>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus bet365

aerts 78

aerts

Użytkownik
Czy myślicie że warto ryzykowac wkład dla zdobycia bonusu?
Jakie polecacie/macie sposoby na &quot;teoretycznie bezpieczny&quot; bo zdaje sobie sprawe że całkowicie bezpieczny nie istnieje na obrot wymaganymi kwaotami w terminie 90 dni?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli mówisz o bonusie 100 procent od pierwszej wpłaty do 200zł, to odpowiadam, tak opłaca się bo obrócić ten bonus jest śmiesznie łatwo i nawet gdy przegrasz depozyt to bonus nie przepada.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Rozumiem że obrócic depozyt 1-krotnie jest łatwo ale 3x(bonus+depozyt) czyli max wyjdzie to 1200zł jest tak łatwo w ciagu 90 dni oczywiscie z zyskiem bo sam obrot dla obrotu nie ma sensu? Jak tak to mógłbyś doradzi jakiś spobób na taki obrot? bo chyba nie single?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
win1988 164

win1988

Użytkownik
1200 zł w 90 dni to bardzo dużo czasu. Pytasz się jak obrócić bonus. Graj single, duble, góra triple, by oczywiście wyszło minimalne ako wliczające się do obrotu. Zasady przy obrocie są takie same jak przy graniu bez bonusu. Nie podpalaj się. Graj spokojnie to, na czym się mniej więcej znasz, jeżeli przegrasz to nie odgrywaj się od razu. Bez spokojnej gry i chłodnej głowy szybko stracisz swój kapitał.
 
starkiller 0

starkiller

Użytkownik
Ja ten bonus obróciłem grając na strzelca gola, ale wybierałem takich piłkarzy, którzy na pewno nie wystąpią w meczu, np. jeśli mają kontuzje lub są zawieszeni za kartki. Po meczu dostajesz zwrot stawki a kasa jest wliczona do obrotu.
 
B 0

bingotips

Użytkownik
Trzeba tylko zwrócić uwagę, podczas obracania bonusu jakie zakłady nie wliczane są w obrót. Handikapy azjatyckie w serwisie bet365 nie są wliczane w obrót.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
A co myślicie o progresji, nie byłoby to najbezpieczniej i najpewniej? Bo żeby z kwoty 400zł zrobic obrót na 1200zł przy płaskiej stawce na single-triple nie będzie chyba &quot;nowemu&quot; tak łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A co myślicie o progresji, nie byłoby to najbezpieczniej i najpewniej? Bo żeby z kwoty 400zł zrobic obrót na 1200zł przy płaskiej stawce na single-triple nie będzie chyba &quot;nowemu&quot; tak łatwo.
Dobry pomysł, ale najlepiej zaczynać od 2zł czy tam 4zł, żeby nie popłynąć, i polecam grać progresję z NBA, tzn. albo under/over albo grę z handicapem, dwa zdarzenia po kursie 1,90 i masz ako 3,61.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A co myślicie o progresji, nie byłoby to najbezpieczniej i najpewniej? Bo żeby z kwoty 400zł zrobic obrót na 1200zł przy płaskiej stawce na single-triple nie będzie chyba &quot;nowemu&quot; tak łatwo.
Z drugiej strony jeśli ktoś przegra 400 zł przed zrobieniem 1200 zł obrotu to osiągnie yield -35% lub więcej. Żeby osiągnąć taki wynik trzeba chyba WSZYSTKO zrobić źle ;) ...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Handicap raczej odpada a mógłbyś bardziej przybliżyc te u/o z NBA tzn. jak dobierac mecze, czy grac na jedna drużynę czy co rundke zmieniac?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Handicap raczej odpada a mógłbyś bardziej przybliżyc te u/o z NBA tzn. jak dobierac mecze, czy grac na jedna drużynę czy co rundke zmieniac?
Sam zaczynam teraz to grać, bo moim zdaniem jest to o wiele lepsza progresja niż choćby granie remisów. Analizujesz sobie 2 mecze, wybierasz załóżmy:
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers Typ: Over 184,5 Kurs: 1,90
Miami Heat (-8.5) - Portland Trailblazers Typ: Miami Heat Kurs: 1,90
Wychodzi ako 3,61, grasz załóżmy za 2zł, przegrywasz, wybierasz znowu podobne typy i przy wygranej zaczynasz znowu od początku, jeśli znowu przegrywasz no to grasz to samo tylko za dwa razy większą stawkę niż poprzedni zakład.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Z tym żę przy tym bonusie chyba nie można grac na zwycięstwo w koszu, ani z hendi azjatyckim.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zwycięstwo w koszu można grać. A ten handicap w bet365 jest w &#39;dodatkowe handicapy&#39; i również liczy się do obrotu.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
&quot;Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.&quot;
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.&quot;
Ale wiesz co to jest handicap azjatycki? ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Miami Heat (-8.5) - Portland Trailblazers Typ: Miami Heat Kurs: 1,90
Czyli moge takie typy grac?
ps.Blubek jak widac na zwyciestwo nie mozna grac bo tak pisze na stronei w regulaminie do tego bonusu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Miami Heat (-8.5) - Portland Trailblazers Typ: Miami Heat Kurs: 1,90

Czyli moge takie typy grac?

ps.Blubek jak widac na zwyciestwo nie mozna grac bo tak pisze na stronei w regulaminie do tego bonusu.
Tak, możesz. Ja obracałem ten bonus grając m.in. na zwycięstwo w koszu i normalnie liczyło mi się to do obrotu.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ja ten bonus obróciłem grając na strzelca gola, ale wybierałem takich piłkarzy, którzy na pewno nie wystąpią w meczu, np. jeśli mają kontuzje lub są zawieszeni za kartki. Po meczu dostajesz zwrot stawki a kasa jest wliczona do obrotu.
Jeśli to prawda, to jest to idealny sposób obrócenia bonusu.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Czyli co postawic najpierw 200 na jakiegos pilkarza ze strzeli, a pozniej jak bonus mi otworz na gre to jeszcze dalej na strzelca gola? nie zabiora bonusu jak sie polapia ?
 
Do góry Bottom