>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bonus 100%

gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Mam zamiar założyć konto na forbecie ze względu na wysoki bonus od pierwszej wpłaty.
Żeby aktywować bonus trzeba obrócić depozytem. Czy jest jakiś czas na obrót depozytem ?

Bo późniejszy obrót bonusem to 14 dni. Z regulaminu :
Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE).
Jaką mam pewność, że buk mi rozliczy zakłady w tym czasie ? Postawię zakłady w 14 dniu obrotu bonusem (na mecze odbywające się w tym dniu), a buk mi rozliczy następnego dnia (czyli 15) i ugrane środki bonusowe przepadają. Czy spotkaliście się z taką sytuacją ?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Istotne jest aby zdarzenia podlegające obrotem bonusem zakończyły się w ciągu regulaminowych 14 dni. Nie ma znaczenia, że buk je potem może rozliczać kolejny tydzień. Ten okres się już nie wlicza w regulaminowy termin obrotu.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Kontynuując wątek. Czuję się zrobiony w ch... przez forbeta. O co chodzi ?
Z regulaminu :
Po depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.
Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.
Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji .


Przed dokonaniem wpłaty zapytałem supportu, czy jest jakiś wymagany czas na obrót depozytem. Odpowiedzieli, że nie ma.
Po wpłacie środków bonus mam w zakładce "aktywny bonus", mimo, że zgodnie z regulaminem powinien być zablokowany do czasu wykonania obrotu depozytem. I data ważności 12.04. (dwa tygodnie).
Po rozmowie z supportem (już po wpłacie środków) okazuje się, że mam dwa tygodnie na obrót depozytem i dwukrotny obrót bonusem...
Mimo, że regulamin stanowi inaczej.
Nie mam zamiaru się ciąć, ale po prostu przestrzegam. Regulamin w tej kwestii okazał się bardzo niejasny plus zostałem wprowadzony błąd na czacie.
 
Do góry Bottom