>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus reload od betsafe 100% do 500zl dla wybranych

jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, oto mail ktory dostalem przed chwilka
Betsafe
Czas, abyś powrócił do akcji, czeka na Ciebie bonus reload 500 PLN i darmowe 20 PLN! Rozpocznij grę z wielkim uderzeniem!
Oto, jak odebrać swój darmowy bonus oraz bonus reload:
1. Przejdź do zakładki ‘Dostępne bonusy’ w prawym górnym rogu i aktywuj darmowy bonus 20 PLN
2. Dokonaj wpłaty minimum 40 PLN, przejdź do sekcji “dostępne bonusy” i odbierz swój bonu. Wpłata w wysokości minimum 500 PLN pozwoli Ci odebrać maksymalny bonus.
3. Twój bonus będzie gotowy do wykorzystania natychmiast po jego aktywowaniu!
Bonusy mogą zostać wykorzystane zarówno w Zakładach Sportowych jak i w Kasynie - ze strony oraz za pośrednictwem urządzeń mobilnych!
Oferta darmowego bonusu jest ważna do 2012.09.07. 23.59. Bonus reload jest ważny do 2012.09.14. 23.59.
&gt;&gt; Zarejestruj się w Betsafe &lt;&lt;

szukajac warunkow obrotu klikajac link o &quot;przeczytaj wiecej tutaj&quot; natrafilem tylko na takie cos
6. Obrót w Zakładach Sportowych:
A) Obroty w całym serwisie Zakładów Sportowych w tym Zakładach Sportowych na Żywo oraz Mobile wliczają się do warunków obrotu.
B) Jeśli kupon posiada unieważnione zdarzenie, ten kupon nie wlicza się do wymagań dotyczących obrotu bez względu na powód unieważnienia zdarzenia na tym kuponie.
obroty w calym serwisie zakladow - rozumiem przez to ze kursy 1.01 rowniez wliczaja sie do obrotu, szkopol w tym ze nie widze nigdzie ile razy trzeba to obrocic
mial ktos juz tego maila ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gram u dziadów trzy lata a dostaje jedynie do 100 zł co jakiś - długi - czas.
żenada :p
jak można wywnioskować, dosyć łatwo - nie dostałem.
 
M 8

matryks20

Użytkownik
a darmowy zaklad, nie wynika z maila, ze nalezy wplacic i skorzystac z bonusu 100 % ;/ tylko wejsc i bonus powinien byc dostepny.

darmowe 20 Pln powinno byc dostepne za 2-3 godziny.
Info z chata.
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
pani na czacie powiedziala ze obrot bonusem reload do 500zl 6x po kursach 1.5
a obrot 20zl 10x po kursach 1.5
ciekawe promo
 
waska 131

waska

Użytkownik
Dobra promocja , obracamy praktycznie tylko bonusem , wiec jak wpłacimy 500zl dostaniemy drugie tyle , mamy 1000zl i do obrócenia bedzie 3 tysiace , info z czatu
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Bez huraoptymizmu bo użytkownicy tego forum czekają na wypłatę środków od blisko tygodnia. Coś im się z wypłacalnością popsuło...
EDIT DOWN: Chodzi o wypłatę na konto bankowe.
 
M 8

matryks20

Użytkownik
jesli jest tak jak mowisz, to tym lepiej.
ja gdzies na innym forum czytalem ze ktos dostal wyplate w niecala godzine na MB ( oczywiscie mogl sciemniac )
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
ja klopotow z betfase z wyplatami nie mialem nigdy i rzeczywiscie pieniadze mialem zazwyczaj po okolo godzinie, nie wiem od czego to zalezy
A obrot na pewno tylko samym bonusem, tak jak juz ktos to napisal
 
Do góry Bottom