>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonus powrotny w Bwin

M 672

martinmix

Użytkownik
Dostałem następującego maila o tej treści:

Witaj xxxxxxx xxxxxx!

Dosyć bierności i przyglądaniu się z boku. Teraz nadszedł czas na przyłączenie się do gry. Świętuj swój powrót razem z bonusem wynoszącym nawet 100 PLN.

Promocja obowiązuje do 31.05.2009.
Tak powrócisz do gry:
Zaloguj się upoważniającą do skorzystania z bonusu nazwą użytkownika xxxxxxx na www.bwin.com/bonus.
Wpłać na swoje konto bwin co najmniej 40 PLN.
bwin podwoi Twoją wpłatę - nawet do 100 PLN!

Miałem przerwy w grze w tym buku około 2 miesiące a tu taka miła niespodzianka. Dostał ktoś jeszcze takiego maila??
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Dosyć bierności i przyglądaniu się z boku. Teraz nadszedł czas na przyłączenie się do gry. Świętuj swój powrót razem z bonusem wynoszącym nawet 20 PLN.
Promocja obowiązuje do 31.05.2009.


Ja dostalem takiego , ostatni raz do bwina wplacalem w 2006 ????
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ja dostałem od bwin w lutym 160zł za depozyt 160 a 04,05,2009 100% 300zł za wpłatę 300
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
ja dostałem od bwin w lutym 160zł za depozyt 160 a 04,05,2009 100% 300zł za wpłatę 300
Ty powaznie piszesz? duzo u nich wtopiles? pozostaje mi tylko pozazdroscic bo ja u nich juz chwile gram i nic nie dostalem jeszcze ;/;/...
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
zazwyczaj duze bonusy daja na zachete tym co duzo wtapiaja, zeby przyszli wtopic jeszcze wiecej ????
ale jest tez druga strona medalu, moze licza ze ktos kto ich oskubal na duza kase wroci i odda z nawiazka;d
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
300 PLN bonusu! Najwyższy czas na Twój powrót. Co Ty na to? Witaj xxxxxxxxxxxx

Dosyć bierności i przyglądaniu się z boku. Teraz nadszedł czas na przyłączenie się do gry. Świętuj swój powrót razem z bonusem wynoszącym nawet 300 PLN.

Promocja obowiązuje do 31.05.2009. Tak powrócisz do gry:
  • Zaloguj się upoważniającą do skorzystania z bonusu nazwą użytkownika bstepniakowska8 na www.bwin.com/bonus.
  • Wpłać na swoje konto bwin co najmniej 40 PLN.
  • bwin podwoi Twoją wpłatę – nawet do 300 PLN!

Powodzenia!
Team z bwin IMPRESSUM | REZYGNACJA Z NEWSLETTERA/UNSUBSCRIBE | RESPONSIBLE GAMING
ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA? | KONTAKT

Copyright © 2009 bwin International Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja dostałem ale że otrzymam do 60zl ehh jakbym miał jak wyżej kolega bym wpłacił te 300zl szkoda ale pewnie kolega grał na bwin wieki temu ja grałem 1miech temu i dlatego tylko 60zl
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
gram w bwin co jakiś czas w marcu bądź na początku kwietnia dostałem 100% do 160zł ale najwięcej gram w bet365
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
jeżeli chcecie otrzymywać darmowe bonusy od depozytów, to trzeba wpłacać co jakiś czas do bet365 ja np w ostatnim miesiącu wpłaciłem kilka razy po 20-30zł w sumie około 150zł raz mi się udało wyciągnąć 173zł i w tym czasie otrzymałem 3 bonusy o wysokości 30zł - bonusy rozdają co środe dla tych co tam wpłacają
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
jeżeli chcecie otrzymywać darmowe bonusy od depozytów, to trzeba wpłacać co jakiś czas do bet365 ja np w ostatnim miesiącu wpłaciłem kilka razy po 20-30zł w sumie około 150zł raz mi się udało wyciągnąć 173zł i w tym czasie otrzymałem 3 bonusy o wysokości 30zł - bonusy rozdają co środe dla tych co tam wpłacają

masz rację ja gram głównie w bet365 i praktycznie co tydzień w każdą środę dostaje 50zł bez depozytu
obrót trzy razy można obstawić za całość lub po kilka zeta parę kuponów
na początku dostawałem po 20zł po kilku miesiącach podnieśli na 50
jest to bonus lojalnościowy przyznawany przez ich dział finansowy
jednak warunki jego przyznawania nie są mi znane
kiedyś zapytałem ich suuport to odpisali że to dział finansowy analizuje indywidualnie konto gracze i przyznaje lub nie
 
C 0

colaluki

Użytkownik
ja jak co jakiś czas do nich wpłacałem to pytałem się czy jest jakaś szansa na bonus i te 20 zł przeważnie dawali ????
 
Do góry Bottom