>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus przez moneybookers

A 0

adasiek172

Użytkownik
W jakich firmach bukmacherskich dostanę bonus poprzez wpłatę z moneybookers? Szukałem już takiej firmy ale nie mogę znaleźć, wszędzie jest napisane że płacąc moneybookers nie otrzymam bonusu. Proszę o pomoc
 
A 0

adasiek172

Użytkownik
Tylko że kasę mam w tej chwili na MB. Na kocie bankowym pusto, a chciałbym dzisiaj coś zagrać a nie czekać aż przyjdzie przelew z MB
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
rzecz jest w tym ze kolega chce bonus wplacajac przez moneybookers, a chyba zaden buk oferujac bonus przez mb, nie idzie tak na reke i trzeba wyplacac na pierwotna metode platnosci
a bwin to raczej nie daje bonusu przez mb betgun pewnie tez
 
B 0

bubel189

Użytkownik
ja mam takie pytanie ile trzeba czekac na kase jak wyplace z expektu do banku pko ?oni maja tez chyba w pko co sadzicie do ilu h powinna byc ?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
z tego co mi sie zdaje wyplaty sa realizowane indywidualnie, a nie z automatu gdy wcisniemy withdrawl...twoje podanie o wyplate zostalo nadane i czeka sobie w kolejnosci z posrod wielu innych.....moze to trwac do 2 dni moze i chwile nikt na to pytanie tu ci nie odpowie, pisz do expekta. sam transfer miedzy pokrewnymi bankami nie trwa dlugo
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
rzecz jest w tym ze kolega chce bonus wplacajac przez moneybookers, a chyba zaden buk oferujac bonus przez mb, nie idzie tak na reke i trzeba wyplacac na pierwotna metode platnosci
a bwin to raczej nie daje bonusu przez mb betgun pewnie tez
Raczej i pewnie tez. Dowiedz sie pierw a pozniej raczej i pewnie pisz.
 
G 0

grzesius

Użytkownik
rzecz jest w tym ze kolega chce bonus wplacajac przez moneybookers, a chyba zaden buk oferujac bonus przez mb, nie idzie tak na reke i trzeba wyplacac na pierwotna metode platnosci
a bwin to raczej nie daje bonusu przez mb betgun pewnie tez
Właśnie, że bwin kolego przez problemu akceptuje jakikolwiek bonus przez mb. I to od bardzo dawna. Nawet expekt ostatnio akceptował, chociaż u nich nigdy nie wiadomo i lepiej wpłacać przez konto bankowe.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ta. W bwin/betgun bez zadnych problemow. Do tego w betgun kasa tego samego badz max nastepnego o 15 na koncie.

Raczej i pewnie tez. Dowiedz sie pierw a pozniej raczej i pewnie pisz.
tak sie sklada ze skorzystalem z twojej rady i zawitalem na livechat betgun i nie ma mozliwosci wyplaty srodkow po obroceniu bonusa na inna metode niz pierwotna, i jestem w 80% pewny ze na bwin i kazdej innej firmie jest podobnie bo sam tak probowalem kombinowac np nordicbet czy tobet (nawet jak wplacisz depozyt to nie pomoze ci to zmienic metody przy pierwszej premii od depozytu ....inna kwestia depozyt bez premii gdy wczesniej korzyztalismy z transferow bankowych bo sam tak robilem min na sportingbet
co do bwin to moze respektuja bonusy przez mb jak tam wplacalem bylo inaczej z mb wyroslem a czasy sie zmieniaja.
twoja rada przyniosla ciekawe wnioski ???? ,, Dowiedz sie pierw a pozniej raczej i pewnie pisz.,,
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
tak sie sklada ze skorzystalem z twojej rady i zawitalem na livechat betgun i nie ma mozliwosci wyplaty srodkow po obroceniu bonusa na inna metode niz pierwotna, i jestem w 80% pewny ze na bwin i kazdej innej firmie jest podobnie bo sam tak probowalem kombinowac np nordicbet czy tobet (nawet jak wplacisz depozyt to nie pomoze ci to zmienic metody przy pierwszej premii od depozytu ....inna kwestia depozyt bez premii gdy wczesniej korzyztalismy z transferow bankowych bo sam tak robilem min na sportingbet
co do bwin to moze respektuja bonusy przez mb jak tam wplacalem bylo inaczej z mb wyroslem a czasy sie zmieniaja.
twoja rada przyniosla ciekawe wnioski ???? ,, Dowiedz sie pierw a pozniej raczej i pewnie pisz.,,
W bwin przy wpłacie przez inteligo kieruje Cię i tak do moneybookers a wypłaty bez problemu na konto bankowe.
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
tak sie sklada ze skorzystalem z twojej rady i zawitalem na livechat betgun i nie ma mozliwosci wyplaty srodkow po obroceniu bonusa na inna metode niz pierwotna, i jestem w 80% pewny ze na bwin i kazdej innej firmie jest podobnie bo sam tak probowalem kombinowac np nordicbet czy tobet (nawet jak wplacisz depozyt to nie pomoze ci to zmienic metody przy pierwszej premii od depozytu ....inna kwestia depozyt bez premii gdy wczesniej korzyztalismy z transferow bankowych bo sam tak robilem min na sportingbet
co do bwin to moze respektuja bonusy przez mb jak tam wplacalem bylo inaczej z mb wyroslem a czasy sie zmieniaja.
twoja rada przyniosla ciekawe wnioski ???? ,, Dowiedz sie pierw a pozniej raczej i pewnie pisz.,,
A widzisz gadanie czatu co innego a praktyka co innego... ale wole pogadac sobie do sciany bardziej tomna jest ...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
z praktyki niejednokrotnie tak wyplacalem i cofali mi wyplate, co przedluzalo czas realizacji.......a wplyw na to mialem taki jak ty, czli zadnego...pozatym kasa na konto bankowe w tem sam dzien od zlecenia?
wracam do kwestii, wyplata moze przejdzie fartem, jak support leci w ciemno z zatwierdzaniem wyplat bo mu sie pali, przy pierwszych realizacjach zawsze monitoruja konto, nie mowiac o weryfikacji itp takze support jest bardziej wiarygodni niz opowiesci dziwnej tresci ktore przedstawiasz poraz kolejny, bo to chyba ty przypisywałes mi ciekawe rzeczy w dziale Skybet
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
Wypisujesz głupoty ... kolega wyżej Ci napisał jak jest w bwin ja ci pisze jak jest w betgun z doswiadczenia .. mam ci skany i wyciagi przedstawic zebys przestal sie trzymac glupoty?
 
Do góry Bottom