>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 10 euro w Mybet

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Czy ktoś otrzymał ostatnio e-maila z informacją, że przysługuje mu bonus 10 euro w firmie o nazwie Mybet ?
Ja dostalem. Wplacilem 10 EURO przez Moneybookers, dostalem 25% wiecej. Nie stawialem jeszcze zadnego zakladu, ale z tego co rozumiem musze postawic calosc (czyli w moim przypadku 12,50 EURO) i wtedy otrzymam bonus 10 EURO.... Chyba ze cos zle zrozumialem....
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
No właśnie Donioo nie wiem, czy otrzymasz jeszcze te 10 euro, ponieważ z tej bardzo zagmatwanej informacji w e-mailu od Mybet nie wynika to tak jednoznacznie.
Mam pero
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
No właśnie Donioo nie wiem, czy otrzymasz jeszcze te 10 euro, ponieważ z tej bardzo zagmatwanej informacji w e-mailu od Mybet nie wynika to tak jednoznacznie.
Mam pero
Jutro (jak cos ciekawego znajde do grania) postawie calosc na 1 kuponie i wtedy bede probowal jakos egzekwowac od nich ten bonusik :-D
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
... zawiesił mi się internet, stąd urwana końcówka zdania.

Otóż Donioo - mam pewne obawy, czy ten bonus 10 euro, to nie jest tylko 10 % od wpłaty depozytu.
Ale zobaczymy - daj znać, jeśli po Twoim pierwszym zakładzie bęzie tak jak sądzisz, tzn., że jak obrócisz na 12,5 euro to dopisany zostanie dla Ciebie jeszcze bonus 10 euro.
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
Dowiedzialem Sie Wiecej Na Temat Tych 10 Euro. Jesli Przegramy Zaklad Singiel Za 10 Euro To Oni Nam Zwroca Te 10 Euro. To Musi Byc Single Bet Postawiony. I Wtedy Do Nich Piszemy I Daja Te 10 Euro.
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
Zapytalem ich: How many time i must waiting for 10eur bonus?

A mybet odpowiedzial tak:
Thank you for your message. If your question is related to our marketing offer where we pay you back for the amount max. up to 10 € for your first lost single bet we have to draw your attention to the fact that this only applies on SINGLE BETS. Best regards Customer Care Diemo Albilt [URL='http://www.myBet.com']www.myBet.com[/URL]
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
... zawiesił mi się internet, stąd urwana końcówka zdania.

Otóż Donioo - mam pewne obawy, czy ten bonus 10 euro, to nie jest tylko 10 % od wpłaty depozytu.
Ale zobaczymy - daj znać, jeśli po Twoim pierwszym zakładzie bęzie tak jak sądzisz, tzn., że jak obrócisz na 12,5 euro to dopisany zostanie dla Ciebie jeszcze bonus 10 euro.
Chyba jednak jakas lipa jest z tym bonusem. Zagralem za calosc (12,50 EURO), zaklad wygralem ale bonusa zadnego nie dostalem. Napisalem im kiedy otrzymam bonus, ale nic mi nie odpisali. Postanowilem nie czekac juz na bonus tylko wszystko wyplacic, ale mam problem z moneybookers, najprawdopodobniej ktos mi sie wlamal na konto....
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zapytalem ich: How many time i must waiting for 10eur bonus?

A mybet odpowiedzial tak:
Thank you for your message. If your question is related to our marketing offer where we pay you back for the amount max. up to 10 € for your first lost single bet we have to draw your attention to the fact that this only applies on SINGLE BETS. Best regards Customer Care Diemo Albilt [URL='http://www.myBet.com']www.myBet.com[/URL]
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale ta promocja tyczy się tylko pojedynczego zakładu czyli jednego zdarzenia na kuponie i dostaniesz znaczy dostałbyś te 10euro (max) za przegrany a nie wygrany zakład
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Maly update.
Patrze dzisiaj na konto, a tu bonusik 10 EURO jednak jest :-D
No to wedle regulaminu pozostaje obrocic go 3 razy :-D
 
S 11

support75

Użytkownik
ja sie rejestrowalem z linka promocyjnego z innego polskiego forum.
gdzie tez pisali ze 15E gratis. Postawilem zakład a czy dadza powiem Ci za 48h.
 
S 11

support75

Użytkownik
czuje sie w tym buku jak w stsie :-?
odradzam
po pierwszym kuponie dostalem limit 100E (smieszni sa)
singli praktycznie nie postawicie.
ciagle chca min. 3 zdarzenia :-?
zalosne bo wczoraj mialem łatwy mecz do postawienia po kursie 1.75 ale oczywiscie nie postawilem bo chcieli 3 zdarzenia.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
jaracie się takimi mało znanymi bukami zamiast ugrać naprawdę jakieś porządne sianko i wpłacić do pewnego buka...
Jak daja bonusy i latwa kaske do wyciagniecia to czemu nie korzystac? Ja sie nie jaram, ale 18 EURO za free wyciagnalem, wiec czemu nie?
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
jaracie się takimi mało znanymi bukami zamiast ugrać naprawdę jakieś porządne sianko i wpłacić do pewnego buka...
Hmm ale ten buk jest pewny i to niemiecki. Bez urazy ale bukmacherka to nie tylko bWin i Bet-at-home... MyBet powstalo w 2002 roku i dwa razy bylo wybierane najlepszym niemieckim bukmacherem. A że 15 Euro za free, niektorych i mała rzecz cieszy :p Jedynym minusem jest to że wiekszosc ich oferty wymaga minimum 3 kombinbacji.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Szerze mowiac nie polecam grania w tym buku. Po pierwsze wiekszosc spotkan z ich oferty trzeba grac z min. 3 zdarzeniami (sorry, wiem ze bylo juz o tym pisane). Po drugie czas oczekiwania na rozliczenie kuponu masakra. Po trzecie czas na reakcje supportu i wyplacanie kasy - jeszcze wieksza porazka. Po obroceniu bonusem zlecilem wyplate na Moneybookers. Po chyba 3 dniach dostalem maila, ze nie spelnilem jeszcze wymagan obrotu (dziwna sprawa, podali mi ile za ile musze zagrac zeby spelnic wymaganie, ale kompletnie nie zgadzalo sie to z oferta dotyczaca bonusa ktora dostalem od nich wczesniej) i kasa wrocila do mnie na konto. Kiedy w koncu obrocilem tak jak kazali i zlecilem kolejna wyplate na MB, po kolejnych 3-4 dniach otrzymalem maila ze musze wyslac skan dowodu. Po wyslaniu skanu, kaske na MB wyplacili na nastepny dzien.
Ogolnie nie polecam i osobiscie raczej wiecej kaski tam nie wplace.
 
Do góry Bottom