
impulsive jak dawno te bony dostales ?
Chialem sprawdzic ale nie moge wejsc na strone bet-at-home.

Wyskakuje mi ponizszy komunikat :

Our website is down due to maintenance. Thank you for your understanding. Your bet-at-home.com team. Your bet-at-home.com team.

Ale pierwszy dostalem dosc dawno okolo pol rok utemu, nastepny chyba ok. 2 m-ce pozniej a ostatni chyba jakos w styczniu.
I narazie cisza, nie dostalem czwartego...
 
P 0

przemek1982

Użytkownik
Dostalem narazie dwa, z serwisow:

epuls.pl
bajer.pl


z tym bajerem bylo o tyle smiesznie ze przyjeli mi bon pomimo tego ze w mailu byla podana data waznosci i bon teoretycznie nie byl juz wazny ;) (rzadko sprawdzam maila, na ktory go dostalem)


Swoja droga... czy przypadkiem w regulaminie bet-at-home nie ma czegos o tym, ze mozna wykorzystac maksymalnie jeden bon? Poprawcie mnie jesli sie myle ;)


Pozdrawiam,
Przemek
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Swoja droga... czy przypadkiem w regulaminie bet-at-home nie ma czegos o tym, ze mozna wykorzystac maksymalnie jeden bon? Poprawcie mnie jesli sie myle Wink

! bon na 1 konto gracza z danej seri bonów czyli jest akacja rozdawania bonów to z tej seri tylko mozesz 1 bona sobie doladowac:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom