>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BoNy Od Betathome.pl

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zakładamy nowe konto pocztowe na wp. Zakładamy nowe konto na bet-at-home. Wchodzimy na swoj nowo załżony profil na wp. W przeglądarce odpalamy magiczny link

http://profil.wp.pl/mailingcodes.html
I mamy ile bonów chcemy. Niestety tylko na jednym koncie na &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; mozemy uzyc 1 bon z wp.
Nie całkiem. To nie prawda np. założymy 10 kont na wp i dostaniemy 10 bonów. Jeszcze jestc takie coś jak IP. Jeden bon &quot;leci&quot; do posiadacza IP, a nie konta wp. Jeżeli masz stałe IP to zapomnij o kilku bonach w taki sposób.

Co innego jeżeli masz dynamiczne IP...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin a jak można przestawić żeby IP było dynamiczne???
Dynamiczne przydzielanie adrsu IP, mają tylko abonamenci neostrady (nie każdej opcji).
Ci którzy mają radiówki itp. mają trudną sytuacjie. Pozostaje im adres proxy, czyli IP nie nasze, ale dostępne. Proxy wpisujemy albo w przeglądarce, albo są do tego programy. Jeżeli ręcznie, to najpierw w sieci szukamy dobrego, wolnego i szybkiego aresu proxy, następnie wpisujemy go w opcjach przegladarki.

P.S Doszły mnie słuchy, iż na onet rozdają (będzie rozdawał czy rozdawał :roll: ) bony na bet-at-home
 
G 0

gofer334

Użytkownik
informuje wszystkich forumowiczow aby nie zawierac transakcji z Wolf_19! kawał oszusta i tyle! moderatorów prosze o pomoc w tej sprawie
 
C 0

cezar

Użytkownik
co do bonow na wp to mozna np isc do kolegi, babci,cioci czy kogokolwiek z dostepem do netu i od niego zalogowac sie na wlasna poczte wp i odpalic ten magiczny link :mrgreen: i mamy nowy kod z bonusem do BAH ???? a czy posiadanie wielu kont na BAH jest legalne ? :roll:
 
N 0

nitro2005

Użytkownik
Witaj!

Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom onet.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 5,-- PLN

Aby zrealizować swój bon proszę postępuj następująco:

Odwiedź stronę bet-at-home.com
Zaloguj się przy pomocy swoich danych użytkownika. Jeżeli nie masz jeszcze u nas swojego konta gracza, możesz je za darmo założyć na stronie bet-at-home.com w ciągu 1 minuty,
Przejdź do KONTO GRACZA/Wpłata/Zrealizuj bon i podaj kod bonu.

Wartość bonu zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza i w każdej chwili będziesz mógł rozpocząć grę!






DOSTALEM COS TAKIEGO I KOD KTORY ZAMNENIE NA 5 ZL Z ORANGE JEZELI KOMUS PASUJE TO PROSZEO KONTAKT [email protected]
 
K 0

kapi1

Użytkownik
wlasnie dajcie jakiegos bona bo juz nie mam kasy najlepiej z onetu.....wogole o co chodzi z ta kampania onetu??moze mi ktos wyjasnic??
BArdzo bym prosil ,z gory dzieki ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
wlasnie dajcie jakiegos bona bo juz nie mam kasy najlepiej z onetu.....wogole o co chodzi z ta kampania onetu??moze mi ktos wyjasnic??
BArdzo bym prosil ,z gory dzieki ????
proste dostawałi ludzie na mejla na onet bony ,ale trzeba było mieć zaznaczone w zainteresowaniach ze interesujesz sie sportem i bukmacherka chyba :wink:
widziałem że ludzie dzisiaj dostawali nawet bony na onet więc próbujcie :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom