>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusy, promocje dla "nowych"

D 0

danioz

Użytkownik
Witam.
Swoje konto na Bet at home zarejestrowałem już w kwietniu 2010, ale nigdy z niego nie korzystałem, nie wpłacałem - nic. A więc mam pytanie, czy jeśli teraz będę chciał wpłacić po raz pierwszy, to będę mógł skorzystać z jakiejś promocji czy coś?
I jeszcze 1: Czy bet at home będzie chciało (np jak wygram...) ode mnie jakieś dokumentu potwierdzające wiek, tożsamość, konto bankowe czy coś w tym stylu? Np. BetClic tak ma.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Większość bukmacherów ma w regulaminie punkt, nakazujący wpłatę środków w określonym terminie aby ubiegać się o bonus.
Jeśli rejestrowałeś konto tak dawno to jedynym rozwiązaniem jest kontakt z supportem. Może przyznają Ci jakiś bonus choć szczerze w to wątpię.
BAH zazwyczaj nie prosi o skany dokumentów przy wypłacie
 
D 0

danioz

Użytkownik
Aha, bo mam konto i gram przede wszystkim na BetClicku, i zastanawiam się nad BAH, ale też nad BetFair, ale ten buk nie wzbudza specjalnie mojego zaufania. Wiesz może czy tam wymagane są jakieś dokumenty potwierdzające, np. po wygranej, wypłacie? Zresztą dość skomplikowany ten buk.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Aha, bo mam konto i gram przede wszystkim na BetClicku, i zastanawiam się nad BAH, ale też nad BetFair, ale ten buk nie wzbudza specjalnie mojego zaufania. Wiesz może czy tam wymagane są jakieś dokumenty potwierdzające, np. po wygranej, wypłacie? Zresztą dość skomplikowany ten buk.
Przede wszystkim Betfair jest giełdą zakładów i dlatego może wydawać się skomplikowany. Jeśli nie chcesz się uczyć &quot;obłsługi&quot; to znajdź sobie innego.
Jest ich na prawdę sporo: Najlepszy bukmacher internetowy
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak.
Generalnie dokumenty wysyła się wszędzie.
Jeśli nie jesteś pełnoletni to odpuść sobie granie albo zostań w BAH bo nikt inny Cię nie zaakceptuje na dłuższą metę a już na pewno nikt Ci nei da bonusu bez weryfikacji.
Jeśli nie chcesz pokazywać dokumentów z innych powodów to mogę Ci tylko powiedzieć to co mówią buki - że dokumenty są chronione. Czy tak jest w praktyce? Raczej tak... ale wiadomo, że wypadki się zdarzają.
Jeśli i to Ci nie odpowiada to zostają bukmacherzy naziemni ????

Koniec tematu weryfikacji.
 
D 0

danioz

Użytkownik
Tak.
Generalnie dokumenty wysyła się wszędzie.
Jeśli nie jesteś pełnoletni to odpuść sobie granie albo zostań w BAH bo nikt inny Cię nie zaakceptuje na dłuższą metę a już na pewno nikt Ci nei da bonusu bez weryfikacji.
Jeśli nie chcesz pokazywać dokumentów z innych powodów to mogę Ci tylko powiedzieć to co mówią buki - że dokumenty są chronione. Czy tak jest w praktyce? Raczej tak... ale wiadomo, że wypadki się zdarzają.
Jeśli i to Ci nie odpowiada to zostają bukmacherzy naziemni ????

Koniec tematu weryfikacji.
W takim razie mogę grać na BAH i mam ogarnięte konto na BetClicku.
Nie mam jeszcze 18 lat, ale daję rade ????
 
Do góry Bottom