>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny a to samo IP.

tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Pracuję w firmie, która zatrudnia około 200 pracowników. Najprawdopodobniej jakaś część komputerów posiada to samo ip. Powiedziałem koleżance, która się interesuje sportem, żeby założyła sobie konto w Expekcie bo dają 150 pln na starcie. Pracujemy w ogóle w oddzielnych pomieszczeniach i nawet przez myśl nie przyszło mnie do głowy, że Ci idioci mają taki punkt w regulaminie otrzymania bonusu powitalnego. Przecież przy ewentualnej wypłacie pieniędzy koleżanki będzie potrzeba ukazania skanu dowodu osobistego, który sobie porównają z danymi od wpłaty z konta bankowego, więc po co to wszystko?

Rozumiem, że polecenie kogoś, w celu otrzymania gratyfikacji. Wtedy mogą sobie rewirować ip. Ale do jasnej cholery przy bonusie powitalnym? To dlaczego w ogóle pozwolili się zarejestrować, zdeponować pieniądze?

Dla mnie takie postępowanie to jest czyste chamstwo. Poza tym, że koleżanka ma teraz do mnie pretensje to uważam, że jest cholerne cwaniactwo expecta. Przecież to jest śmiech na sali.

Może ktoś mnie podać jakiś logiczny argument dla którego expect ( oprócz własnych korzysci materialnych ) daje bonus powitalny tylko graczom o zmiennym ip?
 
A 0

aihara

Użytkownik
Widocznie oboje zakładaliście konto w pracy... Bo logować się raczej można z jednego ip. Chodzi o to aby nie zakladac multikont. I tyle. Jesli oboje jestescie niewinni to wyjasnijcie te sprawe w supporcie.
 
Do góry Bottom