>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus lojalnościowy?

J 5

jastov

Użytkownik
Witam
Czy orientuje się ktoś ile można dostać bonusu lojalnościowego za 9tys obrotu w tygodniu? To ,że takowy bonus będzie to raczej pewne bo zawsze dostaję w środy/czwartki 10zł za obrót min. 400zł.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wiem, że to nie jest odpowiedź na Twoje pytanie dokładnie, aczkolwiek ja w ostatnim tygodniu dokonałem obrotu na poziomie 4k i też dostałem 10zł, także nie wiem, czy to nie jest jakiś &#39;stały&#39; bonus ;)
 
skwarito 19

skwarito

Użytkownik
obrót nie jest najważniejszy w tym, liczy się też częstotliwość wpłat w danym tygodniu. Ja przy kilku wpłatach i obrocie mniej wiecej 2 tysiace zawsze dostaję 50 zł
 
J 5

jastov

Użytkownik
Wpłaty nie mają znaczenia. Raz wpłaciłem w tygodniu bodaj 300zł rozkładając to na kilka wpłat po 20-50zł i nie otrzymałem bonusu więc liczy się obrót. Czytałem ,że wszyscy dostają po 20-50-80-200 więc mam nadzieję, że nie dostanę dychy ;P
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Według mnie bonus nie jest tylko za obrót w ostatnim tygodniu.
Często miałem tak, że grałem tylko u nich i bonus przychodził, a potem wypłata od nich i zero gry u nich, bonusa przez jakiś czas nie ma, a po miesiącu nieaktywności przysyłają 50 ziko
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
bo ten bonus jest chyba uzalezniony od kilku czynnikow, ten cotygodniowy jezeli przeskoczy na wyzsza kwote to albo dostaniesz pozniej tyle samo albo wiecej albo w ogole, nie da sie chyba dostac mniej. mi z tych 10 na 20 przeskoczylo jak mialem spory obrot, potem potrafilem miec kilka stow obrotu na tydzien i dalej dawali 20.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Zawsze i bez wyjątku dostaję bonus lojalnościowy za min. 700zł obrotu więc jeśli ktoś gra często i regularnie to dostaje co tydzień
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Zależy od obrotu, ilości wpłat, wysokości wpłat. Ja na poczatku kariery (rok 2009) dostawalem co srode 10zl, po jakimś czasie 20zl, potem 50zł, obecnie co druga srode, nie co kazda otrzymuje bonus lojalnosciowy w wysokosci 200zl. W sumie to fajne ze tak nagradzaja klienta, tyle ze ja gram kupony singlowe w granicach srednio 4 do 10 K wiec tak naparwde ten bonus nic nie daje, poza milym uczuciem bycia docenionym ????
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Nie od razu, dopiero od kilku miessiecy, zalezy od tygodnia, jesstem amatorskim graczem tylko stawki troche wyzsze niz przecietne, w tamtym tygodniu 712.550 zl obortu.
 
Do góry Bottom