>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus lojalnościowy

waska 131

waska

Użytkownik
Mam pytanie czy bet365 nadal przyznaje bonusy lojalnosciowe?Bo u mnie od dluzszego czasu juz nie daja chociaz wplacam regularnie i obracam.A jesli przyznaja to czy tak jak wczesniej we srody czy moze zmienili dzien.pozdro
Ja juz tez od dawna nie dostaje , mimo ze rowniez tam non stoper gram , wiec nie wiem od czego to zalezy pozderko
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja juz tez od dawna nie dostaje , mimo ze rowniez tam non stoper gram , wiec nie wiem od czego to zalezy pozderko
Mam pytanie czy bet365 nadal przyznaje bonusy lojalnosciowe?Bo u mnie od dluzszego czasu juz nie daja chociaz wplacam regularnie i obracam.A jesli przyznaja to czy tak jak wczesniej we srody czy moze zmienili dzien.pozdro
A jakie macie obroty za poprzedni tydzień jak nie dostaliście bonusu?U siebie przy obrocie ~1500 tygodniowo łapię się na najniższy bonus.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Nie jest regułą że jeśli ma się obrót np. 2k,5k to będzie bonus.Bet twierdzi że nie ma on żadnego wpływu w co nie wierze,bo jeśli się w ogóle nie gra to szansa jest znikoma, ale żeby dostać to trzeba w miarę regularnie grać i liczyć na farta że akurat zostanie przyznany.Zawsze są wyjątki ale tak to mniej więcej wygląda.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
A jakie macie obroty za poprzedni tydzień jak nie dostaliście bonusu?U siebie przy obrocie ~1500 tygodniowo łapię się na najniższy bonus.
ja za ostatni tydzien mam 1700 obrotu wiec nie wiem od czego to zalezy:-| w tamtym roku takie bonusy otrzymywalem co jakis czas po 50 pln teraz juz gorzej
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
Ja już mam tam konto z dwa lata, i nie otrzymałem ani razu bonusu. Mogę napisać na przykład na czacie do nich i poprosić o bonus? Próbował ktoś tak kiedyś?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
podejrzewam, że bonusy są przyznawane za obrót, a nie za staż.
Ja np. jak grałem tylko w 365 na stawkach dosyć dosyć to też dostałem bonus bodajże 30zł. Też mam tam konto kilka lat, ale w okresach grubszego grania dostaje tego typu bonifikaty. Napisać zawsze możesz i zapytać na jakiej podstawie są one przyznawane ????
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
Znajomy ostatnio otrzymał bonus (nie bonifikate) 100% bonusu od wpłaty bodajże do 200zł. A też ma u nich długi czas konto. Dodam że rzadko wpłaca pieniądze.
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Ja niestety miałem pecha i straciłem bardzo duże pieniądze w becie dostałem 3tygodnie temu bonus lojalnosciowy 500zł niestety zagrałem vabank i tez wdupczyłem , minelo juz 3tygodnie i zero bonusu pomimo moich przegranych 1000zł ostatnio ,teraz juz nie wiem nie mam nic na koncie czy dadza mi jakis bonusik czy nie , Mam do was pytanie odnosnie tego czy dostajecie jeszcze jakieś bonusy lojalnościowe z bet365 i ile i co jaki czas ;) z góry dzięki
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Nie dostałem nigdy więcej niż 50 zł a ty piszesz o 500 zł ?? Za bardzo w to nie wierze ale jeśli ci to pomoze to bet365 przyznaje bonusy co tydzien w srody i czwartki.
 
C 0

cegiacrew

Użytkownik
w tym miesiącu dostałem 500zł juz po raz trzeci... wiec kolega nie wymyśla,ale puszczam zakłady od 5000 do 10 000zł ;) (oczywiście nie szaleje z kursami) nie pomyliłem zer ;))
obrót obrót obrót... za to przyznawany jest bonusik.
pozdrówka
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Od poniedziałku do wtorku (przez mniej, niż 24h) zrobiłem obrót ponad 6k wpłacając 100 zł, wypłacając 100 zł i ponownie je wpłacając. W końcu utopiłem wsio. Mamy środę, czyli dzień, w którym dają bonusu, ale ja żadnego nie dostałem.
Czyli chyba nie do końca jest to kwestia obrotu, a już na pewno nie tylko.
@EDIT:
Aha, jednak tuż przed 20 na moim koncie ni stad ni zowąd pojawiło się 50zł, ale bez żadnej wiadomości na koncie/mailu. Czyli jednak obrót, obrót, obrót ;).
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja wiem że dostawałem te bonusy tylko jak naprawdę dużo grałem, więc nie wiem za co innego można by dostawać je jak nie za obrót?
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja stawiam zakłady za 1000-8000 i zawsze dostaję 50-80pln. Z tymi 500 pln to jakaś ściema. Dostaję też czasami 100% od depozytu do maks 200 pln.
 
Do góry Bottom