>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus EXPEKT.

P 0

puzon

Użytkownik
Ad promocja:

Czyli jeśli wpłace 100zł dostanę 100bonusu, i wtedy muszę 3razy obrócić całą pule czyli w tym przypadku 200zł? Czy gram tylko za swój bonus (100zł). Jeszcze 1, jakim kursem trzeba obrócić?
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
5. Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza czy transferem do innych produktów. Np. Jeśli złożysz depozyt 100 PLN, otrzymasz bonus 100 PLN. Obrót zostanie dokonany, kiedy złożysz zakłady na łączną kwotę 300 PLN


Czytaj ze zrozumieniem!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma min. kursu

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić równowartość kwoty trzykrotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty lub transferu do innych produktów.

Czyli jak wpłacisz 100zł, otrzymujesz drugie 100zł. Bonus razy 3, czyli 300zł musisz zainwestować w zakłady :browar565:

Według mnie bardzo atrakcyjna oferta. Bez minimum kursowego. Promocja :spokodfhgfh:

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ I WYKORZYSTAJ SWÓJ BONUS &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co najmniej 3 krotnie trzeba przekroczyć sumę 300zł czy akurat 3 razy?
????

Dam inny przykład.

Kowalski rejestruje się w Expekt ze specjalnego linku. Następnie wpłaca 50zł. Wysyła odpowiedni e-mail, dostaje dodatkowe 50zł. Teraz te 50zł musi obrócić 3 razy!! Jak możesz się domyślić 3 razy 50zł = 150zł (należy postawić w zakładach sportowych)
150zł w tym przypadku to minimum przed dokonaniem wypłaty. Jeżeli nie obrócisz 150zł, nie dokonasz wypłaty.
 
W 2

wislak

Forum VIP
i moge np wplacic 100zl i zagrac 3x z rzedu po 100zł z bonusa na federera po kursie 1.01 i jak wygram to 205 zl np wyplacic juz moge?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Hmm a ja mam może takie głupie pytanie..... to jest promo tylko dla &quot;nowych userów&quot; czy tym którzy mają konto a nie wpłacali też dają :?:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Powiedzcie mi czy jak wpłaciłem kase i chce ją podwoić, (wyslalem juz e-mail) to czy moge teraz już coś postawić czy musze czekać aż podwoją?
 
Do góry Bottom