>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 100%- pytanie o obrót

marchi 9

marchi

Użytkownik
Witam
Na Bettsonie jest bonus 100%. Wpłaciłem sobie 73 PLN. Musiałem to &quot;zarezerwować na zakłady&quot; tym samy na koncie mam 0 zł, a na zakładach 146 zł. OK. Jednakże w regulaminie było napisane , że wpłate + bonus należy obrócić 3 razy podczas gdy w mojej zakładce &quot;bonusy&quot; pojawił się licznik od 0 do 876 zł czyli x6.

Ponadto zawarłem pierwszy zakład i nie został mi do tego licznika dodany...

Pytania.
1 Czy kasę bee mógł ruszyć dopiero po zrobieniu tego 876 obrotu ?
2 Co jeśli po zrobieniu obrotu np. 200 zł kliknę Anuluj Bonus , bo jest taka możliwość. ?

W ogóle korzystał ktoś z tego bonusu ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam
Na Bettsonie jest bonus 100%. Wpłaciłem sobie 73 PLN. Musiałem to &quot;zarezerwować na zakłady&quot; tym samy na koncie mam 0 zł, a na zakładach 146 zł. OK. Jednakże w regulaminie było napisane , że wpłate + bonus należy obrócić 3 razy podczas gdy w mojej zakładce &quot;bonusy&quot; pojawił się licznik od 0 do 876 zł czyli x6.
Ponadto zawarłem pierwszy zakład i nie został mi do tego licznika dodany...
Pytania.
1 Czy kasę bee mógł ruszyć dopiero po zrobieniu tego 876 obrotu ?
2 Co jeśli po zrobieniu obrotu np. 200 zł kliknę Anuluj Bonus , bo jest taka możliwość. ?
W ogóle korzystał ktoś z tego bonusu ?
1. Tak, chyba że anulujesz bonus
2. Wtedy odejmą Ci całą kwotę bonusu z konta - nie ważne jaki etap robienia obrotu - jeśli anulujesz bonus cała dodana przez bukmachera kwota zostanie odjęta z konta.
3. Sprawdź jeszcze raz regulamin jaki akceptowałeś... i przede wszystkim pisz do supportu.
4. Nie jestem pewien jakie tam są wymogi (znów odsyłam do regulaminu) ale u większości buków aby zakład wliczał się do obrotu musi spełniać określone warunki - przede wszystkim wysokość kursu lub musi to być zakład 3-drogowy.
 
Do góry Bottom