>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus Moneybookers

m.n 0

m.n

Użytkownik
Witam
Nie mogłem nigdzie znaleźć podobnego tematu, więc proszę o odesłanie mnie ewentualnie, a nie od razu wyzywanie.

Szukam bukmacherów, którzy przyznają bonus po wpłacie pieniędzy przez Moneybookers

pozdrawiam
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
wiem ze to moze zabrzmiec glupio ale ja korzystalem z MB na Balkanbet i bardzo milo to wspominam. Wplacilem 10 Funtów a wyciagnalem ponad 400 ???? Ale przyznam ze oferta dosc uboga i nie ma live wiec raczej nie polecam tylko mi sie chyba tak udalo ????

Sprobuj w bet365 tylko uprzedzam weryfikacja moze potrwac nawet tydzien jesli chodzi o bonus przez MB ! ( ja tak miałem)

Hmm byc moze Mybet daje jeszcze taki bonus ? hm nie wiem reszte juz wymieniono
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja polecam bet365 odrazu po wpłaceniu kasy przez MB mialem dodany bonus ???? ) wczoraj robiłem własnie wpłate ???? )
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja polecam bet365 odrazu po wpłaceniu kasy przez MB mialem dodany bonus ???? ) wczoraj robiłem własnie wpłate ???? )
Coś ciężko mi w to uwierzyć, bonus może dostałeś ale nie możesz nim za pewne dysponować. Dopiero po weryfikacji tradycyjną pocztą, tak robią praktycznie w każdym przypadku.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
odswiezam ;) szukam również takiego bukmachera lecz ma to być oferta powrotna ;) w wiekszosci konta juz mam aczkolwiek nie we wszystkich pewnie. moze byc to bonus 50%
edit. mam na oku promocje 4x freebet w Ladbrokes. pomysle na nią ????
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Ostatnimi czasy (lipiec) gamebookers i ladbrokes wycofały się z dawania bonusów przy wpłatach MB
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
z najmniej kłopotliwych buków MB pozostał tak naprawdę bwin , mybet , scandic , betway , wiliamhill , boylesport.
reszta albo zrezygowała z bonusów MB , albo &quot;stwarza problemy&quot; albo jest niewypłacalna
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
bwin ma chyba jak dla mnie przynajmniej bonus poworotny ;) 20 zł ;] i slyszalem ponoc ze ostatnio bwin strasznie obnizyl loty ,
 
armor 12

armor

Użytkownik
bet365 to samo
tu akurat jest pomylka za kazdym razem wplacam przez MB u nich i juz nieraz dostalem bonus ostatnio w czwartek dostalem 100% od depozytu do 100zl i wplacalem przez MB i zadnego problemu nie bylo....
 
armor 12

armor

Użytkownik
ale bet365 ma chyba jakies dziwne warunki obrotu , jak wplacasz to pisze coś że bonus dostajesz czy nie ?
daja ci kod ktory musisz wpisac po wplacie i najczesciej maja warunki ze musisz obrocic 5-6 razy kwote ktora dostales z bonusem i tyle bez zadnych kursow... a raz musisz obrocic twoim depozytem i mozesz go juz wyplacic i samym bonusem grac...
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
z najmniej kłopotliwych buków MB pozostał tak naprawdę bwin , mybet , scandic , betway , wiliamhill , boylesport.
reszta albo zrezygowała z bonusów MB , albo &quot;stwarza problemy&quot; albo jest niewypłacalna

autopoprawka :
wiliamhill nadaje się do kategorii &quot;stwarza problemy&quot; . Zablokowali mi dziś konto , przy próbie wypłacenia 300 funtów . Wcześniej już dwa razy brali ode mnie skany dokumentów . Chyba szukają kwadratowych jaj
 
Do góry Bottom