>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus bwin 40zl

deepred 765,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sami milionerzy tutaj, ale bwin rzuca bonusem 40 PLN za samą rejestrację. Promocja trwa do 9 grudnia, fakt, że jeżeli chodzi o obrót, to mają dość wysokie wymagania, ale dają pieniądze na start, a tutaj sami mistrzowie i każdy zawsze wygrywa, więc problemów być nie powinno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Zarejestrowałem się, bonus jest. Nie mogę tylko znaleźć warunków, które trzeba spełnić żeby móc wypłacić te środki. Ktoś podpowie?
 
deepred 765,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Obrót x10 po kursie 1.70. Znając Bwin, wystarczy tylko takie AKO, ale głowy nie dam.
Dokładnie takie są zasady, z naszymi peffkami to zajmie jakieś dwie godziny i bwin zjeżdża do bazy. ????
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie, wystarczy mieć obrót 40zł x10 czyli 400zł czy trzeba postawić minimum 10 zakładów?
edit: Mi już się nie przyda, Jużny niestety na minus ????
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Witam. Gdzie na stronie znajdę ofertę bonusową plus regulamin. Przy rejestracji pojawiła mi się informacja że jeżeli dzisiaj wpłacę 400 zł to otrzymam bonus 100%. Jednak teraz nie mogę znaleźć tej promocji.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Przypominam o fakcie jakie problemy były z tym bukmacherem. Teraz każdy się rejestruje a przy wypłatach będą problemy i cisza ze strony Support. Oby to poprawili skoro rzucili promocją 40PLN darmowych.
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Pani na czacie napisała mi że moje konto nie kwalifikuje się do żadnej promocji. Ani do 100% od pierwszej wpłaty ani do darmowych 40 zł które miało pojawić się zaraz po rejestracji. N
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Nigdy u nich nie grałem nawet jak byli betandwinem. Nie wiem jaki powód bo nie napisała a ja się nie dopytywałem .
 
yahooo123 0

yahooo123

Użytkownik
Zarejestrowałem się, minęło już pół godziny, a stan konta 0,00 zł. Po jakim czasie ten bonus się pojawia czy to już nie aktualne?
 
yahooo123 0

yahooo123

Użytkownik
Ja rejestrowałem się na polskim bwinie i teraz nie wiem czy to nie miałem na angielskim się rejestrować :p
na polskim napisałem na czacie to mi napisali, że oni nie rozdają kasy na start, chyba zjeb*****, ale angielska strona nawet się nie odpala...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jestem właśnie po rozmowie z supportem:
Joanna [10:44:00]
strona bwin.com nie oferuje bonusów rejestracyjnych dla graczy z Polski.
Joanna [10:44:12]
Czy mogę pomóc w czymś jeszcze?
Pan/Pani [10:45:44]
Nie rozumiem jednej rzeczy. Wygląda na to, że promocja ta jest wybiórcza. Piszę ze strony największego forum bukmacherskiego w Polsce (forum.bukmacherskie.com) i tam mam informację, że część użytkowników, którzy u Państwa się zarejestrowali (na polskie dane) otrzymali bonus...
Pan/Pani [10:45:52]
Wyczuwam tutaj pewną niekonsekwencję.
Joanna [10:46:36]
bonusy są oferowane przez strony partnerskie, jeśli nie otrzymał Pan bonusu, przykro nam jednak my nie możemy aktualnie ich księgować
Joanna [10:46:56]
Bonusy te zostały wycofane
Kurtyna i wielki minus....
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rutyna. Chcieli przyciągnąć trochę nowych graczy na swoje www, a pewnie przeszła nawałnica. Polska husaria takich bonusów nie odpuszcza.
 
Do góry Bottom