>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus 100 % w Stryyke

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
To chyba na tym polega. Znaleźć dobry bonus wpłacić, obrócić, wypłacić. Przynajmniej ja tak myślałem:-D Jeżeli chodzi o promocję z tego softu to ja tylko kilka razy wpłaciłem swój kapitał gdyż nigdy mi nie szło. Od siebie mogę polecić promocję z kasyn sieci Rival, gdzie można trafić bonusy 300%-400% od pierwszej wpłaty, obrót 12x. W większości promocji tego typu bonus po obróceniu można wypłacić w przeciwieństwie do Playtechu gdzie bonus jest przy wypłacie odejmowany z konta.
40x obrót jest bardzo ciężki do wyrobienia na tym sofcie, także promocja jak dla mnie jest lipna. Nie skorzystam! pozdrawiam
 
stryyke_pl 0

stryyke_pl

Użytkownik
Zmieniliśmy zasady bonusa. Od dziś wynosi on 100 % do 25 euro. Wymagany obrót to x20. Mam nadzieję, że tym razem grono krytyków będzie mniejsze, a pojawi się więcej zadowolonych graczy. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na Stryyke.
Maciek
 
R 0

ramman3

Użytkownik
Zmieniliśmy zasady bonusa. Od dziś wynosi on 100 % do 25 euro. Wymagany obrót to x20. Mam nadzieję, że tym razem grono krytyków będzie mniejsze, a pojawi się więcej zadowolonych graczy. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na Stryyke.
Maciek
Tak krawiec kraje , jak mu materialu staje :) cos kolo tego

Bonus jest tak zabawny (czytaj oburzajacy) , ze az nie wiem jak Maciek dales sie nabrac na tego Stryyke.
Angello np podal extra kasynko - foxyflutter - tam jest ciagle 10 za 10 np ale mozna pograc - nie wspomne o pozostalych , tutaj przytaczanych.

To jest tak jak z promocja Hoop Coli na moim osiedlu - minus 20 procent - wczoraj 4.50 dzis 3.60 (a cena wszedzie 2.99 ) :kwasny4565:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
dostałem taką wiadomość :
This Saturday we are offering you the chance to try out one of our fantastic video slot games - absolutely free!
5 Free Spins!
From 12 (noon) until 6 pm (cet) we are giving the first 400 players five free spins. Try out this unique and exciting slot game risk free and battle your way through a medieval fantasy world. Best of all – all winnings are yours to keep (up to 50 euro max)!
Jutro 5 darmowych spinów, dla pierwszych 400 graczy.
 
S 0

sportele

Użytkownik
Firma strasznie zwleka z wypłatą środków i piszą Ci, że wypłacą tak szybko, jak to tylko możliwe. Dlaczego niby jest to teraz niemożliwe? Sądzę, że firma ma bardzo poważne problemy finansowe i ledwo zipie.
Informuję o tym wszystkich graczy - nie wpłacajcie tam pieniędzy.
 
Do góry Bottom