>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bony BAH

Status
Zamknięty.
P 0

pakis18

Użytkownik
ja mam niepotrzebny bonus,jak by co to pw domnie ja ci później odpisze,jak by co to też kiedyś mi dasz jakiś niepotrzebny bonus ???? ???? ????
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Generalnie można wykorzystać jeden kod z kampani na jedno konto ????

Ja dostałem na WP i na Onet. Wpisalem obydwa ???? Weszly ????

Na BAH mozna miec tylko jedno konto ????
 
J 0

jacekpl

Użytkownik
Na BAH mozna miec tylko jedno konto
W regulaminie na &quot;100 % bonus&quot; napisane jest, że &quot;Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza, mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa&quot;. Wniosek z tego taki, że jednak można mieć więcej niż jedno konto.
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
W regulaminie na &quot;100 % bonus&quot; napisane jest, że &quot;Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza, mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa&quot;. Wniosek z tego taki, że jednak można mieć więcej niż jedno konto.

Cytat z FAQ na BAH na pytanie:

Czy mogę otworzyć więcej jak jedno konto gracza?

odp:

&quot;Każda osoba może otworzyć i mieć tylko 1 konto gracza. Jeżeli zapomniałeś danych dostępu do swojego konta, zamów je poprzez klikniecie na link &quot;Zapomniałem hasła&quot;, który się znajduje obok przycisku Login na stronie głównej i postępuj zgodnie że wskazówkami.&quot;
 
A 0

akuz

Użytkownik
Ciekawe jak to jest bo ja np mam 3 konta na te same dane wiec zastanawiam sie czy nie bede mogl wyplacic wygranej z powodu posiadania kilku kont? A jesli tak to jak skasowac konto?
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Nie wiem jakie są restrykcje odnośnie posiadania większej ilosci kont.

Ja mialem dwa i napisalem do nich maila z prosba o skasowanie jednego konta. Podalem dane oraz numer konta i informacje ze bede korzystal z tego drugiego
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Czy ma ktos moze na zbyciu jakies bony ?? I tak nie mozna wszystkich uzyc, a na przyszlosc mo|na liczyc na moja pomoc!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ile razy powtarzać, iż nie piszemy prośb o bon. Jeżeli ktoś ma na zbyciu jakiś bon może napisać.
Ale ludzie, jak sępy, dajcie, dajcie, kto ma niech da... ehhh 8)
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
Ja dostałem na onet ten bon 5 pln ale dobrze że zajrzałem na Forum i że napisaliście że na poczte wp też wysyłają bo przypomniałem sobie nagle o mojej starej poczcie i tym sposobem mam razem + 10 pln ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom