>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus urodzinowy - pomocy

Status
Zamknięty.
M 14

mrbork

Użytkownik
Mam do Was gorącą prośbe czy moglibyście wskazać buki w których dostaje się w ramach urodzin jakieś freebety bez depozytu,spiny itp. ??

Tak się sklada że jutro jest ten dzień,więc proszę napiszcie na którego buka mogę liczyć.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
każdy buk coś daje ???? ???? tylko daje bonus ze jak wpłacisz 40zł to dostajesz 40 zł na takiej zasadzie działa w Bwin :spokodfhgfh: czyli będziesz miał 80zł:]
 
K 0

kamyk0

Użytkownik
Po mordzie daje a nie bonusy. Miałem w ubiegłym tygodniu urodziny to wiem. Tylko bah 10 PLN i ich filia z koniami 100% do 20 euro chyba. Reszta cisza.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
O to jest już za co zagrać,teraz pytanie czy bwin i centrebet również ?
jest juz za co grac, ale dzieciak neo. Idz kopac rowy i wplac sobie 5 dych a nie pomocy pomocy ratunku aaa dadza mi cos na urodziny ? zenada z tymi dziecmi na tym forum
 
M 14

mrbork

Użytkownik
no nie wiem jak ty ale taka kasa rozmnożona poprzez tego typu mini bonus to podwójna radość...

odnośnie braku kasy to zamrozili mnie w bah-u postawiłem na debel Mattek-Sands/Raymond - Schavione/Vinci 2 dni temu i nadal nie moge grać (do wygrania 102zł).Nawet prośby o anulowanie nie moge wyslać bo dziś nie pracują ;/
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dokładnie mam to samo z tym deblem, a dzisiaj pewnie będzie znowu padać...a co do urodzin to bah mi nie dał, ale bwin od depozytu, na bwinie jest dobrze, że te bonusy są praktycznie bez obrotowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom