>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Bonus w Pokerstars - dobierz dodatkowych 600$

al_capone 6,3K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Dołączył
10/2005
Posty
11627
Miasto
Chicago

Bonusy na PokerStars
100% bonusu za pierwszą wpłatę
Wpłać pierwszy raz pieniądze na swoje konto w PokerStars, wpisując kod STARS600, a my przyznamy Ci bonus w wysokości 100% wpłaty aż do $600! Możesz dokonać do trzech promocyjnych wpłat (łącznie na maksymalną kwotę bonusu) w ciągu 90 dni – dzięki temu w pełni wykorzystasz przysługujący Ci bonus.
Po dokonaniu wpłaty lub wpłat rozpoczniesz uwalnianie bonusu, polegające na zebraniu określonej ilości (17-krotność dla USD, dla innych walut wartości podano w tabeli poniżej) punktów VPP. Bonus będzie uwalniany w ratach po 10 jednostek ($10, £10, €10 itd.) – każdą otrzymasz po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów VPP (np. rata $10 jest uwalniana za 170 punktów VPP). Na uwolnienie pełnej kwoty bonusu masz sześć miesięcy od momentu dokonania każdej wpłaty. Po zebraniu wszystkich wymaganych punktów VPP (17-krotność należnego bonusu), cała nagroda trafi na Twoje konto.
Bonus dla różnych walut
Poniższa tabela pokazuje, jaki bonus można uzyskać w określonych walutach oferowanych na PokerStars* i ile punktów trzeba zdobyć, by je uzyskać.
Waluta Maksymalna kwota bonusu Mnożnik punktów USD ($) 600 USD 17 VPP za 1 USD EUR (€) 465 EUR 22 VPP za 1 EUR GBP (£) 390 GBP 26 VPP za 1 GBP CAD ($) 625 CAD 16 VPP za 1 CAD * Dane dotyczące walut są poprawne na dzień, w którym opublikowano powyższe informacje, jednak mogą one ulec zmianie. Aktualne wartości znajdziesz zawsze w Kasjerze w oprogramowaniu PokerStars.
Szczegóły dotyczące promocji i przykłady jej działania znajdziesz na stronie poświęconej bonusowi powitalnemu.
Bonusy za ponowne zasilenie konta (reload)
Co jakiś czas PokerStars oferuje swoim graczom, którzy spróbowali już gry za prawdziwe pieniądze, bonusy za ponowne zasilenie konta. O bonusach typu „reload” informujemy w specjalnych mailach, publikujemy szczegóły na naszej stronie, a także w oprogramowaniu do gry. Zalecamy regularne śledzenie naszych komunikatów promocyjnych.
Informacje o bonusach
Na PokerStars znajdziesz jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert bonusowych w sieci. Stanowią one wspaniały sposób na zwiększenie swojego bankrolla (funduszy przeznaczonych na grę). Aby je otrzymać wystarczy dokonać wpłaty i zacząć grać w największym na świecie internetowym serwisie pokerowym. PokerStars zapewni Ci najlepsze w sieci pokerowe doświadczenia, a bonusy to tyko jeden ze sposobów nagradzania naszych graczy.
Nie masz konta?
Zarejestruj się w Pokerstars &lt;&lt;---